Skocz do zawartości

Wątek zbiorczy: powitania użytkowników


Treker

Pomocna odpowiedź

@Phh witam 🙂 

@fnx4 witam serdecznie i cieszę się bardzo z pozytywnego odzewu 🙂 Powodzenia w nauce!

@Schiron witam na forum 🙂 Super, że masz ambitne plany, powodzenia!

@walker witam na forum 🙂 Dobrze, że napisałeś coś o sobie. Oczywiście zachęcam Cię do dalszej aktywności i brania udziału w dyskusjach.

13 godzin temu, walker napisał:

Interesują mnie w tej dziedzinie efekty świetlne związane z muzyką czy sceną muzyczną.

Tu przyznam rację, jest to ciekawy temat. Sam niedawno zabrałem się za projekt analizatora spektrum audio:

 

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Share on other sites

Witam wszystkich, mam 47 lat i po ukończeniu technikum przy Diora nie miałem już później styczności z elektroniką. Teraz mam czas i możliwości żeby sobie odświeżyć temat :)

 

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Share on other sites

Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.
Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.

jlcpcb.jpg

jlcpcb.jpg

Produkcja i montaż PCB - wybierz sprawdzone PCBWay!
   • Darmowe płytki dla studentów i projektów non-profit
   • Tylko 5$ za 10 prototypów PCB w 24 godziny
   • Usługa projektowania PCB na zlecenie
   • Montaż PCB od 30$ + bezpłatna dostawa i szablony
   • Darmowe narzędzie do podglądu plików Gerber
Zobacz również » Film z fabryki PCBWay

Cześć wszystkim.

Jestem totalnym żółtodziobem, który z elektroniką nie ma wspólnego absolutnie nic, ale mam zamiar to zmienić. Mam nadzieję, że zdobyta tutaj wiedza i umiejętności otworzą przede mną nowe możliwości w pracy i nie tylko.

Zestawy zakupione, czas brać się do nauki.

Pozdrawiam.

  • Lubię! 2
Link do komentarza
Share on other sites

Witam, mam na imię Szymon, mam 24 lata. Na co dzień zajmuję się elektryką  (głównie przemysłową). Trafiłem tutaj poprzez zainteresowanie Arduino i rozpoczęcie Forbotowego kursu Arduino. :) I mam nadzieję, że sie czegoś naucze i zostane tu z wami na dłużej!

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Share on other sites

Cześć!

Miło mi dołączyć do forum 🙂

Na co dzień siedzę w bazach danych, a w ostatnim czasie kiedy tylko mogę próbuję zgłębiać tematy związane z Arduino i Raspberry 🙂

To wciąga 😉

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Share on other sites

@xillo witam serdecznie na forum 🙂 

54 minuty temu, xillo napisał:

Na co dzień siedzę w bazach danych

To będzie Ci łatwiej - zawsze jest to doświadczenie w sprawach technicznych. W razie problemów pytaj na forum.

Link do komentarza
Share on other sites

Witam, z wykształcenia chemik, zawodowo informatyk, hobbistycznie elektryk i majsterkowicz. Obecne chciałbym pogłębić i poszerzyć swoją bardzo podstawową wiedzę dotyczycącą elektroniki, w przyszłości chciałbym pobawić się drukiem 3D.

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Share on other sites

@paco52327 witam serdecznie 🙂 

@tomsar witam Tomku na naszym forum 🙂 Dobrze, że się przywitałeś. Zdajemy sobie sprawę, że projekt ten jest wyzwaniem dla nauczycieli więc zachęcam do lektury kursów na blogu i tematów poruszanych na forum. Pozdrawiam!

@superchem również witam serdecznie. Z tego co piszesz to masz sporo zainteresowań 🙂 Powodzenia w ich rozwijaniu!

Link do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji, napisz odpowiedź!

Jeśli masz już konto to zaloguj się teraz, aby opublikować wiadomość jako Ty. Możesz też napisać teraz i zarejestrować się później.
Uwaga: wgrywanie zdjęć i załączników dostępne jest po zalogowaniu!

Anonim
Dołącz do dyskusji! Kliknij i zacznij pisać...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może działać lepiej. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.