Skocz do zawartości

Wątek zbiorczy: powitania użytkowników


Treker

Pomocna odpowiedź

Cześć,

Jestem Sławek, mam 51 lat i jestem inżynierem mechanikiem z wykształcenia. Trochę przypadkiem trafiłam na Was oglądając lutownice na Botlandzie. Potem znalazłem Wasze kursy i postanowiłem zgłębić swoją wiedzę na temat elektroniki. Na początek chcę nabrać trochę praktyki z kursem lutowania, potem chciałbym zająć się Arduino. Mam nadzieję że nie braknie mi czasu i zapału. Pozdrawiam wszystkich forumowiczów.

  • Lubię! 2
Link do komentarza
Share on other sites

Tak nieco zbiorczo ale miło przywitać na forum! 🙂 

@Maciek01 kiedyś trzeba zacząć, także pozostaje mi życzyć powodzenia!

@DamnWamn choć główna tematyka forum nieco się zmieniła, to robotyka wciąż się tu przewija. W razie wątpliwości zachęcam do pytania na forum.

@Slawek  widzę siła reklamy jednak działa 🙂 miło że trafił tu ktoś posiadający branżową wiedzę, mechanika jest równie ważna co elektronika więc nie wątpię, że znajdziesz tu coś dla siebie, a i podzielisz się swoim cennym doświadczeniem. Powodzenia z kursem lutowania!

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Share on other sites

Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.
Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.

jlcpcb.jpg

jlcpcb.jpg

Produkcja i montaż PCB - wybierz sprawdzone PCBWay!
   • Darmowe płytki dla studentów i projektów non-profit
   • Tylko 5$ za 10 prototypów PCB w 24 godziny
   • Usługa projektowania PCB na zlecenie
   • Montaż PCB od 30$ + bezpłatna dostawa i szablony
   • Darmowe narzędzie do podglądu plików Gerber
Zobacz również » Film z fabryki PCBWay

@Artur192 Hej Arturze witam na forum!

2 godziny temu, Artur192 napisał:

Chciałbym pogłębić swoją wiedzę w zakresie elektroniki oraz programowania Arduino.

Trafiłeś w dobre miejsce, w razie problemów śmiało pisz na forum - postaramy się odpowiedzieć 🙂 

Link do komentarza
Share on other sites

Cześć, Krzysztof, lat 32. "Robię" KKZ jako technik elektronik, Wasze kursy są bardzo pomocne i rzetelne, szkoda że w szkołach jest niewielu takich nauczycieli - pasjonatów. Aktualnie szukam praktyk no i praktykuję w domu 🙂

  • Lubię! 2
Link do komentarza
Share on other sites

Cześć, jestem Gośka i mam 30 lat. Jestem psycholożką zajmującą się badaniami EEG. Biorę się za elektronikę bo lubię poznawać swoje narzędzia pracy od podszewki, a takim narzędziem dla mnie obecnie jest głowica i interfejs EEG. Moja startowa wiedza jest bliska zeru, więc z pewnością będę tu zaglądać w celu wybrnięcia z martwych punktów mojej niewiedzy :P

To jest mój punkt startowy, ale już łapię zajawkę na Arduino i Rasberry Pi, jako że trochę bawiłam się programowaniem.

Jeśli ktoś zamierza być w szoku, że humanistka zabiera się za techniczne zabawki - to na swoje usprawiedliwienie mam tylko to, że mój ojciec jest informatykiem, a geny dzielą się TEORETYCZNIE 50/50, więc widocznie na starość zaczyna się ujawniać fenotyp ze strony taty ;)

  • Lubię! 2
Link do komentarza
Share on other sites

@malgolyko cześć Gosia, witamy na forum 🙂 Fajnie widzieć, że nasze materiały pomagają również osobom, które nie zajmują się wyłącznie technologią! Powodzenia nad własnymi eksperymentami z EEG. Może ten artykuł będzie też dla Ciebie ciekawy: Jak działa sterowanie za pomocą fal mózgowych?

  • Lubię! 2
Link do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji, napisz odpowiedź!

Jeśli masz już konto to zaloguj się teraz, aby opublikować wiadomość jako Ty. Możesz też napisać teraz i zarejestrować się później.
Uwaga: wgrywanie zdjęć i załączników dostępne jest po zalogowaniu!

Anonim
Dołącz do dyskusji! Kliknij i zacznij pisać...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może działać lepiej. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.