Skocz do zawartości

Code and Solder - Youtubowy kanał Chumanisty


Chumanista

Co chcecie zobaczyć następne?  

31 użytkowników zagłosowało

Wyniki głosowania są ukryte!

Ankieta jest już zamknięta!


Pomocna odpowiedź

Tak jak w TV nie znajdziesz programów elektronicznych 😋

Co do kanału - pytanie do autora - masz już jakiś większy zarys kanału obmyślany, czy raczej większość to "spontan"? Sam wrzucam filmiki ze swoimi projekcikami, ale może warto to rozbudować.

Link do komentarza
Share on other sites

dambo, jak mam pomysł i czas to kręcę. I staram się trzymać stały format.

Sabre, jakbyś miał obiektyw 3cm od miejsca pracy i aparat pomiędzy płytką a sobą też byś robił przeciętne luty. 😃 A to jest test makro, chcę zrobić fajne zbliżenia. Teraz czekam na więcej światła i pierścieni pośrednich z Chin.

Link do komentarza
Share on other sites

Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.
Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.

jlcpcb.jpg

jlcpcb.jpg

Produkcja i montaż PCB - wybierz sprawdzone PCBWay!
   • Darmowe płytki dla studentów i projektów non-profit
   • Tylko 5$ za 10 prototypów PCB w 24 godziny
   • Usługa projektowania PCB na zlecenie
   • Montaż PCB od 30$ + bezpłatna dostawa i szablony
   • Darmowe narzędzie do podglądu plików Gerber
Zobacz również » Film z fabryki PCBWay

Postaraj się jakoś reklamować kanał bo Twój content jest naprawdę na poziomie i myślę że fajnie jakby to docierało do większej ilości ludzi. Wbrew pozorom sporo osób interesuje się elektroniką, a trafienie na taki kanał w fazie rozwoju nie jest proste.

Link do komentarza
Share on other sites

RONIN, reklamowanie jest znacznie trudniejsze niż by się wydawać mogło. Reddit jako-tako działa ale ogólnie dostać więcej niż ten tysiąc wejść z jednego miejsca jest bardzo trudno. Okazuje się że dobre pozycjonowanie jest dużo prostsze. Tak mój poprzedni filmik dostał 70k wyświetleń.

wn2001, mam już nawet pomysł co to będzie 😃

Link do komentarza
Share on other sites

Matury? Odpowiedzialność? Co to?

Następny odcinek powoli w drodze:

EDIT: Okazuje się że jeśli instrukcja czegoś ma 2 linijki i zignoruje się obydwie to to coś przestaje działać. Ma ktoś może zbędny generator wysokiego napięcia? xD

Link do komentarza
Share on other sites

Co do reklamy jeszcze, mam wrażenie że YouTube lekko ucina skrzydła początkującym. Wystarczy zauważyć jaki mają ruch osoby co mają już te 50tys subskrypcji, a jak ciężko trafić na taki mniejszy kanał. To smutne, bo osoby które naprawdę mają coś sensownego do przedstawienia nie moga się przebić, a najwięcej na YT jest głupiego gadania.

Link do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji, napisz odpowiedź!

Jeśli masz już konto to zaloguj się teraz, aby opublikować wiadomość jako Ty. Możesz też napisać teraz i zarejestrować się później.
Uwaga: wgrywanie zdjęć i załączników dostępne jest po zalogowaniu!

Anonim
Dołącz do dyskusji! Kliknij i zacznij pisać...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może działać lepiej. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.