Skocz do zawartości
Treker

Wątek zbiorczy: powitania użytkowników

Pomocna odpowiedź

Witam

Mam na imię Mateusz a elektronika była od dziecka moim hobby. Aktualnie zawodowo zajmuję się automatyką przemysłową i muszę przyznać że chętnie zaglądam na strony Forbota by podziwiać ciekawe pomysły z jakimi mierzą się forumowicze. Elektronika daje nam coraz większe możliwości a przy okazji wiele frajdy:)

Dzięki za bardzo ciekawy serwis i oczywiście wiele wytrwałości.

• Lubię! 1

@blacha witam na forum, cieszę się, że nasze materiały są pomocne!

@danielmajesio również witam, udanych eksperymentów z elektroniką 😉

@mortalus witam na Forbocie i zachęcam do stałej aktywności na naszym forum!

@HanulaM cześć Mateusz, witamy na forum! Pewnie spotkasz tu wiele osób, które zawodowo również zajmują się automatyką przemysłową 😉

@DRON witam na forum!

Wygląda ciekawie, koniecznie pochwal się postępem prac.

Witam,

mam na imię Robert i skończyłem 30 lat. Z lutownicą zaprzyjaźniłem się niedawno, odkąd zaszła potrzeba naprawy zabawek dzieciakom. Spodobało mi się i zacząłem się rozglądać po sieci. Dość szybko wpadłem na stronę forbota i zwyczajnie się zaczytałem w kursach. Postanowiłem się podciągnąć w podstawach żeby z czasem wziąć się za poważniejsze projekty. Mam nadzieję że z czasem ta wiedza mi się przyda w moim główny zainteresowaniu - chemii. Pierwszym projektem przydatnym w moich badaniach któy mam nadzieję "kiedyś" zrobić jest spektrometr światła rozproszonego oparty na wymiennych diodach.

• Lubię! 1

Cześć, mam na imię Adam i mam 17 lat. Chodzę do technikum nr 18 w gdańsku SOiT "Conradinum" na profil technik mechatronik klasa 2. Moje zainteresowanie elektroniką wzięło się z czystej ciekawości i chęci zgłębienia wiedzy którą nabyłem w szkole na lekcjach podstaw mechatroniki. ( to samo co podstawy elektrotechniki ) Rozpocząłem również przygodę z Arduino oraz techniką cyfrową i mam zamiar dzięki forbocie dowiedzieć się czegoś więcej w tych tematach. Serdecznie pozdrawiam wszystkich użytkowników forum i administrację ;)

• Lubię! 2

Siemanko, jestem Michał i od zawsze chciałem nauczyć się ożywiać maszyny. Jestem mgr Mechaniki i Budowy Maszyn a aktualnie jeszcze studiuję z zamiłowania Elektrotechnike.

Pozdrawiam wszystkich zajawkowiczów!

• Lubię! 1

(edytowany)

@Brzuz witaj Robercie na naszym forum! Potrzeba matką wynalazków, podobnie jest z nowym hobby 🙂 elektronika jak najbardziej nada się w chemii, ktoś niedawno prezentował na forum rozwiązanie we własnym laboratorium. Powodzenia, jak uda Ci się zacząć swój projekt, koniecznie pochwal się na forum! 🙂 

@Adam89 Cześć Adam, nawet kojarzę gdzie jest ta szkoła 😄 Powodzenia w nauce, fajnie że chcesz dowiedzieć się czegoś więcej – jest to raczej rzadkość wśród uczniów, także tu tym bardziej godne pochwały 🙂 

@McRondell Cześć Michale, również witam na forum! Studiować coś z zamiłowana, to również rzadkość. Wybrałeś fajne kierunki, na studiach miałem znajomego z Mechanicznego, podobał mu się wydział jak i sam kierunek. Powodzenia w nauce elektroniki, na pewno przyda się Tobie. Na forum znajdziesz liczne projekty, co prawda mniejszych maszyn ale jednak, sterowanych przy pomocy mikrokontrolerów – mam nadzieję, że będzie to dla Ciebie inspiracją do własnych projektów.

Edytowano przez Gieneq
  • Lubię! 1

Cześć,

Jestem Kamil, lat 33. Z twarzy podobny zupełnie do nikogo :). Absolutny laik w temacie elektryki i wszystkim co z nią związane ale mam dużo pokory do niej. Aktualnie robię kurs spawacza i postanowiłem zgłębić wiedzę. Strona FORBOT jako jedyna potrafi przekazać prostym językiem "ten świat". Wszystko to co osiągnę z waszą pomocą chciałbym później wykorzystać w modelarstwie. 

Pozdrawiam

• Lubię! 1

Cześć, jestem Michał. Mam 30 lat. Interesuję się prawie wszystkim, i między innymi dla tego właśnie elektronika. Na Forbota trafiłem  przypadkiem. Moją uwagę zwróciła przejrzystość  tego kursu i  mam nadzieje zostać dłużej. Pozdrawiam wszystkich i admina.

• Lubię! 1

Cześć wszystkim!

Mam na imię Piotrek, mam 40 lat. Dopiero zaczynam przygodę z elektroniką. Jestem elektrykiem, ale doszedłem do wniosku, że dobrze by było zrozumieć jak działa elektronika, może pobudować własne układy. Mam nadzieję czerpać od Was dużo wiedzy i może podzielić się tu własną (jak już się jakiejś dorobię, przerabiając kursy Forbot) 😀

Pozdrowienia i życzenia powodzenia w poszukiwaniach rzetelnej wiedzy!

P.

• Lubię! 1

@gadzetONE Cześć Kamil, witam na forum! Pokora fajna cecha, którą warto okazywać, a szczególnie w stosunku do prądu 😄  zachęcam do aktywności na forum i pochwalenia się przyszłymi projektami.

@dzikus42 hej Michale, fajnie że tu trafiłeś! Zachęcam do zostania na dłużej 🙂 

@Gummba witam mojego imiennika 🙂 elektryka i elektronika to podobna sprawa, opierają się na tych samych zasadach, także na pewno poradzisz sobie z kursami. Powodzenia!

• Lubię! 1

Dzień dobry;) witam się w imieniu brata, jako że zestaw będzie prezentem pod choinkę, a na rejestrację zestawu jest 14 dni. Mam nadzieję że mu się spodoba 😅

• Lubię! 1

@Filip_Arduino  również witam, faktycznie na rejestrację jest sporo czasu, ale w tym przypadku może go zabraknąć 🙂 

Witam Wszystkich,

Mam na imię Ryszard i zaczynam moją zabawę z Raspberry .Mam nadzieję ,że powoli uporam się z problemami jakie napotkam.Liczę też na ewentualną pomoc od doświadczonych członków tego forum.

• Lubię! 1