Skocz do zawartości

[Minisumo]Dominator


Pomocna odpowiedź

Szczerze: tragedia. Zwarcia, jakieś pociągnięte niepołączone ścieżki, zawijasy. Na szybko pozaznaczałem ci błędy:

Przypomina mi się dowcip o brudnym dziecku przychodzącym do domu. Myjesz czy robisz nowe?

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Share on other sites

Jakiej grubości dać ścieżki przy mostku i zasilania bo 32 mils są za szerokie i mam problemy z odległościami pomiędzy nimi.Sygnałowe 16 mils.

Płytkę będę robił raczej w domu.(Termotransfer)

Link do komentarza
Share on other sites

Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.
Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.

jlcpcb.jpg

jlcpcb.jpg

Produkcja i montaż PCB - wybierz sprawdzone PCBWay!
   • Darmowe płytki dla studentów i projektów non-profit
   • Tylko 5$ za 10 prototypów PCB w 24 godziny
   • Usługa projektowania PCB na zlecenie
   • Montaż PCB od 30$ + bezpłatna dostawa i szablony
   • Darmowe narzędzie do podglądu plików Gerber
Zobacz również » Film z fabryki PCBWay

32milsy na ścieżki wysoko-prądowe to trochę mało. Nie wiem jak będzie w praktyce, jeśli jednak wykonujesz płytkę w domu, zostaw te 32milsy, ale pocynuj płytkę. W tych miejscach, gdzie będzie płynął spory prąd staraj się mocniej cynować (bez przesady oczywiście 🤣 )

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Share on other sites

Gdybyś tą ścieżkę idącą od pinu 24 pierwszego mostka do pinu 13 drugiego mostka dał na bottom to te kilkanaście ścieżek idący w górę od uC byłoby bez przelotek.

[ Dodano: 25-03-2012, 20:35 ]

A wgl to nawaliłeś wszystko po lewej na górze, a prawa strona i prawy dół są wolne.

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Share on other sites

Poprawione - te przelotki na 14 goldpinów są specjalnie.Dziwne kształty ścieżek spowodowane są zbyt małymi odstępami przy mostku.

Mam pytanie jak wyłączyć wymiary w warstwach tego nie ma.

Link do komentarza
Share on other sites

Teraz ja poprawię cię, bo jak widzę zwarcia na pierwszy rzut oka to mnie skręca. Teraz zobaczyłem, ze masz polygona jako masę, więc zawsze go rozlewaj jak wrzucasz zdjęcie na forum. Poza tym rób oddzielne zrzuty dla warstwy TOP i BOTTOM.

  • Pomogłeś! 1
Link do komentarza
Share on other sites

Nadal nie przeczytałeś artykułu z linku, który podałem wyżej ...

... a jeżeli przeczytałeś, to nie zastosowałeś się znajdujących się tam bardzo istotnych informacji.

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Share on other sites

dondu, Nie wiem o co ci chodzi przecież mam kondensatory blisko Uc, ...

Zaznacz je proszę na rysunku jakimiś strzałkami, bo ja ich nie widzę blisko pinów zasilających.

Link do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji, napisz odpowiedź!

Jeśli masz już konto to zaloguj się teraz, aby opublikować wiadomość jako Ty. Możesz też napisać teraz i zarejestrować się później.
Uwaga: wgrywanie zdjęć i załączników dostępne jest po zalogowaniu!

Anonim
Dołącz do dyskusji! Kliknij i zacznij pisać...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może działać lepiej. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.