Skocz do zawarto艣ci

Co przeszkadza Wam w tworzeniu robot贸w?

epsilon

Pomocna odpowied藕

Zarejestruj si臋 lub zaloguj, aby ukry膰 t臋 reklam臋.
Zarejestruj si臋 lub zaloguj, aby ukry膰 t臋 reklam臋.

jlcpcb.jpg

jlcpcb.jpg

Produkcja i monta偶 PCB - wybierz sprawdzone PCBWay!
聽聽 鈥 Darmowe p艂ytki dla student贸w i projekt贸w non-profit
聽聽 鈥 Tylko 5$ za 10 prototyp贸w PCB w 24 godziny
聽聽 鈥 Us艂uga projektowania PCB na zlecenie
聽聽 鈥 Monta偶 PCB od 30$ + bezp艂atna dostawa i szablony
聽聽 鈥 Darmowe narz臋dzie do podgl膮du plik贸w Gerber
Zobacz r贸wnie偶 禄 Film z fabryki PCBWay

studia! czasem w najlepszym momencie wyskakuj膮 kolokwia i inne cuda niewidy... 馃槈

Do tego konieczno艣膰 improwizowania rozwi膮za艅 technicznych za ka偶dym razem - zazdroszcz臋 ameryka艅com swobodnego dost臋pu do pololu.com...

No i gitara - czasem potrafi odci膮gn膮膰 od warsztatu na d艂u偶ej 馃檪

Mi g艂贸wnie przeszkadza brak czasu. Szczeg贸lnie teraz pod koniec roku szkolnego, jak trzeba wszystko zalicza膰. I teraz troch臋 mnie skr臋ca, bo mam ju偶 projekt robota, ale nie mam kiedy go wykona膰. No i oczywi艣cie zawsze pojawia si臋 brak kasy. Cho膰 elektronika przewa偶nie kosztuje ma艂o, ale jak chce si臋 co艣 wi臋kszego zrobi膰, to i tak troch臋 kasy na to idzie.

Lenistwo. mam mas臋 pomys艂贸w, na kt贸re uda艂 omi si臋 ju偶 mniej wi臋cej zebra膰 cz臋艣ci i mam w g艂owie projekt... jednak czekaj膮 na lepsze czasy ;] co jest dziwne bo mam wakacje i si臋 nudze ;/

Mi te偶 lenistwo, brak czasu, brak wiedzy i g艂upi uk艂ad, kt贸rego nie mog臋 uruchomi膰.

Finanse mi jak zarazie nie przeszkadzaj膮, mam oszcz臋dno艣ci zbierane przez 12 lat no i moje wymagania nie s膮 zbyt wysokie p贸ki co.

Mi finanse r贸wnie偶 nie dokuczaj膮, ale niestety brak wiedzy, kt贸rej nie da si臋 kupi膰. Czytam obecnie par臋 ksi膮偶ek o elektronice i programowaniu, ale to dla mnie jaka艣 czarna magia. W dodatku mam teraz praktyki, wi臋c czas te偶 nie jest po mojej stronie. Grunt to si臋 nie za艂amywa膰 馃槂

No ja w sumei za艂o偶y艂em temat, ale si臋 nie udzielam... A wi臋c tak, mi przeszkadza w wi臋kszym stopniu nie wiedza, zainteresowa艂em si臋 robotyk膮 jaki艣 miesi膮c temu, uko艅czy艂em p贸ki co jeden projekt... Staram si臋 dowiadywac w k贸艂ko nowych rzeczy i coraz bardziej mnie to pasjonuje. Same 艣rodki finasowe ani dost臋p do cz臋艣ci nie stanowi膮 problemu, narz臋dzia te偶 nie jest problem (m贸j wujek prowadzi warsztat samochodowy, wi臋c wszystkiego mam poddostatkiem)... Jedyne co, to wiedza, kt贸r膮 trzeba poj膮c. 馃檪

Mi przeszkadza szko艂a (dodam, 偶e jest to 1 klasa gim 馃檪 ) przez kt贸r膮 rzadko kiedy mam czas, w dodatku du偶膮 przeszkod膮 jest te偶 brak funduszy i kiepski dost臋p do takich rzeczy jak np. odpowiednie silniki czy dobre, tanie zasilanie, o te rzeczy chyba najtrudniej w Polsce.

Mi przeszkadza szko艂a (dodam, 偶e jest to 1 klasa gim 馃檪 ) przez kt贸r膮 rzadko kiedy mam czas

Eee... To co ja mam powiedzie膰? Ty masz jeszcze par臋 lat do studi贸w i masz o wiele bogatsz膮 wiedz臋 na temat robotyki, a ja jestem w 3 klasie technikum 馃く

Nie wydaje mi si臋 偶eby wiedza na temat robotyki zale偶a艂a od wieku.

G艂贸wnie przeszkadza mi brak czasu przez szko艂e bo w tych ostatnich tygodniach zawzi臋li si臋 nauczyciele na mnie :/ i nie raz d艂ugo oczekuje na cz臋艣ci gdy zamawiam przez internet.

Dla mnie najwi臋kszym problemem jest brak czasu (niestety) i brak potrzebnej wiedzy. Zdarza si臋 r贸wnie偶 cz臋sto 偶e wymy艣lony robot jest zbyt skomplikowany jak na moje umiej臋tno艣ci, czyli brak hamulc贸w w wymy艣laniu, problem pojawia si臋 gdy trzeba: Ctrl + P (drukuj).

Do艂膮cz do dyskusji, napisz odpowied藕!

Je艣li masz ju偶 konto to zaloguj si臋 teraz, aby opublikowa膰 wiadomo艣膰 jako Ty. Mo偶esz te偶 napisa膰 teraz i zarejestrowa膰 si臋 p贸藕niej.
Uwaga: wgrywanie zdj臋膰 i za艂膮cznik贸w dost臋pne jest po zalogowaniu!

Anonim
Do艂膮cz do dyskusji! Kliknij i zacznij pisa膰...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywr贸膰 formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Tw贸j link b臋dzie automatycznie osadzony.   Wy艣wietla膰 jako link

×   Twoja poprzednia zawarto艣膰 zosta艂a przywr贸cona.   Wyczy艣膰 edytor

×   Nie mo偶esz wklei膰 zdj臋膰 bezpo艣rednio. Prze艣lij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Utw贸rz nowe...

Wa偶ne informacje

Ta strona u偶ywa ciasteczek (cookies), dzi臋ki kt贸rym mo偶e dzia艂a膰 lepiej. Wi臋cej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatno艣ci.