Skocz do zawartości
Treker

Wątek zbiorczy: powitania użytkowników

Pomocna odpowiedź

Witam wszystkich mam 32 lata i interesuje się drukarkami 3d, mikrokomputerami, ogólnie lubię coś pogrzebać. Moje ostatnie projekty to bartop zbudowany z plyty wiórowej w srodku i3 2gen, 8gb ram, amd r7 240x, 1tb dysk i ekran 19" eizo, gameboy napędzany rpi3 z kontrolerem na pro micro ekran 3,5 na złącze kompozytowe(w trakcie upgrade), teraz buduję sobie stacje multimedialną do samochodu z użyciem odroida c2 ;]

• Lubię! 1

@ichigo1987 witam serdecznie na forum! 🙂 Fajnie że masz już na koncie kilka projektów, zachęcam do pochwalenia się nimi w działach DIY.

Witam wszystkich forumowiczów. Mam na imię Krzysztof mam 42 lata.Stawiam pierwsze kroki z tęsknoty pi i mam nadzieję że będę mógł liczyć na pomoc z waszej strony .Pozdrawiam i dziękuję. 

• Lubię! 1

Witam wszystkich! Mam 30 lat i ciągłe chęci na rozwój, dlatego też postanowiłem zdobyć więcej wiedzy o elektronice. 

• Lubię! 1

@Kriss11 witam na forum! 🙂 Powodzenia, chętnie pomożemy.

@madden89 również serdecznie witam na forum! 🙂 widok osób, które chcą się rozwijać jest bardzo budujący, życzę powodzenia w eksperymentach z elektroniką. 

Witam

Witam wszystkich użytkowników. Jestem Damian mam 29 lat, studiuje informatykę i obecnie zaczynam swoją przygodę z elektrotechniką.

• Lubię! 1

Witam wszystkich. Mam na imię Krzysiek, 47 lat. Przede wszystkim interesuje mnie informatyka i temat inteligentnych domów. Wkraczam na nową ścieżkę, poznaję teleinformatykę łączy się ona z elektroniką więc  zaczynam szkolenie i poznawanie wielu łączących się ze sobą dziedzin, dlatego trafiłem tutaj i pozostanę na bardzo długo. Chcę również poznać Ardunio, robotykę. Więc dzięki że jesteście.

• Lubię! 1

Cześć, Mam na imie Marcin i mam 40 lat. Wraz z 12 letnim synem chcemy zacząć zabawę z elektroniką cyfrową.

Pozdrawiam wszystkich

• Lubię! 1

(edytowany)

Cześć wszystkim jestem Rafał  aktualnie w pracy zajmuje  się montażem szaf sterujących ( przemysłowe, koparki, kruszarki  jednym słowem ciężki sprzęt budowlany) pracuje tam od niedawna i bardzo podoba mi sie ta dziedzina. Często i gęsto nawet nie wiem do czego jest dany projekt, mam instrukcje ale zmierzam do tego aby składać to wszystko  z rysunku.  Mam nadzieje ze  dużo się tu będę w stanie nauczyć.

Pozdrawiam 

Edytowano przez Jogotron89
  • Lubię! 2

@damjoz1990 serdecznie witam na forum 🙂

@Krzysiek12 witam na forum!

Dnia 21.12.2019 o 19:13, Krzysiek12 napisał:

Przede wszystkim interesuje mnie informatyka i temat inteligentnych domów.

Myślę, że dobrze trafiłeś 🙂 Raspberry Pi i ESP mogą Ci się przydać. Znajdziesz sporo takich tematów na forum.

@mturon również serdecznie witam na forum! 🙂 życzę Wam powodzenia, w razie problemów śmiało pytaj na forum.

@Jogotron89 cześć Rafale, witam na forum! Zachęcam do aktywności na forum 🙂 

Witam wszystkich forumowiczów. Jestem Adam, mam 36 lat  i mieszkam w Poznaniu. Bynajmniej nie jestem zawodowo związany z elektroniką i automatyką ale od dziecka mnie to interesowało. Teraz mając trochę więcej czasu i możliwości chciałbym zgłębić tajniki tej wiedzy. Pozdrawiam 

• Lubię! 1

@Adamo83 cześć Adam, witamy na forum! Elektronika to bardzo ciekawe hobby - życzę udanych eksperymentów 🙂

@Janek132 również serdecznie witam na forum 🙂 

Cześć, jestem tutaj nowy i trochę się wstydzę. Chciałbym się trochę poduczyć żebym mógł sam stworzyć jakies urządzenie. Pozdrawiam wszystkich fanów.

• Lubię! 2