Skocz do zawartości

Ile zarabia elektryk ?


laksjdhfg

ile zarabia elektryk w Polsce z kilku letnim stażem brutto ?  

10 użytkowników zagłosowało

Wyniki głosowania są ukryte!

Ankieta jest już zamknięta!


Pomocna odpowiedź

Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.
Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.

jlcpcb.jpg

jlcpcb.jpg

Produkcja i montaż PCB - wybierz sprawdzone PCBWay!
   • Darmowe płytki dla studentów i projektów non-profit
   • Tylko 5$ za 10 prototypów PCB w 24 godziny
   • Usługa projektowania PCB na zlecenie
   • Montaż PCB od 30$ + bezpłatna dostawa i szablony
   • Darmowe narzędzie do podglądu plików Gerber
Zobacz również » Film z fabryki PCBWay

tak jak koledzy wyżej napisali, na początku jest zawsze trudno, liczy się tylko to co umiesz zrobić, a nie to co gdzieś przeczytałeś, bo są elektrycy i elektrycy, jeden może skończyć kilka kierunków studiów, a nie będzie potrafił założyć, najzwyklejszego gniazdka, a drugi z kolei po technikum, a nawet zawodówce może mieć od razu pracę, bo jak wspomniałem wszystko zależy od tego co umiesz zrobić, oczywiście należy także zadbać o robienie dodatkowych szkoleń, bo im więcej masz papierów, tym łatwiej będzie ci później znaleźć pracę.

A przy okazji witam wszystkich forumowiczów 🙂

Link do komentarza
Share on other sites

To zależy gdzie będzie pracował ten elektryk. Takie niepisane minimum które powinien zarabiać to 1500-1600zł Za mniejsze pieniądze to się można bawić co najwyżej na 1/2, 1/4 etatu, bo więcej zarobisz na fuchach na boku, szczególnie jak na automatyce się znasz i maszynach. Ale taki elektryk kopalniany zarabia minimum 2100zł. wszystko zależy jaki elektryk, gdzie, jakie ma uprawnienia, i co umie.

Link do komentarza
Share on other sites

jeżeli chodzi o szkolenia, to z pewnością popytaj się w szkole, u mnie w szkole przez dwa lata można zrobić jedno szkolenie całkowicie za darmo, warunkiem jest jednak wysoka srednia z przedmiotów zawodowych

Link do komentarza
Share on other sites

Zadowolony klient poleci nas trzem osobom, a niezadowolony opowie o naszej nierzetelności dziesięciu.

Jeśli coś spieprzysz i nie będziesz się znał na robocie to nic nie zarobisz, a jeśli będziesz naprawdę dobry to nie potrzebujesz reklamy. Klienci będą sami dzwonić.

Link do komentarza
Share on other sites

No widzisz, a mimo wszystko SEP w technikum nie jest obowiązkowy, możesz zostać technikiem elektrykiem bez uprawnień SEP. Co nie zmienia faktu że podzielam twoje zdanie, sam zrobiłem skoro miałem okazję.

Link do komentarza
Share on other sites

Co do płacy minimalnej, jest 1600 brutto. Z tym że jeśli ktoś pracuje krócej niż rok to pracodawca może (nie musi) płacić tej osobie 80% płacy minimalnej.

Ile zarabia elektronik? 1600 brutto w dużej polskiej firmie produkującej pamięci ram

Ile zarabia elektryk samochodowy w ASO? też 1600 brutto (+premia 500-1500brutto)

Ile zarabia przedsiębiorca prowadzący małą firmę.... 1600 brutto z tym że pracując 1h dziennie a nie 8 🙂 Bez "tłustych tyłków" na sobą 🙂

To tyle z mojego doświadczenia...

pozdrawiam serdecznie

Marek

Link do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji, napisz odpowiedź!

Jeśli masz już konto to zaloguj się teraz, aby opublikować wiadomość jako Ty. Możesz też napisać teraz i zarejestrować się później.
Uwaga: wgrywanie zdjęć i załączników dostępne jest po zalogowaniu!

Anonim
Dołącz do dyskusji! Kliknij i zacznij pisać...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może działać lepiej. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.