Skocz do zawartości

Wątek zbiorczy: powitania użytkowników


Treker

Pomocna odpowiedź

Witam wszystkich!

Jestem Mariusz, z wykształcenia elektryk. Posiadam jakiś zarys wiedzy o elektronice, ale i świadomość jak dużo mi brakuje. Interesuje się również drukiem 3d i posiadam własną "tanią" drukarkę. Zakupiłem zestaw podstaw arduino i mam nadzieje, że uda mi się ogarnąć temat i coś stworzyć.

Pozdrawiam wszystkich🙂

  • Lubię! 2
Link do komentarza
Share on other sites

Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.
Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.

jlcpcb.jpg

jlcpcb.jpg

Produkcja i montaż PCB - wybierz sprawdzone PCBWay!
   • Darmowe płytki dla studentów i projektów non-profit
   • Tylko 5$ za 10 prototypów PCB w 24 godziny
   • Usługa projektowania PCB na zlecenie
   • Montaż PCB od 30$ + bezpłatna dostawa i szablony
   • Darmowe narzędzie do podglądu plików Gerber
Zobacz również » Film z fabryki PCBWay

@blackberry cześć Mariusz, witam na forum! Życzę udanych eksperymentów z Arduino, przydatna wiedza, gdy działa się drukarkami 3D 😉

@pawel1218 cześć Paweł, również witam na forum! Dobrze trafiłeś, powodzenia w nauce elektroniki - w razie problemów pytaj śmiało na forum.

Link do komentarza
Share on other sites

@BHBmacieg cześć Maciej, witam na forum 🙂 Życzę udanych eksperymentów z elektroniką!

@TripTech cześć Leszek, również witam na forum! Faktycznie, warto poznać Arduino, bo to niezwykle popularna platforma. Nasze kursy na pewno Ci w tym pomogą 🙂

@Fatum cześć Grzegorz, słuszne podejście! Elektronika dla wielu z nas jest głównie hobby, więc pewnie też szybko się "wkręcisz" 😉

Link do komentarza
Share on other sites

Moje Uszanowanko Społeczności Forobota.

Ja nazywam się Daniel i na codzień zajmuję się technologiami światłowodowymi i fotonicznymi.
W wolnych chwilach realizuję różne hobbystyczne projekty na mikrokontrolerach ATMEGA (w tym Arduino), ESP8266 i RaspberryPi.
Programuję w C/C++, Pythonie, Javie, LabVIEW i dawniej jeszcze w Turbo Pascalu.

Pozdrawiam,

  • Lubię! 2
Link do komentarza
Share on other sites

Witam, jest mi bardzo miło dołączyć do forum. Mam na imię Karol i jestem studentem na kierunku Lotnictwo i kosmonautyka. Na studiach liznąłem trochę elektroniki i chciałem ją bardziej zgłębić. Pozdrawiam wszystkich 🙂 

  • Lubię! 2
Link do komentarza
Share on other sites

@Doctor_Daniel cześć Daniel, witam na forum 🙂 Zachęcam do stałej aktywności i chwalenia się własnymi projektami!

@Karol14 cześć Kamil, również witam na forum Niezwykle ciekawie brzmi studiowanie kosmonautyki! Powodzenia w eksperymentowaniu z elektroniką 🚀

Link do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji, napisz odpowiedź!

Jeśli masz już konto to zaloguj się teraz, aby opublikować wiadomość jako Ty. Możesz też napisać teraz i zarejestrować się później.
Uwaga: wgrywanie zdjęć i załączników dostępne jest po zalogowaniu!

Anonim
Dołącz do dyskusji! Kliknij i zacznij pisać...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może działać lepiej. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.