Skocz do zawartości

Wątek zbiorczy: powitania użytkowników


Treker

Pomocna odpowiedź

Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.
Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.

jlcpcb.jpg

jlcpcb.jpg

Produkcja i montaż PCB - wybierz sprawdzone PCBWay!
   • Darmowe płytki dla studentów i projektów non-profit
   • Tylko 5$ za 10 prototypów PCB w 24 godziny
   • Usługa projektowania PCB na zlecenie
   • Montaż PCB od 30$ + bezpłatna dostawa i szablony
   • Darmowe narzędzie do podglądu plików Gerber
Zobacz również » Film z fabryki PCBWay

Dzień dobry,

nie bardzo kminię to całe witanie się, więc będzie nieskładnie... Nazywam się Zosia od urodzenia, czyli już 21 lat. Studiuję inżynierię biomedyczną ze specjalizacją informatyka medyczna i aktualnie mam praktyki w dziale IT w firmie wujaszka. Chłopaki z działu naopowiadali mi masę ciekawych rzeczy toteż postanowiłam się pobawić we wszystko po trochu i tak mieszam się między HTML/CSS, Pythonem, JS i Linuksem. Zatem, żeby nie mieszało mi się za mało postanowiłam wziąć się za elektronikę.

Życzę nam wszystkim emocjonującej zabawy z elektroniką 🙂 

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Share on other sites

@zof_dobrowolska witaj Zosiu na naszym forum 🙂 

13 godzin temu, zof_dobrowolska napisał:

nie bardzo kminię to całe witanie się, więc będzie nieskładnie...

Jest jak najbardziej poprawnie.

Powodzenia w nauce, zachęcam Cię też do dalszej aktywności – nasz społeczności jest bardzo pomocna i całkiem wygadana 🙂 

Link do komentarza
Share on other sites

Witam serdecznie forumowiczów. Właśnie zaczynam swoją przygodę od kursów elektroniki i zaraz potem wjedzie kursik arduino. Na tą chwile moja wiedza nie jest zbyt duża więc moje posty będą raczej zapytaniami ale od czegoś trzeba zacząć:) pozdrawiam 

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Share on other sites

 Jestem Maciej i generalnie jestem IT, po dwoch uczelniach, mialem dość dużo z elektroniką ale information zawsze na pierwszym miejscu. Mam jednakzawodowa świadomość że oprócz IT wszystko działa razem więc atematyka, elektronika, elektryczność, i fizyka są niezbędne w stopniu zaawansowanym.

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji, napisz odpowiedź!

Jeśli masz już konto to zaloguj się teraz, aby opublikować wiadomość jako Ty. Możesz też napisać teraz i zarejestrować się później.
Uwaga: wgrywanie zdjęć i załączników dostępne jest po zalogowaniu!

Anonim
Dołącz do dyskusji! Kliknij i zacznij pisać...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może działać lepiej. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.