Skocz do zawartości

Najlepsze sklepy internetowe z elektroniką


Treker

Pomocna odpowiedź

Ja jeszcze przypomnę że istnieje ELFA, Niżej link, bo pod tą nazwą google znajdzie nam firmę z branży meblowej o tej samej nazwie.

https://www.elfaelektronika.pl/elfa3~pl_pl/elfa/init.do?init=1

Fakt są drodzy i to niekiedy jak diabli, ale zdarzają się też w ich ofercie perełki, jak np. najtańszy PICKIT2 na rynku (116zł), na Kamami 226zł ten sam zestaw. Przynajmniej jak ja go szukałem to mieli go najtańszego.

Link do komentarza
Share on other sites

Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.
Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.

jlcpcb.jpg

jlcpcb.jpg

Produkcja i montaż PCB - wybierz sprawdzone PCBWay!
   • Darmowe płytki dla studentów i projektów non-profit
   • Tylko 5$ za 10 prototypów PCB w 24 godziny
   • Usługa projektowania PCB na zlecenie
   • Montaż PCB od 30$ + bezpłatna dostawa i szablony
   • Darmowe narzędzie do podglądu plików Gerber
Zobacz również » Film z fabryki PCBWay

BlackJack, mógłbyś jeszcze powiedzieć, czy ceny wyświetlone są cenami netto czy brutto? Bo te zestawy rozwojowe rzeczywiście tanie mają, np Discovery za trochę ponad 30zł 🙂 Primer też tańszy.

Link do komentarza
Share on other sites

Uzupełnienie w sprawie cen na ELFA.PL

3.1 Ceny zamieszczone na stronie internetowej Sprzedawcy i w Katalogu wyrażone są w złotych polskich i nie obejmują podatku od towarów i usług – podatku VAT (cena netto) ani kosztów przesyłki, o których mowa w punkcie 4.1 Ogólnych Warunków Sprzedaży.

Czyli trzeba sobie niestety doliczyć te 23% VAT.

Czyli STM32 Discavery by wychodził 33,30 + 23% = 40,95zł

A STM32 Primer 2 to 236,00 + 23% = 290,28zł, a na kamami chcą za niego 367,77zł ?

Czyli jest przynajmniej 25% różnicy w cenie miedzy ELFĄ a Kammai.

Co do pytania Sabre to ja jako osoba prywatna kupiłem u nich ten PICKIT2 bez problemu. jakieś 9 miesięcy temu.

Link do komentarza
Share on other sites

Anonim
Ten temat został zamknięty.
×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może działać lepiej. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.