Skocz do zawartości

Sabre

Pomocna odpowiedź

Dzięki bardzo wiele mi to pomogło.

Okazało się że jedynie jeden z rejestrów który mnie interesował różni się.

Zdarza się natomiast że inny jest adres rejestru natomiast kompilator potrafi sobie z tym poradzić.

Sprawdziłem również i mega88 ma takie same rejestry jak mega168.

Link do komentarza
Share on other sites

witam

Dużo słyszę o kupowaniu w tme ale tam trzeba podać nazwę firmy a ja nie mam firmy 🙁 .To po pierwsze a po drugie czujniki KTIR0711S są do "druku", nie wiem co to znaczy ale wole mieć pewność zanim użyje ich w moim linefollowerze.

Link do komentarza
Share on other sites

Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.
Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.

jlcpcb.jpg

jlcpcb.jpg

Produkcja i montaż PCB - wybierz sprawdzone PCBWay!
   • Darmowe płytki dla studentów i projektów non-profit
   • Tylko 5$ za 10 prototypów PCB w 24 godziny
   • Usługa projektowania PCB na zlecenie
   • Montaż PCB od 30$ + bezpłatna dostawa i szablony
   • Darmowe narzędzie do podglądu plików Gerber
Zobacz również » Film z fabryki PCBWay

Nie trzeba mieć firmy aby kupować w tme, to po pierwsze. Do druku oznacza, że są to elementy smd, czyli lutowane napowierzchniowo, to po drugie.

Link do komentarza
Share on other sites

podać nazwę firmy a ja nie mam firmy

Ja też nie mam firmy a kupować mogę, ciekawe ... ale tu Ci zdradzę tajemnice, jest formularze rejestracyjny dla klientów indywidualnych, żebyś nie miał problemów ze zrozumieniem to przetłumaczę to na prostszy język, to dla takich osób które nie mają firmy.

a po drugie czujniki KTIR0711S są do "druku", nie wiem co to znaczy ale wole mieć pewność zanim użyje ich w moim linefollowerze

A po drugie ... to jak Ty chcesz coś zbudować jak nawet nie masz pojęcia co znaczy "... do druku", pewno "... do montażu przewlekanego" też Ci nic nie mówi.

Porażka, daj sobie spokój 😃, bo albo masz problemy z czytaniem albo z rozumieniem, nikt nie miał problemów z kupowaniem na tme, tylko TY masz :O, bo nie masz firmy ... mega LoooooooL, aż mi się humor poprawił dziś 😃

Link do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji, napisz odpowiedź!

Jeśli masz już konto to zaloguj się teraz, aby opublikować wiadomość jako Ty. Możesz też napisać teraz i zarejestrować się później.
Uwaga: wgrywanie zdjęć i załączników dostępne jest po zalogowaniu!

Anonim
Dołącz do dyskusji! Kliknij i zacznij pisać...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może działać lepiej. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.