Skocz do zawartości

Wątek zbiorczy: powitania użytkowników


Treker

Pomocna odpowiedź

@KrystianZ cześć Krystian, witam na Forbocie i zachęcam do stałej aktywności na forum 🙂

@MaTheo faktycznie elektroniki jest coraz popularniejszym hobby. Na pewno się wciągniesz!

@KryspinRudzki cześć Kryspin, życzę udanych eksperymentów z elektroników - w razie problemów pytaj śmiało na forum.

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Share on other sites

Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.
Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.

jlcpcb.jpg

jlcpcb.jpg

Produkcja i montaż PCB - wybierz sprawdzone PCBWay!
   • Darmowe płytki dla studentów i projektów non-profit
   • Tylko 5$ za 10 prototypów PCB w 24 godziny
   • Usługa projektowania PCB na zlecenie
   • Montaż PCB od 30$ + bezpłatna dostawa i szablony
   • Darmowe narzędzie do podglądu plików Gerber
Zobacz również » Film z fabryki PCBWay

@floki12 witam na forum 🙂 fajnie, że zająłeś się elektroniką, to naprawdę szerokie i ciekawe zajęcie. Powodzenia!

@nes86 witam z powrotem! Tak istnieje chat - u góry strony głównej.

11 godzin temu, nes86 napisał:

Tzn. Witam po 10 czy 12 latach

Aż tak dużo? Pisałeś przecież coś z 4 lata temu 😉 

Edytowano przez Gieneq
Link do komentarza
Share on other sites

Cześć,

mam na imię Paulina i studiuję automatykę i robotykę. Aktualnie zajmuję się głównie projektowaniem płytek PCB, ale chciałabym też podszkolić się w programowaniu (na początek STMów). Więc ogólnie można powiedzieć, że działam z elektroniką 🙂

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Share on other sites

Hej wszystkim!

Coś o mnie... hmmm zawodowo zajmuję się programowaniem w językach wszelakich i administracją w systemach równie wszelakich choć najczęściej to różne pochodne linuxa, ot człowiek od wszystkiego. A gdyby tego było mało specjalizuję się w większości relacyjnych baz danych. Wszystko co robię jest bardzo wirtualne i tak jak wiedzy wymaga sporej tak jednak z umiejętności wystarczy klikanie na klawiaturze, opcjonalnie czasem na myszce. Na forbota przywiodła mnie chęć wyjęcia swoich wirtualnych zainteresowań do czegoś bardziej namacalnego 🙂 Z elektroniki wiem chyba tylko którą stroną włożyć baterię do pilota więc mam nadzieję że dobrze trafiłem 😄 

pozdrawiam 🙂

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Share on other sites

@smokernd witam serdecznie 🙂 fajnie że masz wiele zdolności, to się ceni 🏅Fakt, elektronika jest trochę bardziej namacalna, nie jest wymagana jej znajomość (tak jak nie trzeba być rolnikiem aby jeść chleb) ale warto się czegoś o niej dowiedzieć 🙂 Powodzenia!

Link do komentarza
Share on other sites

Cześć wszystkim!

Mam na imię Julia, mam 22 lata i dopiero co rozpoczynam swoją przygodę z elektryką. 
W planach mam naukę podstaw a następnie pogłębianie tej wiedzy aż będę w stanie budować proste roboty!
 

  • Lubię! 2
Link do komentarza
Share on other sites

Cześć, jestem nowy na forum dlatego chciałbym się przedstawić 😉

Nazywam się Adrian i odkąd pamiętam, to zawsze byłem zaciekawiony robotami, elektroniką oraz działaniem różnych urządzeń.

Na początku tego roku zacząłem realizować swoje małe projekty czerpiąc wiedzę między innymi z artykułów na "forbot", jednak na rejestrację na forum zdecydowałem się dopiero teraz. Mam nadzieję, że dzięki dołączeniu do grupy forumowiczów będę mógł się dalej rozwijać, a przy okazji znajdę pomoc przy rozwiązaniu różnych problemów 🙂

  • Lubię! 2
Link do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji, napisz odpowiedź!

Jeśli masz już konto to zaloguj się teraz, aby opublikować wiadomość jako Ty. Możesz też napisać teraz i zarejestrować się później.
Uwaga: wgrywanie zdjęć i załączników dostępne jest po zalogowaniu!

Anonim
Dołącz do dyskusji! Kliknij i zacznij pisać...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może działać lepiej. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.