Skocz do zawartości

Wątek zbiorczy: powitania użytkowników


Treker

Pomocna odpowiedź

Witam wszystkich forumowiczów, biedny student potrzebuje nieco pomocy z elektroniką i trafiłem do was na stronkę. Programowanie na STM-ach to co prawda nie moja pasja, ale liczę na to, że zrozumienie tych rzeczy pozwoli mi być lepszym informatykiem.

  • Lubię! 2
Link do komentarza
Share on other sites

Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.
Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.

jlcpcb.jpg

jlcpcb.jpg

Produkcja i montaż PCB - wybierz sprawdzone PCBWay!
   • Darmowe płytki dla studentów i projektów non-profit
   • Tylko 5$ za 10 prototypów PCB w 24 godziny
   • Usługa projektowania PCB na zlecenie
   • Montaż PCB od 30$ + bezpłatna dostawa i szablony
   • Darmowe narzędzie do podglądu plików Gerber
Zobacz również » Film z fabryki PCBWay

Dzień dobry,

35 lat i zawodowo nie związany z elektroniką a z analizami biznesowymi. Zawsze chciałem zrozumieć przynajmniej podstawy elektryki/elektroniki, a że jestem miłośnikiem motoryzacji to w dobie elektryfikacji jest to dobry moment na naukę, a być może nową pasję, kto wie. 

pozdrawiam

  • Lubię! 2
Link do komentarza
Share on other sites

@MrWiktor witam na forum! Miło widzieć, że coraz więcej osób związanych z innymi branżami korzysta z naszych kursów 🙂 Powodzenia w eksperymentach z elektroniką!

@jaco1810 również witam na forum! Świetny projekt - widać, że napracowałeś się nad stworzeniem całości 😉 Faktycznie Arduino będzie pomocne w takich konstrukcjach. Jeśli dopiero zaczynasz to zajrzyj do naszego kursu podstaw Arduino. W razie problemów załóż osobny temat na forum i chętnie pomożemy!

Link do komentarza
Share on other sites

Witam, mam na imię Grzegorz i mam 31 lat. W domu od zawsze była lutownica, Tata był swoistą złotą rączką i potrafił wszystko. Ja na szczęście odziedziczyłem zdolności po nim. Z zawodu jestem strażakiem, wykształcenie wyższe inżynier towaroznawstwa (UM w Gdyni). Całe życie coś tam lutowałem, wiecznie coś rozbierałem i tak zostało do dziś. Na tą chwilę mogę się nazwać bardziej "wymieniaczem" niż naprawiaczem, wymieniam części w telefonach, laptopach itp. Na wasz kurs trafiłem przypadkiem. Mam nadzieje, że pomoże poznać mi szerzej aspekty elektroniczne i programowanie. Lubię się rozwijać a w tych tematach mam ewidentne braki 🙂 Pozdrawiam.

  • Lubię! 2
Link do komentarza
Share on other sites

Cześć jestem Patryk,

Mam 15 lat i jestem w technikum elektronicznym. Buduje  prosty uklad na konkurs klas pierwszych. Trafiłem na to forum ponieważ zamówiłem zestaw do elektroniki który jak na razie sprawuje się świetnie polecam każdej osobie która lubi trochę elektronikę. 

  • Lubię! 2
Link do komentarza
Share on other sites

Witam wszystkich mam 32 lata i interesuje się drukarkami 3d, mikrokomputerami, ogólnie lubię coś pogrzebać. Moje ostatnie projekty to bartop zbudowany z plyty wiórowej w srodku i3 2gen, 8gb ram, amd r7 240x, 1tb dysk i ekran 19" eizo, gameboy napędzany rpi3 z kontrolerem na pro micro ekran 3,5 na złącze kompozytowe(w trakcie upgrade), teraz buduję sobie stacje multimedialną do samochodu z użyciem odroida c2 ;]

  • Lubię! 2
Link do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji, napisz odpowiedź!

Jeśli masz już konto to zaloguj się teraz, aby opublikować wiadomość jako Ty. Możesz też napisać teraz i zarejestrować się później.
Uwaga: wgrywanie zdjęć i załączników dostępne jest po zalogowaniu!

Anonim
Dołącz do dyskusji! Kliknij i zacznij pisać...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może działać lepiej. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.