Skocz do zawartości
etro

Współpraca nad wspólnymi projektami

Pomocna odpowiedź

Witam wszystkich. Jestem osobą która ma masę pomysłów. Ale jestem też zdania że każdy pomysł warty jest opini osoby trzeciej która może obiektywnie spojrzeć na nasz pomysł i ocenić go. Dlatego też zacząłem myśleć nad tym czy wśród hobbistow z różnych odłamów elektroniki jest osoba chętna do współpracy w budowaniu robotów mobilnych. Dużo więcej uczę się poprzez pracę w grupie niż samemu a radość sprawia mi wykonanie zadania w gronie osób które wierzą w cel. Jeśli ktoś miałbym chec jakiej kolwiek współpracy byłbym wdzięczny za kontakt ze mną. Nie jest to nic zobowiązującego lecz tylko chec realizowania pomysłów w gronie osób nie bojacych się wyzwań. Osoby nie zainteresowane współpraca uprzejmie proszę o brak komentarzy. Pozdrawiam wszystkich którzy przeczytali ten post 😉

@etro, witam na forum 😉 Widzę, że to Twoje pierwsze kroki na Forbocie, oto najważniejsze informacje na start:

• Chcesz przywitać się z innymi członkami naszej społeczności? Skorzystaj z tematu powitania użytkowników.
  • Opis najciekawszych funkcji, które ułatwiają korzystanie z forum znajdziesz w temacie instrukcja korzystania z forum - co warto wiedzieć?
  • Poszczególne posty możesz oceniać (pozytywnie i negatywnie) za pomocą reakcji - ikona serca w prawym dolnym rogu każdej wiadomości.

8 godzin temu, etro napisał:

Dlatego też zacząłem myśleć nad tym czy wśród hobbistow z różnych odłamów elektroniki jest osoba chętna do współpracy w budowaniu robotów mobilnych. Dużo więcej uczę się poprzez pracę w grupie niż samemu a radość sprawia mi wykonanie zadania w gronie osób które wierzą w cel.

Jeśli szukasz osób, z którymi możesz nawiązać współpracę to proponowałbym podać Twoją lokalizację (miasto, województwo). Dzięki temu na pewno łatwiej znajdziesz osoby, które będą mogły realnie zaangażować się we wspólne projekty.

Praca w grupie to dobry pomysł żeby się rozwijać, pytanie tylko czy na odległość to zda egzamin. Aczkolwiek spróbować można.

Nie mam za dużo czasu wolnego, ale jestem otwarty na "projekty grupowe".

(edytowany)

W grupie można wiele osiągnąć, było to  sporo lat do tyłu,  kiedyś współtworzyłem dość ambitny projekt  http://radioactiveathome.org/pl/  w sumie nie chwaląc się  to byłem jego pomysłodawcą 😁  gdyby społeczność skupiona dookoła forbot.pl miała zajawkę na budowę czegoś większego wspólnymi siłami, to chętnie pomogę na tyle na ile jestem w stanie 😃

Edytowano przez Kotfryc
  • Lubię! 1

Bądź aktywny - zaloguj się lub utwórz konto!

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto w ~20 sekund!

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj się »

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się »