Skocz do zawartości
Treker

Wątek zbiorczy: powitania użytkowników

Pomocna odpowiedź

@Szymon2007 Cześć Szymonie, serdecznie witam na forum! 🙂 

Powodzenia w nauce, w razie problemów śmiało pisz.

Witam wszystkich!

Mam na imię Daniel i ma 41 lat. Elektroniką zacząłem się interesować za sprawą uszkodzonych urządzeń np. nagrywarki DVD, gdzie trzeba wymienić różne elementy - kondensatory rezystory i inne. Jestem całkowicie zielony w temacie gdyż pierwszy raz się z tym stykam i pewnie będę tu zadawał masę pytań, a i nauka będzie długa ale mam nadzieję owocna😉

Pozdrawiam.

• Lubię! 1

Cześć,

mam na imię Roman, od dłuższego czasu czytam sporadycznie artykuły na tych stronach. Bardzo fajna inicjatywa. GRATULUJĘ.

• Lubię! 1

Dobry wieczór wszystkim.

Mam na imię Jarek i znalazłem się tu zupełnie przez przypadek szukając jakiegoś schematu do zasilacza. Od zawsze chciałem pogłębić wiedze o

elektronice tylko nie wiedziałem jak się do tego zabrać. Teraz jestem posiadaczem zestawu startowego od Botland i z powodzeniem chłonę przelewaną od was wiedzę.

Pozdrawiam

• Lubię! 1

Witam Damian z Tej strony mam 27 lat. Pracuje w firmie produkująca gumy do żucia. Elektronika zawsze mnie interesowała od dziecka przez Dziadka który był elektrykiem. Za młodu rozkręcalem co się dało i wszystkie części rozlutowywalem. Obecnie są to moje początki, zaczynam edukowanie się i zrozumienie samej podstawy. Bo jestem z tego zielony :D Szukając informacji o Ele. Natrafiłem na forbot i tak oto jestem. Pozdro.

• Lubię! 1

Witam mam na imię Sebastian mam 44 lata elektroniką zajmuję się hobbystycznie.

• Lubię! 1

@neverluk witamy na forum 🙂

@daniel_111 cześć Daniel, powodzenia w nauce elektroniki! Na pewno znajomość podstaw ułatwi naprawę różnych sprzętów 🙂

@randombogdan witamy na forum - powodzenia w eksperymentach! W razie problemów pytaj śmiało na forum 🙂

@daat cześć Roman, witam na forum - cieszę się, że nasze poradniki są pomocne!

@maciejp804 cześć Maciej, witamy na forum - powodzenia w nauce elektroniki w praktyce 😉

@tojota18 witamy na forum! Udanych eksperymentów z elektroniką 😉

@Deadler witam rówieśnika 😉 Powodzenia w eksperymentach z elektroniką!

@Sebol cześć Sebastian, witamy na forum 🙂 Elektronika to świetne hobby - udanych eksperymentów!

Hej. Mam na imię Krzysiek mam 41 lat. Pracuję jako hadlowiec, czasem serwisuję maszyny. Od 2 lata zafascynowałem się arduino, elektroniką i programowaniem mikrokontrolerów. Uczę się z Forbotem różnych rzeczy. Mam za sobą sterowanie lampką pilotem od telewizora, teraz tworzę podajnik cukierków dla dzieci. Ciężko mi  ogarnąć funkcje programowania ale powoli uczę się co robić żeby urządzenia działały. Pozdrawiam wszystkich użytkowników.

• Lubię! 2

@Krzysiek_Zam cześć Krzysiek, witamy na forum 🙂 W takim razie życzę kolejnych udanych eksperymentów z elektroniką i zachęcam do opisywania swoich projektów na forum - będą inspiracją dla wielu osób!

Cześć, mam na imię Grzegorz od zawsze interesowały mnie zagadnienia związane z elektroniką ale nigdy nie trafiłem na forum z takim zapleczem merytorycznym jak i technicznym. Mam nadzieję się dobrze bawić i zgłębić co nie co tajniki elektroniki i robotyki.

• Lubię! 1

Witam, mój pseudonim mortalus, od ok 20 lat na elektrodzie, teraz i tutaj :] lubię bawić się elektroniką. Na początek skromnie wystarczy :D Witam wszystkich :D

• Lubię! 1