Skocz do zawartości

Wątek zbiorczy: powitania użytkowników


Treker

Pomocna odpowiedź

@MarcinP123 witam serdecznie Marcinie na naszym forum 🙂 Powodzenia w nauce!

@FTNewbie również serdecznie witam Cię Adamie na Forbocie! Dobrze, że masz zapał do rozwoju, elektronika to naprawdę ciekawa i szeroka dziedzina także tak trzymaj 💪

@Raffi witaj Rafale na naszym forum. Dobrze, że się przywitałeś, życzę powodzenia w nauce. W razie trudności śmiało pytaj na forum 🙂 

Link do komentarza
Share on other sites

Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.
Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.

jlcpcb.jpg

jlcpcb.jpg

Produkcja i montaż PCB - wybierz sprawdzone PCBWay!
   • Darmowe płytki dla studentów i projektów non-profit
   • Tylko 5$ za 10 prototypów PCB w 24 godziny
   • Usługa projektowania PCB na zlecenie
   • Montaż PCB od 30$ + bezpłatna dostawa i szablony
   • Darmowe narzędzie do podglądu plików Gerber
Zobacz również » Film z fabryki PCBWay

Witam, 
Nazywam się Janek (l.43) i zaczynam zabawę z Arduino.
Przedtem coś tam lutowałem i budowałem, głównie drobne audio. Teraz chcę zapoznać się z Arduino i dojść do etapu kontrolowania przepływu powietrza za pomocą czujników i zaworów proporcjonalnych. Zdobyta wiedza może przydać się w codziennej pracy, ale przede wszystkim to projekt dla samorozwoju i przyjemności majsterkowania, która nas tu wszystkich łączy.

 

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Share on other sites

@Alkath witam serdecznie 🙂 dobrze, że tu trafiłeś - jesteś we właściwym miejscu!

@Ian witaj Janku na naszym forum 🙂 dobrze to ująłeś, fajnie że masz zapał do samodoskonalenia i majsterkowania. Powodzenia w Twoim projekcie, jak zawsze zachęcam do opisania konstrukcji w dziale DIY, albo jeżeli chcesz opisywać każdy etap to w worklogu.

Edytowano przez Gieneq
Link do komentarza
Share on other sites

Witam,

Mam na imię Piotr (33l). O stronie wiem od lat jak o innych stronach związanych z elektroniką. W sumie elektroniką interesuje się od dzieciaka. Aktualne moje działania związane są z projektami programowania na arduino, tworzenie własnych prototypów PCB (w tym schematy i dobór elementów), konstrukcja maszyn CNC oraz fotowoltaiką do celów prywatnych. Trafiłem tutaj przy okazji szkolenia związanego z FPGA co uważam za niezbędne dla każdego "elektronika-cyfrowca".

Czasami mogę za szybko nie odpowiadać na zapytania z powodu dużej mojej zajętości wieloma  zagadnieniami/zadaniami ale postaram się w miarę możliwości o odpowiednią przemyślaną odpowiedź na czas. Myślę że z czasem sam otworze jakiś ciekawy temat 🙂 

Zawszę jestem otwarty i ciekawy na nowe (czasami modernizowane stare) rozwojowe projekty.

Do kolejnych postów.

Pozdrawiam 

  • Lubię! 2
Link do komentarza
Share on other sites

@Mariusz83 witam serdecznie Mariuszu 🙂 

19 godzin temu, Mariusz83 napisał:

Zaczynam naukę 🙂

Powodzenia!

@lognsf witaj Piotrze! Dobrze, że tu trafiłeś. FPGA jest dość trudnym tematem, faktycznie potrzebnym i dającym ogromne możliwości dlatego tym bardziej cieszymy się, że chcesz się udzielać. Dużo wytrwałości i czekamy na wspomniany temat 🙂 

@RPA również serdecznie witam Cię Piotrze na Forbocie 🙂 Super, że chcesz się uczyć - powodzenia i zachęcam Cię do dalszej aktywności na forum.

Link do komentarza
Share on other sites

Witam,
Nazywam się Piotr, mam 21 lat. Z zawodu jestem programistą (programuję aplikacje mobilne) - obecnie studiuję kierunek Informatyczny. Ostatnimi czasy mam trochę luzu, przez co mogę przeznaczyć wolne chwile na własne zachcianki. Od zawsze miałem lekki pociąg do elektroniki i tematów pokrewnych. Niestety w technikum przedmiot najbliższy do elektroniki (fizyka) na roku był mocno zaniedbany. W przyszłości planuję również zakupić Arduino wraz z kursem. Mam nadzieję, że kurs podstaw elektroniki oraz dostępne forum zaspokoi moje potrzeby informacyjne.
Pozdrawiam.

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji, napisz odpowiedź!

Jeśli masz już konto to zaloguj się teraz, aby opublikować wiadomość jako Ty. Możesz też napisać teraz i zarejestrować się później.
Uwaga: wgrywanie zdjęć i załączników dostępne jest po zalogowaniu!

Anonim
Dołącz do dyskusji! Kliknij i zacznij pisać...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może działać lepiej. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.