Skocz do zawartości

Wątek zbiorczy: powitania użytkowników


Treker

Pomocna odpowiedź

Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.
Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.

jlcpcb.jpg

jlcpcb.jpg

Produkcja i montaż PCB - wybierz sprawdzone PCBWay!
   • Darmowe płytki dla studentów i projektów non-profit
   • Tylko 5$ za 10 prototypów PCB w 24 godziny
   • Usługa projektowania PCB na zlecenie
   • Montaż PCB od 30$ + bezpłatna dostawa i szablony
   • Darmowe narzędzie do podglądu plików Gerber
Zobacz również » Film z fabryki PCBWay

Cześć Forbotowicze 🙂

Nazywam się Dawid, zawodowo zajmuję się usługami IT w dużej korporacji przemysłowej.

Zainteresowałem się elektroniką głównie dzięki kursom dostępnym tutaj. W końcu coś co zawsze było zawiłe wydaje się proste 🙂

W poszukiwaniu nowego hobby i potencjalnie nowych umiejętności zawodowych wtłaczam sobie wiedzę do głowy w nadziei, że ładnie ogarnę ten temat.

Może kiedyś uda mi się uciec z bezdusznego biura i naprawiać rzeczy.

Pozdrowienia z Krakowa.

  • Lubię! 2
Link do komentarza
Share on other sites

@carbonitium witam na forum i powodzenia w nauce elektroniki! Pochwal się na forum, gdy stworzysz jakiś pierwszy projekt 🙂

@sly77 sprawdziłem w systemie i mail był do Ciebie wysłany 13 listopada o godzinie 21:38. Sprawdź proszę folder ze SPAMem. Wiadomość powinna przyjść z adresu, który ma w nazwie "kontakt" (domena forbot.pl).

  • Lubię! 1
  • Pomogłeś! 1
Link do komentarza
Share on other sites

Cześć, 

Swoje przywitanie zacznę od meldunku wykonania kursu na malince! Świetnie przygotowane wprowadzenie krok po kroku. Dzięki!

 Kolejnym moim wyzwaniem był mały projekt z czujnikiem temperatury. Jako, że chcę wiedzieć czy w nocy działają grzejniki, a lenistwo nie pozwala w nocy wstawać i sprawdzać czy grzeją oraz jaka jest temperatura, to skorzystałem z kursowego układu z czujnikiem temperatury. Skrypt wykonuje się co 5 minut - zapisuje datę, godzinę i temperaturę. Przy okazji przypomniałem sobie podstawy podstaw administracji siecią domową i teraz mogę z całego świata zobaczyć jaka jest temperatura w mieszkaniu! 

Świetnie się przy tym bawiłem. Czuję chęć rozwijania tego projektu, jak i myślę o kolejnych, więc jeszcze pewnie porozmawiamy.

Pozdrawiam

  • Lubię! 2
Link do komentarza
Share on other sites

@GeMiNiPL Hej Szymonie witam na forum.

Miło widzieć kolejnego pasjonatę elektroniki, serdecznie polecam jest to ciekawe i wciągające zajęcie.

4 godziny temu, GeMiNiPL napisał:

Administratora, Moderatora jak również wszystkich użytkowników forum forbot.

*Moderatorów, jest 2 😄 

Powodzenia w nauce, w razie problemów śmiało pytaj na forum! 🙂 

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Share on other sites

@rumian witam na forum, też mam nadzieję, że zostaniesz na dłużej. 😉 

@Wopos66 Hej Wojtek, witam na forum. Jako elektryk na pewno będzie Ci łatwiej się wdrożyć, zasady są te same, tylko napięcie dużo mniejsze, no i prądy też. 🙂 

Edytowano przez Gieneq
Link do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji, napisz odpowiedź!

Jeśli masz już konto to zaloguj się teraz, aby opublikować wiadomość jako Ty. Możesz też napisać teraz i zarejestrować się później.
Uwaga: wgrywanie zdjęć i załączników dostępne jest po zalogowaniu!

Anonim
Dołącz do dyskusji! Kliknij i zacznij pisać...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może działać lepiej. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.