Skocz do zawartości

Oddam! - STM32, Arduino, czujniki, konwertery RS232


Treker

Pomocna odpowiedź

Ostatnio natrafiłem w domu na karton nowiutkich elektronicznych skarbów. Postanowiłem rozdać je wśród czytelników Forbota! Jeśli chcielibyście otrzymać nowy zestaw STM32 Discovery, Arduino, żyroskop, akcelerometr lub inne przydatne w robotyce drobiazgi przeczytajcie rozwinięcie wpisu.

UWAGA, to tylko wstęp! Dalsza część artykułu dostępna jest na blogu.

Przeczytaj całość »

Poniżej znajdują się komentarze powiązane z tym wpisem.

Link do komentarza
Share on other sites

Jeśli ktoś jest zapisany na Newsletter, to na powiadomienia o publikacjach musi zapisać się oddzielnie. To są dwa osobne systemy, które nie mają ze sobą nic wspólnego 🙂

Newsletter tworzę i rozsyłam ręcznie, natomiast powiadomienia rozsyłane są automatycznie.

Link do komentarza
Share on other sites

Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.
Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.

jlcpcb.jpg

jlcpcb.jpg

Produkcja i montaż PCB - wybierz sprawdzone PCBWay!
   • Darmowe płytki dla studentów i projektów non-profit
   • Tylko 5$ za 10 prototypów PCB w 24 godziny
   • Usługa projektowania PCB na zlecenie
   • Montaż PCB od 30$ + bezpłatna dostawa i szablony
   • Darmowe narzędzie do podglądu plików Gerber
Zobacz również » Film z fabryki PCBWay

Super jestem studentem II roku elektrotechniki a robotyką interesuję się od kąt skończyłem podstawówkę oczywiście wcześniej też się nią zajmowałem ale to była tylko zabawa. W wakacje byłem na praktykach zawodowych Erasmus w Rumunii gdzie zajmowałem się programowaniem i pracą z Arduino muszę powiedzieć że byłem bardzo zaskoczony możliwościami "tych cudeniek" dlatego będę starał się o zajęcie dobrej pozycji, no cóż biorę się do subskrybowania : )

[ Dodano: 31-10-2014, 12:24 ]

Link do komentarza
Share on other sites

Hejka, chodzi mi o to, że gdy próbuję się zapisać, dostaję komunikat:

" XXX is already subscribed to the mailing list of Forbot.pl | Robotyka"

Czy w takim wypadku muszę dopisać się jeszcze raz?

Link do komentarza
Share on other sites

Ważna uwaga!

Bardzo proszę o uczciwość i nie zapisywanie są kilka razy z różnych adresów. To naprawdę widać, że ktoś próbuje oszukać. Każdy może mieć jedno konto na Forbocie, co jest równoznaczne z 1 emailem. Nie będę brał pod uwagę zgłoszeń od osób, które podadzą 3 adresy (różne).

Link do komentarza
Share on other sites

Treker, jeżeli masz możliwość sprawdzenia, czy to są te same adresy IP, to po prostu taką osobę możesz zdyskwalifikować. Można to umotywować tym, że po prostu chcę oszukać i wygrać, przechytrzyć innych, którzy są uczciwi...

Ale to tylko moje zdanie, zrób jak uważasz.

PS: Kiedy będą wyniki?

Link do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji, napisz odpowiedź!

Jeśli masz już konto to zaloguj się teraz, aby opublikować wiadomość jako Ty. Możesz też napisać teraz i zarejestrować się później.
Uwaga: wgrywanie zdjęć i załączników dostępne jest po zalogowaniu!

Anonim
Dołącz do dyskusji! Kliknij i zacznij pisać...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może działać lepiej. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.