Skocz do zawartości

[kupię] małe silniki


Pomocna odpowiedź

Witam!

Jestem zainteresowany kupnem 2 silników których długość nie przekracza 20mm a szerokość 10mm. Nie ma wskazania jaki to ma być silnik (może być to dc, krokowy, bezszczotkowy). Proszę pisać wszystkie oferty nawet jeśli lekko odstają od wymiarów!

Link do komentarza
Share on other sites

Wiem że istnieje takie rozwiązanie, sam kilka razy tak robiłem. Ale mi bardziej chodzi o te inne silniki (krokowe bezszczotkowe). Ale jeśli ktoś ma silniki z serwa to też proszę pisać 🙂

Link do komentarza
Share on other sites

Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.
Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.

jlcpcb.jpg

jlcpcb.jpg

Produkcja i montaż PCB - wybierz sprawdzone PCBWay!
   • Darmowe płytki dla studentów i projektów non-profit
   • Tylko 5$ za 10 prototypów PCB w 24 godziny
   • Usługa projektowania PCB na zlecenie
   • Montaż PCB od 30$ + bezpłatna dostawa i szablony
   • Darmowe narzędzie do podglądu plików Gerber
Zobacz również » Film z fabryki PCBWay

Nie wiem czy nawet nie za mały 😋 ale na allegro jest trochę takich silników po ~7zł ale bardziej by mnie interesowały krokowe albo dc z przekładniami. Może ktoś ma silniczek od zoomu w aparacie?

Link do komentarza
Share on other sites

small-man, spójrz na zdjęcie z tego tematu. Jest tam taki mały silniczek krokowy z aparatu fotograficznego, mam taką jedną sztukę drugą chyba podobnych rozmiarów. Mogę je odstąpić po kosztach przesyłki 🙂. Wieczorem mogę je odnaleźć i zrobić zdjęcie tylko im.

Link do komentarza
Share on other sites

Sabre, był bym bardzo wdzięczny jak coś to napisz wymiary i sposób zapłaty ale to już na PW 😃 Od razu mówię że temat nie jest zamknięty i jeśli ktoś będzie miał propozycje to proszę pisać.

Link do komentarza
Share on other sites

Zdjęcie silniczka krokowego, o którym pisałem wcześniej, niestety mam tylko jedną sztukę. Sorki za dorysowane w paincie wymiary 🙂 :

Obok tego krokowca jest najmniejszy silniczek DC jaki do tej pory widziałem. Jest to miniaturowe serwo z hobbykinga.

Link do komentarza
Share on other sites

Przepraszam za offtop ale myślę że smallmana też to zainteresuje.

Mógłbyś Sabre podać długość osi silnika i jeśli by się dało to jej średnica. I może wymiary poszczególnych zębatek bo coś mi się zanosi że będzie to fajna przekładnia do nano sumo i być może piko sumo będę dozgonnie wdzięczny w sumie to już jestem).

Link do komentarza
Share on other sites

Mam jeszcze pytanie ... zamawiał ktoś z was coś kiedyś z MICROMO i/lub ewentualnie może zamówić 2 silniki albo chociaż napisać coś o tej firmie?

Z góry dzięki!

P.S. sabre, szkoda że masz tylko 1 silnik i szkoda że te serwa mają taki mały moment 🙁

Link do komentarza
Share on other sites

Celowo zrobiłem zdjęcia pod różnymi kątami aby dało się nawet policzyć ilość zębów na każdej z zębatek. Po kolei od lewej do prawej podaję średnicę w mm: 6,5 ; 6,65 ; 6,67 ; 5,2 ; 6,68. Dwie ostatnie zębatki mają mniejszy moduł niż 3 pierwsze. Ośka środkowa, na której są zakładane zębatki ma 1mm średnicy, ośka potencjometru też 1mm średnicy. Ośka silniczka 0,7mm, zębatka na nim 1,67 mm.

  • Lubię! 2
Link do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji, napisz odpowiedź!

Jeśli masz już konto to zaloguj się teraz, aby opublikować wiadomość jako Ty. Możesz też napisać teraz i zarejestrować się później.
Uwaga: wgrywanie zdjęć i załączników dostępne jest po zalogowaniu!

Anonim
Dołącz do dyskusji! Kliknij i zacznij pisać...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może działać lepiej. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.