KursyPoradnikiInspirujące DIYForum

Wybierzmy najlepsze polskie zawody w sezonie 2013/2014

Wybierzmy najlepsze polskie zawody w sezonie 2013/2014

Niedawno rozpoczął się nowy rok akademicki 2014/2015. Oznacza to, że już niedługo część z nas zacznie jeździć na zawody robotów, które są nieodłączną częścią naszego hobby.

Organizacja zawodów to  ogromny wysiłek, który czasami bywa niedoceniany. Dlatego chciałbym zaproponować Wam ankietę, w której wybierzemy najlepsze zawody zorganizowane w poprzednim roku akademickim.

Zasady

Mam nadzieje, że wyniki ankiety będą motywować organizatorów, do dalszej pracy oraz do poprawienia ewentualnych niedociągnięć. Poniższa ankieta zawiera listę wszystkich konkursów, które wpisane były do kalendarza wydarzeń.

Każdy czytelnik Forbota, ma prawo do oddania głosu na 3 wybrane imprezy.  Oczywiście nie sposób zweryfikować, czy faktycznie odwiedziliście dane zawody, ale może to i dobrze? Organizatorzy powinni zadbać np.: notkami i fotorelacjami, aby nawet nieobecni mieli coś dla siebie. Podsumowując: głosować może każdy, aby przypomnieć sobie poszczególne imprezy polecam tematy podpięte do kalendarza oraz fotorelacje na Facebooku.

Wyróżnienia

W nagrodę koła naukowe, które zorganizowały 3 najlepsze imprezy otrzymają pamiątkowy dyplom oraz będą mogły posługiwać się tytułem najlepszych zawodów robotycznych  wybranych przez czytelników Forbot.pl

Ankieta

Organizatorzy, którzy nie zgadzają się na ocenianie swoich zawodów proszeni są o kontakt. Ankieta będzie dostępna przez dwa tygodnie!

Ankieta została zakończona, sprawdź wyniki >>

ocena, podsumowanie, roboty, zawody

Trwa ładowanie komentarzy...