Skocz do zawartości

Wątek zbiorczy: powitania użytkowników


Treker

Pomocna odpowiedź

Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.
Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.

jlcpcb.jpg

jlcpcb.jpg

Produkcja i montaż PCB - wybierz sprawdzone PCBWay!
   • Darmowe płytki dla studentów i projektów non-profit
   • Tylko 5$ za 10 prototypów PCB w 24 godziny
   • Usługa projektowania PCB na zlecenie
   • Montaż PCB od 30$ + bezpłatna dostawa i szablony
   • Darmowe narzędzie do podglądu plików Gerber
Zobacz również » Film z fabryki PCBWay

Witam wszystkich. Mam na imię Krzysiek, 47 lat. Przede wszystkim interesuje mnie informatyka i temat inteligentnych domów. Wkraczam na nową ścieżkę, poznaję teleinformatykę łączy się ona z elektroniką więc  zaczynam szkolenie i poznawanie wielu łączących się ze sobą dziedzin, dlatego trafiłem tutaj i pozostanę na bardzo długo. Chcę również poznać Ardunio, robotykę. Więc dzięki że jesteście.

  • Lubię! 2
Link do komentarza
Share on other sites

@damjoz1990 serdecznie witam na forum 🙂

@Krzysiek12 witam na forum!

Dnia 21.12.2019 o 19:13, Krzysiek12 napisał:

Przede wszystkim interesuje mnie informatyka i temat inteligentnych domów.

Myślę, że dobrze trafiłeś 🙂 Raspberry Pi i ESP mogą Ci się przydać. Znajdziesz sporo takich tematów na forum.

@mturon również serdecznie witam na forum! 🙂 życzę Wam powodzenia, w razie problemów śmiało pytaj na forum.

@Jogotron89 cześć Rafale, witam na forum! Zachęcam do aktywności na forum 🙂 

Link do komentarza
Share on other sites

Witam wszystkich forumowiczów. Jestem Adam, mam 36 lat  i mieszkam w Poznaniu. Bynajmniej nie jestem zawodowo związany z elektroniką i automatyką ale od dziecka mnie to interesowało. Teraz mając trochę więcej czasu i możliwości chciałbym zgłębić tajniki tej wiedzy. Pozdrawiam 

 

  • Lubię! 2
Link do komentarza
Share on other sites

Cześć,
Mam na imię Konrad, mam 20 lat. Moją pasją i pracą jest programowanie.
Elektroniką zainteresowałem się jako pokrewną dziedziną - chciałbym w przyszłości wcielić w życie wymarzone projekty, a by to zrobić potrzebuję posiąść wiedzę z zakresu elektroniki.
Jest też to dla mnie po prostu ciekawe 🙂

  • Lubię! 2
Link do komentarza
Share on other sites

@PiotrJ95 witam serdecznie na forum! 🙂 Nie ma czego się wstydzić, każdy kiedyś zaczynał więc tym bardziej jest to dobre miejsce, gdzie bez oporów można zadawać pytania. Powodzenia w nauce, w razie problemów pytaj na forum.

@DarnokOk cześć Konrad! Witam na forum 🙂 Faktycznie elektronika i programowanie są bardzo bliskimi zagadnieniami więc nie powinieneś mieć z nimi problemów. Skoro radzisz sobie z softwarem to ujarzmienie hardwaru to kwestia czasu, powodzenie!

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji, napisz odpowiedź!

Jeśli masz już konto to zaloguj się teraz, aby opublikować wiadomość jako Ty. Możesz też napisać teraz i zarejestrować się później.
Uwaga: wgrywanie zdjęć i załączników dostępne jest po zalogowaniu!

Anonim
Dołącz do dyskusji! Kliknij i zacznij pisać...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może działać lepiej. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.