Skocz do zawartości

CzubuŚ


hungrydevil

Pomocna odpowiedź

Treker, ale w czym Tobie lub innym to przeszkadza? Ty jako MOD widzisz pewne sprawy inaczej niż ja, to co dla Ciebie jest niewygodne, dla mnie ma po prostu jakieś znaczenie. Nie jestem skromny i nigdy nie byłem, ciężko pracuje od dziecka na to co posiadam, tzn. nie pracuję w rodzinnej firmie tylko dla obcego gościa. To, że ktoś mnie obdarza zaufaniem i daję niekiedy warsztat do 24h dyspozycji jest zasługą i efektem mojej ciężkiej pracy nie miałem na starcie lepiej niż przeciętny Polak. A cały czas czytam komentarze wy macie to lub tamto lub jest was 15os. no i co a kto komu broni jak dobrze pójdzie to do GROM'u będzie należeć i z 50os. zrobimy 100 robotów lub więcej, czy ja w ten sposób spowalniam rozwój robotyki lub ograniczam kogoś? Powiem więcej mocno promujemy FORBOT'a więc i w pewnym stopniu pomagamy Tobie.

Link do komentarza
Share on other sites

Treker, ale w czym Tobie lub innym to przeszkadza?

Ale czy ja napisałem, że mi to przeszkadza? Napisałem tylko jak to wygląda. Czemu odbierasz to jak atak? Przecież nikt Wam tych zasług nie odbiera.

Link do komentarza
Share on other sites

hungrydevil, bardzo dobrze, że się chwalisz. Jesteście w tym dobrzy i korzystajcie z tego zwłaszcza, że nikomu krzywdy nie robicie. Jedno co robicie to pobudzacie apetyty ludzi, którzy jeszcze nic podobnego nie osiągnęli lub swoje dni chwały mają za sobą.

Fajnie, że zrobiłeś dwie wersje obudowy. Dzięki temu dopasuje się do środowiska:]

Link do komentarza
Share on other sites

Chyba jestem jednym z tych staroświeckich, którzy wolą być chwaleni przez innych, a nie przez samego siebie. W każdym razie uważam, że odbieranie każdego komentarza jako atak, i bronienie się również atakiem uczyni świat ślepym i bezzębnym. Poza tym, ktoś kiedyś powiedział, że nie ważny jest opowiadający, tylko historią, którą ma do opowiedzenia, więc, czy naszym centrum zainteresowania jest robotyka, czy robotycy? Zachęcam raczej do wypowiadania się na temat robota, więc idąc tą konwencją, ode mnie:

4 - Robot bardzo ładnie wygląda na dzisiejszą chwilę, bardzo dobrze rozwiązany mechanicznie, koła i przyczepność wzbudza zazdrość u przeciwników. Minusami wydaje mi się, jako że na początku byłem raczej programistą - algorytm od strony robota, zaś od strony opisu brak schematów elektrycznych, kawałków kodu.

P.S.

Szkoda, że nie ma oceny 4.5 - przydałaby się. 🙂

Link do komentarza
Share on other sites

Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.
Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.

jlcpcb.jpg

jlcpcb.jpg

Produkcja i montaż PCB - wybierz sprawdzone PCBWay!
   • Darmowe płytki dla studentów i projektów non-profit
   • Tylko 5$ za 10 prototypów PCB w 24 godziny
   • Usługa projektowania PCB na zlecenie
   • Montaż PCB od 30$ + bezpłatna dostawa i szablony
   • Darmowe narzędzie do podglądu plików Gerber
Zobacz również » Film z fabryki PCBWay

Oto obiecane rendery. Autorem projektu w 3D jest Piotrek, wielkie dzięki za poświęcony czas, świetna robota! Oczywiście odpowiednio się odwdzięczę.

Treker, nie odbieram Twoich wypowiedzi jako atak. Ale jeśli ktoś daje 1 gwiazdkę w pierwszej chwili, po czym wmawia mi, że chciał dać 5, a po miesiącu zmienia na 2, to dla mnie atakuje moją i GROM'u ciężką prace, udając przy tym wariata. Oraz ocenianie na 4, a przed podsumowaniem miesiąca zmiana na 2, a zaraz po podsumowaniu znów powrót na 4, to też uważam za atak. Tym bardziej śmieszy mnie to, że to nie 16latek tylko dorosły gościu tak zrobił. A jakbym chciał oszukiwać, to nie pisałbym na forum, że daję gadżet za głos, lecz poprosiłbym wszystkich znajomych, aby dali 5 i pewnie by to zrobili. A gwarantuje Ci, iż nie namawiałem poza oficjalnymi tekstami do oceniania na 5 CzubuŚ'a.

ProeXtreme, też tak myślę, nikomu krzywdy nie robię. Może nawet ten mój żałosny opis robota komuś pomoże w projektowaniu własnej konstrukcji? Niektóre rozwiązania są godne uwagi.

danioto, to nie jest tak, że chcę być z każdym na bakier. Lecz często tak wychodzi:( Tak, jak to było pisane wcześniej od strony elektronicznej CzubuŚ'a wykonał Kaszek, od programowej Gryf (tzn. ich wkład był największy w te części projektu). Nie dostałem od nich zgody na opublikowanie ich ciężkiej pracy, więc tego nie zrobiłem.

"Człowiek bez wrogów, jest człowiekiem bez charakteru."- Paul Newman.

Link do komentarza
Share on other sites

"Człowiek bez wrogów, jest człowiekiem bez charakteru."- Paul Newman.
Nie warto sobie robić wrogów na siłę. Sami się pojawią😋

Rozmawiałem z chłopakami z GROM'u i wcale nie ukrywali, że hungrydevil, zajmuje się głównie mechaniką, ślusarstwem, pracą w warsztacie. Każdy powinien robić to w czym jest dobry - bo to lubi. Widać, że GROM jest świetnie zorganizowany. Przede wszystkim patrząc na podział zadań - każdy robi to, w czym jest naprawdę świetny. Dlatego efekty są takie a nie inne.

Mentalność polaków (w większości) jest taka, że jeśli ktoś jest biedny i widzi, że drugiemu się powodzi to ten biedak bogatszego, szczęśliwszego okradnie, obgada kierując się przekonaniem "skoro mi jest źle, dlaczego jemu ma być dobrze?". Smutne, ale prawdziwe.

Niech każdy zada sobie pytanie "co zrobić, żeby moje konstrukcje były lepsze?" a nie "jak dokopać drugiemu?".

Link do komentarza
Share on other sites

No dobra robaczki 😅 22.02.2012 minął nikt nie pisał na PW, że nie ma ochoty brać udziału w losowaniu więc do urny trafią następujące karteczki z nickami:

Dzięki za głosy i życzę powodzenia.

Dziś odbyło się losowanie przy obecności komisji wszystkie nicki zostały wrzucone do urny losowania dokonał Treker a zwycięzcą został Grzesieq94 reszta gadżetów została rozdana losowo kto był pod ręką ten został obdarzany. Gratuluję.

Link do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji, napisz odpowiedź!

Jeśli masz już konto to zaloguj się teraz, aby opublikować wiadomość jako Ty. Możesz też napisać teraz i zarejestrować się później.
Uwaga: wgrywanie zdjęć i załączników dostępne jest po zalogowaniu!

Anonim
Dołącz do dyskusji! Kliknij i zacznij pisać...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może działać lepiej. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.