Skocz do zawartości

BOTLAND - Wszystkie produkty Pololu - sprzedaż


ownya

Pomocna odpowiedź

Chcielibyśmy poinformować, że organizujemy kolejne zamówienie na produkty firmy Pololu . Istnieje możliwość sprowadzenia dowolnego towaru z oferty tej firmy. Na chętnych czekamy do dnia 5.01.2012 (czwartek) - piszcie na sklep@botland.com.pl / PW 😉

Link do komentarza
Share on other sites

Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.
Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.

jlcpcb.jpg

jlcpcb.jpg

Produkcja i montaż PCB - wybierz sprawdzone PCBWay!
   • Darmowe płytki dla studentów i projektów non-profit
   • Tylko 5$ za 10 prototypów PCB w 24 godziny
   • Usługa projektowania PCB na zlecenie
   • Montaż PCB od 30$ + bezpłatna dostawa i szablony
   • Darmowe narzędzie do podglądu plików Gerber
Zobacz również » Film z fabryki PCBWay

No niestety, zamierzałem kupić silniki HP 50:1, ale stan magazynowy nie został uzupełniony (ostatnia sztuka), więc musiałem kupić u konkurencji. A szkoda, bo wolałbym kupować w Botlandzie 😉

Mam nadzieję że jest to spowodowane tylko aktualnymi kursami walut i już mi się taka niemiła niespodzianka nie przytrafi. Nie ma możliwości wyświetlania, ile sztuk jest jeszcze dostępne?

[ Dodano: 09-02-2012, 19:13 ]

Dla ścisłości napiszę, że prosiłem o przywiezienie tego silnika na zawody we Wrocławiu i na pewno został przywieziony, ale niestety ja nie mogłem się na zawodach pojawić z powodu awarii robota poprzedniego wieczoru 🙁 Jednak aktualnie są mi już potrzebne 2.

Link do komentarza
Share on other sites

No tak, silnik czekał na Ciebie we Wrocławiu, dzięki za miłe słowa 🙂

Jeżeli ktoś również czeka na dostępność, któregoś z produktów lub interesują go innego produkty firmy Pololu, to zapraszamy do kontaktu na sklep@botland.com.pl / PW. Kolejne zamówienie zostanie złożone dnia 16.02.2012 (czwartek) 😉

Link do komentarza
Share on other sites

A czy może być nie-pololu? Chodzi mi o KTIRY. Czaję się od niedawna, bo chciałem złożyć u Was zamówienie i tylko tego mi brakuje... Wiem, że nigdzie nie ma, ale jakie są szanse na dostawę przed robomaticonem?

Link do komentarza
Share on other sites

Staramy się pozyskać te czujniki, aby były dostępne jeszcze przed zawodami, ale w tej chwili niestety nie mamy jeszcze konkretnych terminów.

Link do komentarza
Share on other sites

Tradycyjnie informujemy Was, że organizujemy kolejne zamówienie produktów firmy Pololu. Na chętnych czekamy do dnia 17.05.2012 (czwartek). W razie zainteresowania piszcie na sklep@botland.com.pl /PW 🙂

Link do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji, napisz odpowiedź!

Jeśli masz już konto to zaloguj się teraz, aby opublikować wiadomość jako Ty. Możesz też napisać teraz i zarejestrować się później.
Uwaga: wgrywanie zdjęć i załączników dostępne jest po zalogowaniu!

Anonim
Dołącz do dyskusji! Kliknij i zacznij pisać...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może działać lepiej. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.