Skocz do zawartości

Hudyvolt

Pomocna odpowiedź

Podoba Ci się ten projekt? Zostaw pozytywny komentarz i daj znać autorowi, że zbudował coś fajnego!

Masz uwagi? Napisz kulturalnie co warto zmienić. Doceń pracę autora nad konstrukcją oraz opisem.

Konstrukcja wygląda bardzo dobrze. Dodaj więcej zdjęć, przeniosę do nieukończonych. Jak napiszesz soft i umieścisz filmiki będzie można umieścić w "Naszych sukcesach" 😉

Link do komentarza
Share on other sites

Konstrukcja wygląda bardzo dobrze. Dodaj więcej zdjęć, przeniosę do nieukończonych. Jak napiszesz soft i umieścisz filmiki będzie można umieścić w "Naszych sukcesach" 😉

Temat jest w dziale Projekty Początkujących.

A co do Alphy, to wydaje mi się, że czujniki są zbyt nisko podwieszone.

Link do komentarza
Share on other sites

Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.
Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.

jlcpcb.jpg

jlcpcb.jpg

Produkcja i montaż PCB - wybierz sprawdzone PCBWay!
   • Darmowe płytki dla studentów i projektów non-profit
   • Tylko 5$ za 10 prototypów PCB w 24 godziny
   • Usługa projektowania PCB na zlecenie
   • Montaż PCB od 30$ + bezpłatna dostawa i szablony
   • Darmowe narzędzie do podglądu plików Gerber
Zobacz również » Film z fabryki PCBWay

Ale dziwnie ci kontury soldermaski podżarło 😃 Od czego to? To jest ensolder z allegro? Te kółeczka mają w ogóle jakieś ogumienie? Ogólnie całość rzeczywiście ładnie wykonana, jakie ma wymiary? No i rzeczywiście fajna platforma do dalszej rozbudowy 🙂

Link do komentarza
Share on other sites

BoBBy, tak to ensolder z Allegro. Jeśli chodzi Ci o to, że krawędzie ścieżek są jakby niepokryte to moja wina, nie mogłem nałożyć dostatecznie grubej warstwy i żeby wyszło równo.

Do kółeczek ogumienia na razie szukam.

Wymiary to:

- długość: 105 mm

- szerokość: 85 mm (z kołami 110 mm)

- wysokość: 95 mm

prawie taka kostka wyszła ;]

Link do komentarza
Share on other sites

O teraz dużo lepiej 😉

Ale dziwnie ci kontury soldermaski podżarło 😃 Od czego to?

Mam to samo i nie jest to wcale wina złego nakładania (chyba, że ktoś chce nałożyć warstwę 4mm) 😉

Zapytałem raz o to sprzedawcę i powiedział, że jest to wina lakieru,a konkretnie tylko tego, który jest koloru zielonego przy innych kolorach problemu nie ma.

Link do komentarza
Share on other sites

Witam,
po pierwsze nie jestem zwolennikiem konstrukcji edukacyjnych. Jak coś jest od wszystkiego to jest do niczego. [Nie mówię tu o Twoim robocie:)]. To tak jakby wystawic zapaśnika sumo do sprintu:) Sam zbudowałem dużego, ciężkiego LF'a i to nie jest to;)

Jeżeli chodzi o konstrukcję samą w sobie to jestem pod wrażeniem estetyki i dokładności wykonania. Jednak uważam że bliżej jej do sumo niż linefolowera;d

Link do komentarza
Share on other sites

O teraz dużo lepiej 😉
Ale dziwnie ci kontury soldermaski podżarło 😃 Od czego to?

Mam to samo i nie jest to wcale wina złego nakładania (chyba, że ktoś chce nałożyć warstwę 4mm) 😉

Zapytałem raz o to sprzedawcę i powiedział, że jest to wina lakieru,a konkretnie tylko tego, który jest koloru zielonego przy innych kolorach problemu nie ma.

Ja kupiłem czarną soldermaske i też nie jestem zadowolony. Mimo wygrzewania przez tyle czasu ile pisał przy lutowaniu zaczęła się rozpuszczać.

Link do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji, napisz odpowiedź!

Jeśli masz już konto to zaloguj się teraz, aby opublikować wiadomość jako Ty. Możesz też napisać teraz i zarejestrować się później.
Uwaga: wgrywanie zdjęć i załączników dostępne jest po zalogowaniu!

Anonim
Dołącz do dyskusji! Kliknij i zacznij pisać...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może działać lepiej. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.