Skocz do zawartości

[MicroMouse] Cat - worklog


Pomocna odpowiedź

koszt silników z enkoderami to ~300PLN/szt

Gdzie udało Ci się je upolować za taką cenę? Silniki nowe? 🙂

Otrzymaliśmy oferty na silniki Faulhaber 1717T006SR + enkoder IE2-512 z dwóch źródeł (Faulhaber oraz Glockenankermotor) i cena jednej sztuki to ok. 150 EUR netto (+ przesyłka ok. 15EUR). Cena silnika bez enkodera jest dużo niższa i wynosi ok. 50 EUR netto. Zębatki będziemy wykonywać we własnym zakresie, ale myślę, że można uzyskać je bezpośrednio od producenta, ponieważ mają w ofercie również przekładnie.

Wprowadziłem was trochę w błąd, przepraszam. Oferta jaką ja dostałem to 150CHF i jakoś musiałem źle przeliczyć i wyszło mi 300pln.

Link do komentarza
Share on other sites

Labirynt, no własnie to jest ból. Nikt nie wie jak będą wyglądały labirynty w Łodzi czy Wrocławiu.

Też, jako jeden z organizatorów, nie mogę jeszcze odpowiedzieć na to pytanie. Po wielu przemyśleniach skłaniamy sie ku labiryntowi 9x9 (jaki od wielu lat jest na Istrobot i który, w przeciwieństwie do 9x10, można pokonać na dokładnie tym samym programie co 16x16). W takim wypadku jako podłoże myslałem o jednym kawalku MDF lub wiórowej (180cm x 180 cm), więc uskoków być by nie było. Ale te ścianki, a przede wszystkim słupki... Cóż, szukamy, mam nadzieję, że labirynt będzie udany.

Link do komentarza
Share on other sites

Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.
Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.

jlcpcb.jpg

jlcpcb.jpg

Produkcja i montaż PCB - wybierz sprawdzone PCBWay!
   • Darmowe płytki dla studentów i projektów non-profit
   • Tylko 5$ za 10 prototypów PCB w 24 godziny
   • Usługa projektowania PCB na zlecenie
   • Montaż PCB od 30$ + bezpłatna dostawa i szablony
   • Darmowe narzędzie do podglądu plików Gerber
Zobacz również » Film z fabryki PCBWay

Treker wbrew pozorom jak podzwoniłem po przedstawicielach i popytałem to się troszku dowiedziałem 😉 Może i sample to nie jest opcja dla nas, ale jeśli zachowujemy przy tym rozsądek (nie sprzedajemy, wykorzystujemy, zamawiamy tyle ile potrzebujemy + jeden, dwa na zapas) to czemu nie 😉

Link do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji, napisz odpowiedź!

Jeśli masz już konto to zaloguj się teraz, aby opublikować wiadomość jako Ty. Możesz też napisać teraz i zarejestrować się później.
Uwaga: wgrywanie zdjęć i załączników dostępne jest po zalogowaniu!

Anonim
Dołącz do dyskusji! Kliknij i zacznij pisać...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może działać lepiej. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.