Skocz do zawartości

Wątek zbiorczy: powitania użytkowników


Treker

Pomocna odpowiedź

Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.
Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.

jlcpcb.jpg

jlcpcb.jpg

Produkcja i montaż PCB - wybierz sprawdzone PCBWay!
   • Darmowe płytki dla studentów i projektów non-profit
   • Tylko 5$ za 10 prototypów PCB w 24 godziny
   • Usługa projektowania PCB na zlecenie
   • Montaż PCB od 30$ + bezpłatna dostawa i szablony
   • Darmowe narzędzie do podglądu plików Gerber
Zobacz również » Film z fabryki PCBWay

Witam Serdecznie,

Nazywam się Andrzej i mam 24 lata. Ze strony Forbot korzystam już od czasów studenckich, gdzie tworzyło się różne urządzenia z wykorzystaniem Arduino, teraz zainteresowałem się także kursem lutowania. 

Pozdrawiam serdecznie 🙂

  • Lubię! 2
Link do komentarza
Share on other sites

Cześć!

Studiuję informatykę już na II stopniu i mam teraz projekt z Systemów Mobilnych, który sam sobie wymyśliłem - samochód RC z kamerą, sterowany przez aplikację na Androida (przy pomocy RPI). Jako, że jestem noga z elektroniki i z mikrokomputerów, postanowiłem zacząć od podstaw. Dziś zaczynam z kursem elektorniki, z Forbota, a jak go skończę biorę się za kurs z RPI.

Pozdrowionka 🙂

  • Lubię! 2
Link do komentarza
Share on other sites

@Mysteryzone witaj Andrzeju na naszym forum 🙂 Cieszymy się, że postanowiłeś się zarejestrować, powodzenia w treningu lutowania 💪

@kamkow witam serdecznie 🙂 fajnie, że masz konkretne plany, w razie problemów śmiało pytaj na forum.

@Sfazowany witaj Marku na Forbocie. Zachęcam Cię do pozostanie tu na dłużej 🙂 

@remartus witam serdecznie 🙂 

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Share on other sites

Cześć wszystkim 🙂 Cieszę się, że mogłem dołączyć do społeczności. Temat elektroniki, gdzieś tam zawsze miałem w pamięci jako potencjalnie ciekawy, ale nigdy się go tak do końca nie podjąłem. Jako dzieciak próbowałem co prawda zbudować radio, ale więcej rzeczy, w praktyce, rozkręcałem niż skręcałem 🙂 Powodów, dla których zdecydowałem się zainteresować z powrotem tym tematem jest kilka: 1) niewiele o tym wiem, ale jakoś mnie do tego ciągnie i lubię budować coś samemu, nawet jeśli jest to nieopłacalne; 2) to ma być moje trzecie hobby -- mam jeszcze dwa, stolarkę i astrofotografię. Pierwszego nie mogę realizować w nocy, bo sąsiedzi i rodzina, drugiego -- gdy są chmury. Potrzebuję więc czegoś, co mogę robić wieczorem w dowolną pogodę i jest dość ciche 🙂 3) Mam gdzieś w głowie jakieś projekty, których chciałbym spróbować się podjąć -- stacja meteo z analizą jakości powietrza, serwer NAS, monitoring i żeby czasem móc coś samemu naprawić.

Pozdrawiam serdecznie,
Norbert

  • Lubię! 2
Link do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji, napisz odpowiedź!

Jeśli masz już konto to zaloguj się teraz, aby opublikować wiadomość jako Ty. Możesz też napisać teraz i zarejestrować się później.
Uwaga: wgrywanie zdjęć i załączników dostępne jest po zalogowaniu!

Anonim
Dołącz do dyskusji! Kliknij i zacznij pisać...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może działać lepiej. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.