Skocz do zawartości
Treker

Wątek zbiorczy: powitania użytkowników

Pomocna odpowiedź

(edytowany)

Siema, wbiłem tu bo kupiłem kurs podstaw elektroniki, jestem w tym kompletnie zielony ale bardzo mnie to ciekawi, myślę że zostanę na dłużej

Edytowano przez Maciek01
  • Lubię! 1

Witam szanowne grono! 

Właśnie rozpoczynam przygodę z robotyką. Wierzę, że "co nieco" się tutaj nauczę. ; )

• Lubię! 1

Cześć,

Jestem Sławek, mam 51 lat i jestem inżynierem mechanikiem z wykształcenia. Trochę przypadkiem trafiłam na Was oglądając lutownice na Botlandzie. Potem znalazłem Wasze kursy i postanowiłem zgłębić swoją wiedzę na temat elektroniki. Na początek chcę nabrać trochę praktyki z kursem lutowania, potem chciałbym zająć się Arduino. Mam nadzieję że nie braknie mi czasu i zapału. Pozdrawiam wszystkich forumowiczów.

• Lubię! 1

Tak nieco zbiorczo ale miło przywitać na forum! 🙂 

@Maciek01 kiedyś trzeba zacząć, także pozostaje mi życzyć powodzenia!

@DamnWamn choć główna tematyka forum nieco się zmieniła, to robotyka wciąż się tu przewija. W razie wątpliwości zachęcam do pytania na forum.

@Slawek  widzę siła reklamy jednak działa 🙂 miło że trafił tu ktoś posiadający branżową wiedzę, mechanika jest równie ważna co elektronika więc nie wątpię, że znajdziesz tu coś dla siebie, a i podzielisz się swoim cennym doświadczeniem. Powodzenia z kursem lutowania!

• Lubię! 1

Cześć, mam na imię Paweł i  jestem nauczycielem informatyki w SP. Zaczynam zabawę z Micro:bit i Arduino i próbuję tym "zarazić" uczniów. Pozdrawiam

• Lubię! 2

@pawcio001 Cześć Pawle, miło mi przywitać Cię na forum! 🙂

Fajnie że chcesz żeby uczniowie mieli rozwojowe zajęcia, obu udało ci się przekonać ich że komputer nie służy tylko to gierek 😄 Powodzenia!

Cześć,

Mam na imię Artur, mam 27 lat i jestem z wykształcenia inżynierem mechanikiem.

Chciałbym pogłębić swoją wiedzę w zakresie elektroniki oraz programowania Arduino.

Zaczynam od kursu podstaw elektroniki.

Pozdrawiam!

• Lubię! 1

@Artur192 Hej Arturze witam na forum!

2 godziny temu, Artur192 napisał:

Chciałbym pogłębić swoją wiedzę w zakresie elektroniki oraz programowania Arduino.

Trafiłeś w dobre miejsce, w razie problemów śmiało pisz na forum - postaramy się odpowiedzieć 🙂 

Cześć, Krzysztof, lat 32. "Robię" KKZ jako technik elektronik, Wasze kursy są bardzo pomocne i rzetelne, szkoda że w szkołach jest niewielu takich nauczycieli - pasjonatów. Aktualnie szukam praktyk no i praktykuję w domu 🙂

• Lubię! 1

@DeviC3 Cześć Krzysztofie! Witam na forum. Miło słyszeć słowa uznania. Elektronika może być pasjonująca i to jest też celem kursów i działalności forum. Powodzenia w szukaniu praktyk 🙂 

Cześć, jestem Gośka i mam 30 lat. Jestem psycholożką zajmującą się badaniami EEG. Biorę się za elektronikę bo lubię poznawać swoje narzędzia pracy od podszewki, a takim narzędziem dla mnie obecnie jest głowica i interfejs EEG. Moja startowa wiedza jest bliska zeru, więc z pewnością będę tu zaglądać w celu wybrnięcia z martwych punktów mojej niewiedzy :P

To jest mój punkt startowy, ale już łapię zajawkę na Arduino i Rasberry Pi, jako że trochę bawiłam się programowaniem.

Jeśli ktoś zamierza być w szoku, że humanistka zabiera się za techniczne zabawki - to na swoje usprawiedliwienie mam tylko to, że mój ojciec jest informatykiem, a geny dzielą się TEORETYCZNIE 50/50, więc widocznie na starość zaczyna się ujawniać fenotyp ze strony taty ;)

• Lubię! 1

@malgolyko cześć Gosia, witamy na forum 🙂 Fajnie widzieć, że nasze materiały pomagają również osobom, które nie zajmują się wyłącznie technologią! Powodzenia nad własnymi eksperymentami z EEG. Może ten artykuł będzie też dla Ciebie ciekawy: Jak działa sterowanie za pomocą fal mózgowych?

• Lubię! 2

Witam, tu Mariusz. Milo mi dolaczyc do grona. Platforme traktuje jako przypomnienie wiedzy nabytej podczas studiow. Pozdrawiam serdecznie

• Lubię! 2

@Mike69 cześć Mariusz, witamy na forum 🙂 Powodzenia podczas eksperymentów i przypominania sobie elektroniki w praktyce!