Skocz do zawartości

Kurs programowania uC AVR w C (WinAVR, Kurs AVR-GCC)


Treker

Pomocna odpowiedź

Sprawdzałem te programy, Proroka Wielkiego, na Atmega 8A , Attiny 13A,nie działają tak jak mi potrzeba,tj. nie zmieniają polaryzacji.

Natomiast program z Kursu AVR,Listing2.1, nie trzyma dokładnie czasu zmiany polaryzacji,dam 60 sekund ,a program zmienia polaryzację co około 40 sekund,w Atmel Studio 6 dałem optymalizację:Optymize for size (_Os) .Jak dam Symbols a w nim: F_CPU 1000000L,to po Debug,pokazuje się napis:No such file or directort,więc nie daję w symbol: F_CPU 1000000L,tylko optymalizację : tą na samej dole list tj. _Os. Przy 1 sekundzie miernik pokazuje dokładność duty cycle raz 49.9% ,potem 50%,na przemian,częstotliwość około 0.5 Hz.

Link do komentarza
Share on other sites

Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.
Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.

jlcpcb.jpg

jlcpcb.jpg

Produkcja i montaż PCB - wybierz sprawdzone PCBWay!
   • Darmowe płytki dla studentów i projektów non-profit
   • Tylko 5$ za 10 prototypów PCB w 24 godziny
   • Usługa projektowania PCB na zlecenie
   • Montaż PCB od 30$ + bezpłatna dostawa i szablony
   • Darmowe narzędzie do podglądu plików Gerber
Zobacz również » Film z fabryki PCBWay

Witam,
Jestem bardzo zainteresowany tym kursem i chciałbym zapoznać się z jego treścią, jednak od czwartku (tj. 30.10.2014) nie można wejść w "czytaj dalszą część artykułu" w poszczególnych częściach kursu. Proszę o pomoc

Link do komentarza
Share on other sites

Kod błędu: ERR_CONNECTION_TIMED_OUT

Przeglądarka Google Chrome nie może wczytać strony internetowej, ponieważ oczekiwanie na odpowiedź serwera hobby.abxyz.bplaced.net trwa zbyt długo. Witryna może być wyłączona lub mogły wystąpić problemy z połączeniem internetowym.

Link do komentarza
Share on other sites

Dokładnie opiszę o co mi chodzi, bo mogliśmy się nie zrozumieć.

Wchodzę na stronę kursu http://kursc.forbot.pl/;

Następnie wybieram Część 2. "czytaj";

Strona otwiera się normalnie. Na końcu wprowadzenia w każdą część jest informacja "Zapraszamy do zapoznania się z dalszą częścią artykułu." klikam w link i właśnie w tedy pojawia mi się ten błąd.

Link do komentarza
Share on other sites

Ra-v, rozumiem, ale odtwarzałem dokładnie te same czynności. Linki przenoszą mnie do działających stron z kursem. niestety pełne części kursu nie znajdują się na serwerze Forbota i nie mam do nich dostępu, aby zweryfikować sprawę dokładniej.

Link do komentarza
Share on other sites

Mi również wszystko działa.

Twój błąd może być spowodowany problemami z routingiem z Twojej lokalizacji. Być może były jakieś utrudnienia w węźle, przez który łączyłeś się z serwerem. Zazwyczaj takie błędy powinny samoistnie zniknąć w ciągu 24h (czy to przez naprawę czy to przez wygaśnięcie cache w routerach i puszczeniem ruchu inną ścieżką).

Link do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji, napisz odpowiedź!

Jeśli masz już konto to zaloguj się teraz, aby opublikować wiadomość jako Ty. Możesz też napisać teraz i zarejestrować się później.
Uwaga: wgrywanie zdjęć i załączników dostępne jest po zalogowaniu!

Anonim
Dołącz do dyskusji! Kliknij i zacznij pisać...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może działać lepiej. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.