Skocz do zawartości
Treker

Wątek zbiorczy: powitania użytkowników

Pomocna odpowiedź

Witajcie!

Jestem całkowicie "zielony" z elektroniki. Za pół roku idę na emeryturę i chciałbym wieczorami trochę pomajsterkować. Mam nadzieję, że znajdę tu wyrozumiałych doradców. Zaczynam od kursów elektroniki i lutowania. Życzcie mi wytrwałości. Mówią, że na miłość i naukę nigdy nie jest za późno. Pozdrawiam wszystkich!

• Lubię! 2

@Meya witam na forum 🙂 Elektronika to ciekawe hobby, więc na pewno nada się też na emeryturę - udanych eksperymentów!

Witam wszystkich, jestem Krzysztof. Zestaw podstaw elektroniki właśnie do mnie dotarł, zaczynamy poszerzanie horyzontów. 🙂 Pozdrawiam

• Lubię! 1

@Krzych1505 Witaj Krzysztofie, milo mi Cię przywitać na forum! Zachęcam do aktywności 🙂 

Witam wszystkich!

Jestem Mariusz, z wykształcenia elektryk. Posiadam jakiś zarys wiedzy o elektronice, ale i świadomość jak dużo mi brakuje. Interesuje się również drukiem 3d i posiadam własną "tanią" drukarkę. Zakupiłem zestaw podstaw arduino i mam nadzieje, że uda mi się ogarnąć temat i coś stworzyć.

Pozdrawiam wszystkich🙂

• Lubię! 1

Witam mam na imię Paweł. Zarejestrowałem się tu bo widzę, że to idealne miejsce do nauki elektroniki 🙂

• Lubię! 1

@blackberry cześć Mariusz, witam na forum! Życzę udanych eksperymentów z Arduino, przydatna wiedza, gdy działa się drukarkami 3D 😉

@pawel1218 cześć Paweł, również witam na forum! Dobrze trafiłeś, powodzenia w nauce elektroniki - w razie problemów pytaj śmiało na forum.

Cześć, mam na imię Maciej. Jestem świeżo upieczonym inżynierem mechaniki i budowy maszyn. Postanowiłem poszerzyć swoje umiejętności praktyczne, zakupiłem zatem zestaw do podstaw elektroniki oraz zestaw do podstaw Arduino 🙂.

• Lubię! 1

Witam wszystkich 

Mam na imię Leszek, dopiero zaczynam przygodę z Arduino, mam nadzieję że zdążę się czegoś nauczyć zanim się całkiem zestarzeje. 

Pozdrawiam 

• Lubię! 1

Witam wszystkich! Zapisałem się na wasze kursy, ponieważ chcę przypomnieć sobie wiedzę nabytą w szkole średniej. Zawodowo nie zajmuję się elektroniką, tylko hobbystycznie. Pozdrawiam Grzegorz!!!

• Lubię! 1

@BHBmacieg cześć Maciej, witam na forum 🙂 Życzę udanych eksperymentów z elektroniką!

@TripTech cześć Leszek, również witam na forum! Faktycznie, warto poznać Arduino, bo to niezwykle popularna platforma. Nasze kursy na pewno Ci w tym pomogą 🙂

@Fatum cześć Grzegorz, słuszne podejście! Elektronika dla wielu z nas jest głównie hobby, więc pewnie też szybko się "wkręcisz" 😉

Moje Uszanowanko Społeczności Forobota.

Ja nazywam się Daniel i na codzień zajmuję się technologiami światłowodowymi i fotonicznymi.
W wolnych chwilach realizuję różne hobbystyczne projekty na mikrokontrolerach ATMEGA (w tym Arduino), ESP8266 i RaspberryPi.
Programuję w C/C++, Pythonie, Javie, LabVIEW i dawniej jeszcze w Turbo Pascalu.

Pozdrawiam,

• Lubię! 1

Witam, jest mi bardzo miło dołączyć do forum. Mam na imię Karol i jestem studentem na kierunku Lotnictwo i kosmonautyka. Na studiach liznąłem trochę elektroniki i chciałem ją bardziej zgłębić. Pozdrawiam wszystkich 🙂 

• Lubię! 1

@Doctor_Daniel cześć Daniel, witam na forum 🙂 Zachęcam do stałej aktywności i chwalenia się własnymi projektami!

@Karol14 cześć Kamil, również witam na forum Niezwykle ciekawie brzmi studiowanie kosmonautyki! Powodzenia w eksperymentowaniu z elektroniką 🚀

Witam wszystkich dopiero kupiłem mój pierwszy zestaw i sam nie wiem co z tego wyjdzie ale na pewno nie zamierzam się poddawać 😉 jeszcze lutownica na wszelki wypadek i zaczynam. Pozdrawiam

• Lubię! 1