Skocz do zawartości

Wątek zbiorczy: powitania użytkowników

Pomocna odpowiedź

Cześć, jestem nowy na forum dlatego chciałbym się przedstawić 😉

Nazywam się Adrian i odkąd pamiętam, to zawsze byłem zaciekawiony robotami, elektroniką oraz działaniem różnych urządzeń.

Na początku tego roku zacząłem realizować swoje małe projekty czerpiąc wiedzę między innymi z artykułów na "forbot", jednak na rejestrację na forum zdecydowałem się dopiero teraz. Mam nadzieję, że dzięki dołączeniu do grupy forumowiczów będę mógł się dalej rozwijać, a przy okazji znajdę pomoc przy rozwiązaniu różnych problemów 🙂

• Lubię! 2

@LeftToTheLiver witaj Adrianie na naszym forum 🙂

Fajnie, że zdecydowałeś się zarejestrować, przydaje się to do brania udziału w dyskusjach i zadawaniu pytań w razie niejasności. Zachęcam więc do dalszej aktywności.

Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.
Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.

jlcpcb.jpg

jlcpcb.jpg

Produkcja i montaż PCB - wybierz sprawdzone PCBWay!
   • Darmowe płytki dla studentów i projektów non-profit
   • Tylko 5$ za 10 prototypów PCB w 24 godziny
   • Usługa projektowania PCB na zlecenie
   • Montaż PCB od 30$ + bezpłatna dostawa i szablony
   • Darmowe narzędzie do podglądu plików Gerber
Zobacz również » Film z fabryki PCBWay

@NiegodziwyLump witaj Andrzeju na naszym forum 🙂 dobrze że się zarejestrowałeś i przywitałeś. W razie trudności z kursem śmiało pytaj na forum, powodzenia!

@Edis200 również serdecznie witam Kamilu w naszym gronie. Pozdrawiam 🙂 

Cześć! Jestem Kamil i mam 16 lat, aktualnie 3 klasa technikum mechatronicznego. Zakupiłem sobie kurs dla początkującego, by samodzielnie sobie również podziałać.

• Lubię! 1

Dzień dobry,

nie bardzo kminię to całe witanie się, więc będzie nieskładnie... Nazywam się Zosia od urodzenia, czyli już 21 lat. Studiuję inżynierię biomedyczną ze specjalizacją informatyka medyczna i aktualnie mam praktyki w dziale IT w firmie wujaszka. Chłopaki z działu naopowiadali mi masę ciekawych rzeczy toteż postanowiłam się pobawić we wszystko po trochu i tak mieszam się między HTML/CSS, Pythonem, JS i Linuksem. Zatem, żeby nie mieszało mi się za mało postanowiłam wziąć się za elektronikę.

Życzę nam wszystkim emocjonującej zabawy z elektroniką 🙂 

• Lubię! 1

@zof_dobrowolska witaj Zosiu na naszym forum 🙂 

13 godzin temu, zof_dobrowolska napisał:

nie bardzo kminię to całe witanie się, więc będzie nieskładnie...

Jest jak najbardziej poprawnie.

Powodzenia w nauce, zachęcam Cię też do dalszej aktywności – nasz społeczności jest bardzo pomocna i całkiem wygadana 🙂