Skocz do zawartości

Wątek zbiorczy: powitania użytkowników

Pomocna odpowiedź

Cześć Wszystkim. 

jestem tu nowy zatem na wstępie  chciałbym się przedstawić. 

Nazywam się Krystian i aktualnie próbuje swoich sił z Arduino. 

W zeszłym roku kupiłem płytkę Arduino UNOi silnik krokowy do małego projektu, który polegał aby silnik obracał się w jedną stronę przez pewien czas a później w druga... była to mała suszarka którą używałem do suszenia przynęt wędkarskich. Także w świecie programowania jestem stosunkowo zielony :) 

Edytowano przez KrystianZ
  • Lubię! 1

Siemanko, Studiowałem kiedyś elektronikę ale kompletnie to olałem. I praktycznie nic nie wiem nie pamiętam praktycznego. Teraz mnie jakoś wzięło, że jednak ciekawy temat i może warto się po prostu do tego wziąć! Kupiłem sobie Raspberry Pi i mam nadzieję, że się zakocham. 

• Lubię! 1

@KrystianZ cześć Krystian, witam na Forbocie i zachęcam do stałej aktywności na forum 🙂

@MaTheo faktycznie elektroniki jest coraz popularniejszym hobby. Na pewno się wciągniesz!

@KryspinRudzki cześć Kryspin, życzę udanych eksperymentów z elektroników - w razie problemów pytaj śmiało na forum.

• Lubię! 1
Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.
Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.

jlcpcb.jpg

jlcpcb.jpg

Produkcja i montaż PCB - wybierz sprawdzone PCBWay!
   • Darmowe płytki dla studentów i projektów non-profit
   • Tylko 5$ za 10 prototypów PCB w 24 godziny
   • Usługa projektowania PCB na zlecenie
   • Montaż PCB od 30$ + bezpłatna dostawa i szablony
   • Darmowe narzędzie do podglądu plików Gerber
Zobacz również » Film z fabryki PCBWay

Witam Szanowne grono pasjonatów robotyki i ogólnie pojętej elektroniki :)

Jak na standardy młodzieży jestem już stary. Ale każdy czas na pogłębienie wiedzy i dobrą zabawę jest dobry :)

Wiec witam :)

• Lubię! 1

@MarCiu również serdecznie witam na naszym forum 🙂

9 godzin temu, MarCiu napisał:

Ale każdy czas na pogłębienie wiedzy i dobrą zabawę jest dobry 🙂

Tak to prawda, zatem powodzenia!

• Lubię! 1

Cześć, jestem Rysiek. Elektronika interesowała mnie od dawna ale zawsze było jakieś "coś" co nie pozwalało mi znaleść czasu na nią. Wreszcie się zebrałem i zaczynam w wieku 40 lat :-). Lepiej późno niż wcale!

• Lubię! 1

@floki12 witam na forum 🙂 fajnie, że zająłeś się elektroniką, to naprawdę szerokie i ciekawe zajęcie. Powodzenia!

@nes86 witam z powrotem! Tak istnieje chat - u góry strony głównej.

11 godzin temu, nes86 napisał:

Tzn. Witam po 10 czy 12 latach

Aż tak dużo? Pisałeś przecież coś z 4 lata temu 😉 

Edytowano przez Gieneq

Cześć,

mam na imię Paulina i studiuję automatykę i robotykę. Aktualnie zajmuję się głównie projektowaniem płytek PCB, ale chciałabym też podszkolić się w programowaniu (na początek STMów). Więc ogólnie można powiedzieć, że działam z elektroniką 🙂

• Lubię! 1

@plarmz witam serdecznie na naszym forum 🙂 To bardzo dobrze trafiłeś, temat tego forum jak i kursów świetnie pasuje. Powodzenia w nauce, a w razie większych trudności śmiało pytaj.

Hej wszystkim!

Coś o mnie... hmmm zawodowo zajmuję się programowaniem w językach wszelakich i administracją w systemach równie wszelakich choć najczęściej to różne pochodne linuxa, ot człowiek od wszystkiego. A gdyby tego było mało specjalizuję się w większości relacyjnych baz danych. Wszystko co robię jest bardzo wirtualne i tak jak wiedzy wymaga sporej tak jednak z umiejętności wystarczy klikanie na klawiaturze, opcjonalnie czasem na myszce. Na forbota przywiodła mnie chęć wyjęcia swoich wirtualnych zainteresowań do czegoś bardziej namacalnego 🙂 Z elektroniki wiem chyba tylko którą stroną włożyć baterię do pilota więc mam nadzieję że dobrze trafiłem 😄 

pozdrawiam 🙂

• Lubię! 1

@smokernd witam serdecznie 🙂 fajnie że masz wiele zdolności, to się ceni 🏅Fakt, elektronika jest trochę bardziej namacalna, nie jest wymagana jej znajomość (tak jak nie trzeba być rolnikiem aby jeść chleb) ale warto się czegoś o niej dowiedzieć 🙂 Powodzenia!

Cześć wszystkim!

Mam na imię Julia, mam 22 lata i dopiero co rozpoczynam swoją przygodę z elektryką. 
W planach mam naukę podstaw a następnie pogłębianie tej wiedzy aż będę w stanie budować proste roboty!

• Lubię! 2
  • Dimar zmienił tytuł na: Witam serdecznie :) - cześć wszystkim mam na imię Andrzej i...