Skocz do zawartości

Wątek zbiorczy: powitania użytkowników


Treker

Pomocna odpowiedź

Witam wszystkich!

Mam na imię Daniel i ma 41 lat. Elektroniką zacząłem się interesować za sprawą uszkodzonych urządzeń np. nagrywarki DVD, gdzie trzeba wymienić różne elementy - kondensatory rezystory i inne. Jestem całkowicie zielony w temacie gdyż pierwszy raz się z tym stykam i pewnie będę tu zadawał masę pytań, a i nauka będzie długa ale mam nadzieję owocna😉

Pozdrawiam.

  • Lubię! 2
Link do komentarza
Share on other sites

Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.
Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.

jlcpcb.jpg

jlcpcb.jpg

Produkcja i montaż PCB - wybierz sprawdzone PCBWay!
   • Darmowe płytki dla studentów i projektów non-profit
   • Tylko 5$ za 10 prototypów PCB w 24 godziny
   • Usługa projektowania PCB na zlecenie
   • Montaż PCB od 30$ + bezpłatna dostawa i szablony
   • Darmowe narzędzie do podglądu plików Gerber
Zobacz również » Film z fabryki PCBWay

Dobry wieczór wszystkim.

Mam na imię Jarek i znalazłem się tu zupełnie przez przypadek szukając jakiegoś schematu do zasilacza. Od zawsze chciałem pogłębić wiedze o

elektronice tylko nie wiedziałem jak się do tego zabrać. Teraz jestem posiadaczem zestawu startowego od Botland i z powodzeniem chłonę przelewaną od was wiedzę.

Pozdrawiam

  • Lubię! 2
Link do komentarza
Share on other sites

Witam Damian z Tej strony mam 27 lat. Pracuje w firmie produkująca gumy do żucia. Elektronika zawsze mnie interesowała od dziecka przez Dziadka który był elektrykiem. Za młodu rozkręcalem co się dało i wszystkie części rozlutowywalem. Obecnie są to moje początki, zaczynam edukowanie się i zrozumienie samej podstawy. Bo jestem z tego zielony :D Szukając informacji o Ele. Natrafiłem na forbot i tak oto jestem. Pozdro.

  • Lubię! 2
Link do komentarza
Share on other sites

@neverluk witamy na forum 🙂

@daniel_111 cześć Daniel, powodzenia w nauce elektroniki! Na pewno znajomość podstaw ułatwi naprawę różnych sprzętów 🙂

@randombogdan witamy na forum - powodzenia w eksperymentach! W razie problemów pytaj śmiało na forum 🙂

@daat cześć Roman, witam na forum - cieszę się, że nasze poradniki są pomocne!

@maciejp804 cześć Maciej, witamy na forum - powodzenia w nauce elektroniki w praktyce 😉

@tojota18 witamy na forum! Udanych eksperymentów z elektroniką 😉

@Deadler witam rówieśnika 😉 Powodzenia w eksperymentach z elektroniką!

@Sebol cześć Sebastian, witamy na forum 🙂 Elektronika to świetne hobby - udanych eksperymentów!

Link do komentarza
Share on other sites

Cześć, mam na imię Grzegorz od zawsze interesowały mnie zagadnienia związane z elektroniką ale nigdy nie trafiłem na forum z takim zapleczem merytorycznym jak i technicznym. Mam nadzieję się dobrze bawić i zgłębić co nie co tajniki elektroniki i robotyki.

  • Lubię! 2
Link do komentarza
Share on other sites

Witam

Mam na imię Mateusz a elektronika była od dziecka moim hobby. Aktualnie zawodowo zajmuję się automatyką przemysłową i muszę przyznać że chętnie zaglądam na strony Forbota by podziwiać ciekawe pomysły z jakimi mierzą się forumowicze. Elektronika daje nam coraz większe możliwości a przy okazji wiele frajdy:)

Dzięki za bardzo ciekawy serwis i oczywiście wiele wytrwałości.

  • Lubię! 2
Link do komentarza
Share on other sites

@blacha witam na forum, cieszę się, że nasze materiały są pomocne!

@danielmajesio również witam, udanych eksperymentów z elektroniką 😉

@mortalus witam na Forbocie i zachęcam do stałej aktywności na naszym forum!

@HanulaM cześć Mateusz, witamy na forum! Pewnie spotkasz tu wiele osób, które zawodowo również zajmują się automatyką przemysłową 😉

Link do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji, napisz odpowiedź!

Jeśli masz już konto to zaloguj się teraz, aby opublikować wiadomość jako Ty. Możesz też napisać teraz i zarejestrować się później.
Uwaga: wgrywanie zdjęć i załączników dostępne jest po zalogowaniu!

Anonim
Dołącz do dyskusji! Kliknij i zacznij pisać...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może działać lepiej. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.