Skocz do zawartości

Breloczki, opaski, naklejki i długopisy - nowe gadżety


Komentator

Pomocna odpowiedź

Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.
Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.

jlcpcb.jpg

jlcpcb.jpg

Produkcja i montaż PCB - wybierz sprawdzone PCBWay!
   • Darmowe płytki dla studentów i projektów non-profit
   • Tylko 5$ za 10 prototypów PCB w 24 godziny
   • Usługa projektowania PCB na zlecenie
   • Montaż PCB od 30$ + bezpłatna dostawa i szablony
   • Darmowe narzędzie do podglądu plików Gerber
Zobacz również » Film z fabryki PCBWay

4 minuty temu, miro88 napisał:

Będziesz wdrażał produkcję na masową skalę?

Nie ja. Zleciłem robotę znajomemu który ma sprzęt i robi takie wyszywanki w sporych ilościach dla firmy w której pracuję. Byłem pewny jakości koszulek i wyszywania, dlatego zamówiłem trzy dla siebie.

Będę nosił z dumą.

Jeśli ktoś oczywiście by taką chciał to mogę pośredniczyć w zleceniu. Nic z tego nie mam. Projekt zapłaciłem. Koleżeńsko, w ramach podziękowania za pomoc forumowiczów mogę pomóc. Z tym, że jeśli zebrało by się więcej osób na ten sam model wyszywania to ma być taniej. Jeszcze nie wiem o ile.

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Share on other sites

Jeśli ktoś będzie zainteresowany to mogę też sprawdzić jakie są szanse na realizację czegoś takiego w firmach, z którymi współpracuję w zakresie gadżetów. Tylko wtedy raczej pewnie bez personalizacji, aby nie komplikować logistyki.

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Share on other sites

1 godzinę temu, SOYER napisał:

Jeśli ktoś oczywiście by taką chciał to mogę pośredniczyć w zleceniu.

Czy dałoby się zrobić takie duże zamówienie na całe forum? Możnaby założyć temat do zapisywania się itp. Pytam, bo nie za bardzo wiem jak takie zamównienia się składa/organizuje ale jakby się dało to by było super.

Edytowano przez StefanekP
Link do komentarza
Share on other sites

@StefanekP  zawołam @Trekeri jego poproszę o ew. założenie tematu. On jest też pewnie właścicielem znaku graficznego. Nie chcę się wychylać.

Ze swojej strony gwarantuję chęć współpracy. Moce produkcyjne są, terminy mogę postarać się załatwić krótkie. Mogę ew. @Trekerwysłać jedną koszulkę nieodpłatnie by sam ocenił jakość i bezstronnie przedstawił opinię. Wszystko do dogadania.

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Share on other sites

Możemy zadziałać z tematem na początku stycznia. Sprawdzę jakie są możliwości i dam znać. Pytanie, czy wszystkim zależy, aby był to haft. Takie logotypy można również nanieść bardzo fajnie za pomocą foli. Nie pamiętam teraz jak nazywa się ta technologia, mam gdzieś taką koszulkę z logo Forbota - poszukam.

Link do komentarza
Share on other sites

6 minut temu, Treker napisał:

Możemy zadziałać z tematem na początku stycznia. Sprawdzę jakie są możliwości i dam znać. Pytanie, czy wszystkim zależy, aby był to haft. Takie logotypy można również nanieść bardzo fajnie za pomocą foli. Nie pamiętam teraz jak nazywa się ta technologia, mam gdzieś taką koszulkę z logo Forbota - poszukam.

Nie no ja myślę że fajnie by było jakby to był haft bo zdarzało mi się że folia się sprała po jakimś czasie. Chyba że to jeszcze jakaś inna technologia niż to o czym myślę.

Link do komentarza
Share on other sites

Myślę, że to już trochę przeżytek 😉 Szał na pendrivy chyba już minął... Zresztą lepiej kupić coś porządnego szybkiego, a nie jakiś gadżet wątpliwej jakości.

Link do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji, napisz odpowiedź!

Jeśli masz już konto to zaloguj się teraz, aby opublikować wiadomość jako Ty. Możesz też napisać teraz i zarejestrować się później.
Uwaga: wgrywanie zdjęć i załączników dostępne jest po zalogowaniu!

Anonim
Dołącz do dyskusji! Kliknij i zacznij pisać...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może działać lepiej. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.