Skocz do zawartości

Wątek zbiorczy: powitania użytkowników


Treker

Pomocna odpowiedź

@seb167 witam serdecznie Sebastianie na forum 🙂 

Dnia 23.10.2021 o 16:41, seb167 napisał:

chciałbym zgłębić wiedzę z zakresu elektroniki itp.

To dobrze trafiłeś 👍 Powodzenia w nauce.

@crimson witaj Grzegorzu 🙂 To dobry pomysł, fajnie że chcesz zachęcić syna do zajęcia się praktycznym hobby.

Edytowano przez Gieneq
Link do komentarza
Share on other sites

Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.
Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.

jlcpcb.jpg

jlcpcb.jpg

Produkcja i montaż PCB - wybierz sprawdzone PCBWay!
   • Darmowe płytki dla studentów i projektów non-profit
   • Tylko 5$ za 10 prototypów PCB w 24 godziny
   • Usługa projektowania PCB na zlecenie
   • Montaż PCB od 30$ + bezpłatna dostawa i szablony
   • Darmowe narzędzie do podglądu plików Gerber
Zobacz również » Film z fabryki PCBWay

Cześć wszystkim,

miło mi dołączyć do grona pasjonatów!

Jestem studentem matematyki i pracuję jako analityk danych. Chciałbym powiększyć swój warsztat i robić ciekawsze projekty, dlatego zaczynam od lutowania i elektroniki. 🙂

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Share on other sites

Cześć wszystkim, jestem Adrian Elektromechanik.

Dostałem namiary tego Forum przypadkiem, podczas luźnej rozmowy z Kolegą. Od kilku lat obsługuję maszyny do ciężkich transportów jako serwisant. 

Dużo rzeczy naprawiam, diagnozuje dzięki latom praktyk. Lecz czuję, że mam braki. Chcę rozpocząć przygodę z Forbot od podstaw i rozwijać się jak tylko będzie to możliwe.

Pozdrawiam 😉

 

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Share on other sites

@wabinskim witam Marcinie na forum 🙂 Raspberry świetnie się do tego nadaje, polecam Ci sprawdzić Home Assistant, naprawdę szybko i łatwo można coś w tym zrobić.

@skublin witam serdecznie 🙂 Super! Tak trzymaj 💪

@Adriann witaj Adrianie na Forbocie, cieszymy się że trafiłeś tu, to dla nas informacja że wieść o naszej społeczności rozchodzi się tzw. "pocztą pantoflową" 🙂 Zachęcam Cię do dalszej aktywności i oczywiście życzę powodzenia w nauce!

Edytowano przez Gieneq
Link do komentarza
Share on other sites

Cześć, mam na imię Piotr i mam 31 lat. Od kilku lat pracuje jako programista testów automatycznych (Java) a ostatnio nawet bardziej programuje backend (aplikacja do testowania). Od jakiegoś czasu zainteresowałem się elektroniką - głównie w kwestii samochodów ale niestety brakuje mi trochę wiedzy.

Programowanie i elektronika bardzo się lubią więc muszę się podszkolić z tego drugiego 😉

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Share on other sites

@omeniq witam Piotrze na naszym forum 🙂 elektronika samochodowa to dziedzina bardzo przydatna, ale trzeba uważać żeby nie puścić czegoś z dymem 🔥 powodzenia w nauce i projektach!

 

@radekk1818bis witam Radku na naszym forum 🙂 fajnie że podłapałeś ciekawe hobby, sam mogę polecić elektronikę jako coś w co możesz wsiąknąć... na wiele lat.

Link do komentarza
Share on other sites

Mam na imię Ryszard, mam 54 lata oraz syna 7 lat, który zainteresował się elektroniką. Kupiłem więc 3 podstawowe kursy i zaczynamy zabawę z synem. Sam zajmuję się wdrożeniami systemów informatycznych. Moim obecnym celem jest lepsze zrozumienie działania różnych rozwiązań elektronicznych. Obecnie bawię się trochę komputerem rospberry Pi 3plus. To dopiero początek, ale od czegoś trzeba zacząć. 

Pozdrowienia dla wszystkich forumowiczów. 

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Share on other sites

@RyszardG witam Ryszardzie na naszym forum 🙂 Cieszymy się że korzystacie z kursów Forbota. Powodzenia w nauce i zachęcam do pozostania z nami dłużej.

@Matrix06 witam serdecznie 🙂 Pozwoliłem sobie przenieść wpis do tego tematu.

@sakwus dzień dobry Adasiu 🙂 fajnie, że tak szybko zaczynasz zabawę z elektroniką. Tak trzymaj!

 

Link do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji, napisz odpowiedź!

Jeśli masz już konto to zaloguj się teraz, aby opublikować wiadomość jako Ty. Możesz też napisać teraz i zarejestrować się później.
Uwaga: wgrywanie zdjęć i załączników dostępne jest po zalogowaniu!

Anonim
Dołącz do dyskusji! Kliknij i zacznij pisać...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może działać lepiej. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.