Skocz do zawartości

BOTLAND - Wszystkie produkty Pololu - sprzedaż

Pomocna odpowiedź

Chcielibyśmy poinformować, że organizujemy kolejne zamówienie na produkty firmy Pololu . Istnieje możliwość sprowadzenia dowolnego towaru z oferty tej firmy. Na chętnych czekamy do dnia 5.01.2012 (czwartek) - piszcie na sklep@botland.com.pl / PW 😉

No, ale trzeba przyznać Botland ładnie działa i nieźle się rozrósł.

To teraz dość smarowania, kiedy następna promocja? 😅

Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.
Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.

jlcpcb.jpg

jlcpcb.jpg

Produkcja i montaż PCB - wybierz sprawdzone PCBWay!
   • Darmowe płytki dla studentów i projektów non-profit
   • Tylko 5$ za 10 prototypów PCB w 24 godziny
   • Usługa projektowania PCB na zlecenie
   • Montaż PCB od 30$ + bezpłatna dostawa i szablony
   • Darmowe narzędzie do podglądu plików Gerber
Zobacz również » Film z fabryki PCBWay

No niestety, zamierzałem kupić silniki HP 50:1, ale stan magazynowy nie został uzupełniony (ostatnia sztuka), więc musiałem kupić u konkurencji. A szkoda, bo wolałbym kupować w Botlandzie 😉

Mam nadzieję że jest to spowodowane tylko aktualnymi kursami walut i już mi się taka niemiła niespodzianka nie przytrafi. Nie ma możliwości wyświetlania, ile sztuk jest jeszcze dostępne?

[ Dodano: 09-02-2012, 19:13 ]

Dla ścisłości napiszę, że prosiłem o przywiezienie tego silnika na zawody we Wrocławiu i na pewno został przywieziony, ale niestety ja nie mogłem się na zawodach pojawić z powodu awarii robota poprzedniego wieczoru 🙁 Jednak aktualnie są mi już potrzebne 2.

No tak, silnik czekał na Ciebie we Wrocławiu, dzięki za miłe słowa 🙂

Jeżeli ktoś również czeka na dostępność, któregoś z produktów lub interesują go innego produkty firmy Pololu, to zapraszamy do kontaktu na sklep@botland.com.pl / PW. Kolejne zamówienie zostanie złożone dnia 16.02.2012 (czwartek) 😉

A czy może być nie-pololu? Chodzi mi o KTIRY. Czaję się od niedawna, bo chciałem złożyć u Was zamówienie i tylko tego mi brakuje... Wiem, że nigdzie nie ma, ale jakie są szanse na dostawę przed robomaticonem?

KTIR'ów nie ma nigdzie - dostawy mają być za kilka tygodni dopiero :/ Chyba, że Botland coś wyczaruje.

Staramy się pozyskać te czujniki, aby były dostępne jeszcze przed zawodami, ale w tej chwili niestety nie mamy jeszcze konkretnych terminów.

Dziś do oferty sklepu dodane zostały popularne wśród początkujących konstruktorów silniki z serii HL149. Dostępne wersje z przekładnią 21:1 oraz 10:1 .

Zapraszamy 🙂

Tradycyjnie informujemy Was, że organizujemy kolejne zamówienie produktów firmy Pololu. Na chętnych czekamy do dnia 17.05.2012 (czwartek). W razie zainteresowania piszcie na sklep@botland.com.pl /PW 🙂