Skocz do zawartości

Konkurs na najlepszy artykuł o robotyce - III edycja


Pomocna odpowiedź

Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.
Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.

jlcpcb.jpg

jlcpcb.jpg

Produkcja i montaż PCB - wybierz sprawdzone PCBWay!
   • Darmowe płytki dla studentów i projektów non-profit
   • Tylko 5$ za 10 prototypów PCB w 24 godziny
   • Usługa projektowania PCB na zlecenie
   • Montaż PCB od 30$ + bezpłatna dostawa i szablony
   • Darmowe narzędzie do podglądu plików Gerber
Zobacz również » Film z fabryki PCBWay

Ostatnio pojawiło się kilka artykułów o tematyce nazwijmy to delikatnie odbiegającej od założeń konkursu, te artykuły jeszcze przyjmę do konkursu, ale uprzedzam, że każdy kolejny artykuł o programowaniu lub konfiguracji kompilatora nie zostanie przyjęty.

Jeśli ktoś ma zamiar napisać artykuł i nie wie czy jego tematyka będzie dobra to proszę o pytania na PW.

Link do komentarza
Share on other sites

Witam,
jakiś czas temu pisałem, że konkurs nie zostanie przedłużony. Dostałem ostatnio dużo zapytań na PW czy na pewno nic się nie da zrobić z terminami.

Tak jak mówiłem głosowanie musi zakończyć się w drugim tygodniu września, dlatego jedyne co mogę zaproponować to: start ankiety 1 września i koniec 14 września (tak jak zostało ustalone na samym początku konkursu), ale spóźnialscy swoje prace mogliby zgłaszać jeszcze do 7 września. Osoby, które są teraz na wakacjach/pracują dostałyby jeszcze dodatkowy tydzień na pisanie, nie zakłóciło by to zaplanowanego przebiegu konkursu. Spóźnialscy stracili by tylko 7 dni, podczas których mogliby otrzymać głosy od użytkowników, którzy np.: po 7 września zaplanowali sobie wakacje 😉

Link do komentarza
Share on other sites

Czytałem gdzieś że można podawać tematy artykułów. Ja mam taki pomysł na artykuł ale nie napisze go ponieważ sam chciałbym się dowiedzie na jego temat, otóż tematem artykułu byłyby różne siłowniki do robotów lub manipulatorów, czytałem o dwóch rodzajach siłowników: siłownik elektryczny i siłownik hydrauliczny, o elektrycznym trochę wiem, nawet wiem jak go zrobić samemu, ale o hydraulicznym niestety nie wiem prawie nic, wiem tylko że są stosowane w różnych zabawkach. Chciałbym żeby ktoś zrobił o tym właśnie artykuł bardziej o siłownikach hydraulicznych bo o nich niewiele wiem. Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojego tematu. 🙂 Dziękuje 😉

Link do komentarza
Share on other sites

Po co? Skoro nikt nie odpowiedział, to pewnie nie ma tu ludzi zajmujących się siłownikami hydraulicznymi, tym bardziej w robotyce. Poczytaj o nich na wikipedii, dowiesz się jak działają. A, i w zabawkach są raczej stosowane pneumatyczne (np lego technic).

Link do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji, napisz odpowiedź!

Jeśli masz już konto to zaloguj się teraz, aby opublikować wiadomość jako Ty. Możesz też napisać teraz i zarejestrować się później.
Uwaga: wgrywanie zdjęć i załączników dostępne jest po zalogowaniu!

Anonim
Dołącz do dyskusji! Kliknij i zacznij pisać...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może działać lepiej. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.