Skocz do zawartości

[Minisumo]Dominator


Pomocna odpowiedź

O jejku popatrz na te ścieżki są prowadzone pod każdym kątem - nie wiem jak Ty ale ja po prostu na to patrzeć nie mogę. Prowadząc tak grube ścieżki przy procku masz gwarantowane spięcie.

EDIT: Aha i nie polecam robienia przelotek pod prockiem (chyba że robisz w firmie która ( chyba ) metalizuje otwory )

  • Pomogłeś! 1
Link do komentarza
Share on other sites

Poprzesuwałem przelotki spod mostków zasilanie procesora zmieniłem na 24 milsy zasilanie mostków 32 milsy, ścieżki sygnałowe 16 mils, przelotki i przedłużenia GND 16 mils.

Link do komentarza
Share on other sites

Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.
Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.

jlcpcb.jpg

jlcpcb.jpg

Produkcja i montaż PCB - wybierz sprawdzone PCBWay!
   • Darmowe płytki dla studentów i projektów non-profit
   • Tylko 5$ za 10 prototypów PCB w 24 godziny
   • Usługa projektowania PCB na zlecenie
   • Montaż PCB od 30$ + bezpłatna dostawa i szablony
   • Darmowe narzędzie do podglądu plików Gerber
Zobacz również » Film z fabryki PCBWay

To nie antenki tylko Eagle czasami nie połączył mas i musiałem mu w tym pomóc. 😅

Zaktualizowałem zdjęcia w poście u góry i już ich nie ma.

Link do komentarza
Share on other sites

Chyba będę robił płytki w Satlandzie.Można prosić o sugestie co zrobić ze ścieżkami od silników i zasilaniem, bo jak będę miał soldermaskę to raczej nie pocynuję ich grubiej.

Link do komentarza
Share on other sites

Czujniki warstwa bottom- 2 wiszące przelotki i dalej polecam Ci wyrównanie ścieżek na bottomie płyty głównej. a przy mostkach te ścieżki nie mogły byś bardziej pokręcone ? 🤣 radzę Ci zrobić między nimi trochę odstępu bo zwarcia gwarantowane.

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Share on other sites

Chyba będę robił płytki w Satlandzie.

Sądzę, że nie przyjmą do realizacji - zbyt duże ryzyko powstania zwarć, na źle prowadzonych ścieżkach.

Moim zdaniem, powinieneś rozpocząć od nowa, by nie tracić czasu i pieniędzy na płytkę, którą będziesz kaleczył nożykiem eliminując zwarcia, o nieprawidłowym rozmieszczeniu kondensatorów filtrujących już tylko wspomnę (po raz N-ty).

Gdy się człowiek spieszy, to się ....

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Share on other sites

Na warstwie top po lewej od Uc masz dwie brzydko zdeformowane ścieżki ( narysuj je pod takim kątem jak pozostałe)

Na warstwie bottom ścieżki pod Uc masz prowadzone pod różnymi kątami.

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji, napisz odpowiedź!

Jeśli masz już konto to zaloguj się teraz, aby opublikować wiadomość jako Ty. Możesz też napisać teraz i zarejestrować się później.
Uwaga: wgrywanie zdjęć i załączników dostępne jest po zalogowaniu!

Anonim
Dołącz do dyskusji! Kliknij i zacznij pisać...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może działać lepiej. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.