KursyPoradnikiInspirujące DIYForum

Oddam! – STM32, Arduino, czujniki, konwertery RS232

Oddam! – STM32, Arduino, czujniki, konwertery RS232

Ostatnio natrafiłem w domu na karton nowiutkich elektronicznych skarbów. Postanowiłem rozdać je wśród czytelników Forbota!

Jeśli chcielibyście otrzymać nowy zestaw STM32 Discovery, Arduino, żyroskop, akcelerometr lub inne przydatne w robotyce drobiazgi przeczytajcie rozwinięcie wpisu.

Jak otrzymać upominek?

Wystarczy, że chcecie być na bieżąco z najnowszymi wpisami publikowanymi na blogu Forbota. Jeśli skorzystacie z poniższego formularza i zapiszecie się na mailowe powiadomienia o nowych artykułach będziecie mieli szansę na otrzymanie jednego z niżej wymienionych drobiazgów.

Pamiętajcie, że adres e-mail musi być zgody z podanym w profilu użytkownika na Forbocie, będzie to konieczne do weryfikacji zwycięckich zgłoszeń. Ważne jest również potwierdzenie swojej subskrypcji poprzez kliknięcie w link aktywacyjny.

Jak działają powiadomienia?
Codziennie po godzinie 17 otrzymacie maila z tytułem i wstępem do artykułów opublikowanych danego dnia. Od teraz nie przegapicie już żadnego wpisu! Uwaga! Jest to niezależna funkcja od newslettera, który rozsyłany jest 1-2 razy w miesiącu z informacją o najpopularniejszych wpisach.

Przydział nagród

Nagrody zostaną przyznane osobom, które podając swój adres okażą się osobami o określonych numerach na liście subskrybentów. Poniżej przedstawiam pozycje, które trzeba zająć, aby otrzymać nagrodę:

  • Konwerter RS232 <-> USB na układzie PL2303 - Pozycja 20, 30, 40
  • Ultradźwiękowy czujnik odległości HC-SR04 - Pozycja 50
  • Moduł cyfrowego kompasu HMC5883L k - Pozycja 75
  • Moduł cyfrowego akcelerometru ADXL345 - Pozycja 100
  • Moduł cyfrowego akcelerometru i żyroskopu MPU 6050 - Pozycja 150
  • Zestaw Arduino Uno - Pozycja 200
  • Zestaw STM32 Discovery STM32VL - Pozycja 300

Czy muszę zapłacić za wysyłkę?

Nie, wysyłka jest bezpłatna (list polecony na ternie RP).
Dodatkowo do paczki dodane zostanie kilka gadżetów Forbota!

Jak będzie wyglądało wyłonienie zwycięzców?
Co 7 dni będę informował (w aktualizacji do tego wpisu) o ilości subskrybentów. W tym samym czasie sprawdzał będę adresy osób zajmujące nagradzane pozycje. Jeśli na szczęśliwej pozycji znajdzie się błędny adres lub nie znajdę powiązanego z nim użytkownika, nagroda przypadnie wcześniejszej osobie na liście. Pod uwagę brane są tylko aktywowane adresy e-mail!

Gdy adres okaże się prawidłowy skontaktuję się z wybraną osobą i zadam jej proste pytanie weryfikacyjne o podstawy elektroniki. Wyślę upominek, jeśli w ciągu 2 dni otrzymam odpowiedź!

W razie pytań i niejasności zapraszam do komentowania.

arduino, discovery, stm32

Trwa ładowanie komentarzy...