Skocz do zawartości

Wątek zbiorczy: powitania użytkowników


Treker

Pomocna odpowiedź

Cześć!

Mam na imię Tomek. Ostatnio zacząłem przygodę z elektroniką.
Ogólnie interesuję się przeróżnymi dziedzinami. Lubię sie uczyć nowych rzeczy.

Pozdrawiam Wszystkich!

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Share on other sites

Witam wszystkich,

Nazywam się Konrad i od ponad 20 lat interesuje się programowaniem. Od kliku lat bawiłem się z atmegą, następnie przyszła kolej na arduino i obecnie rspberry pi. Postaram się włączyć w pomoc naszej społeczności.

Pozdrawiam

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Share on other sites

@symeon witam Tomku na naszym forum 🙂 fajnie, że masz wiele zainteresowań, zachęcam Cię do dalszej aktywności na forum.

@kopa również serdecznie witam Konradzie na forum 🙂 

22 godziny temu, kopa napisał:

Postaram się włączyć w pomoc naszej społeczności.

Super, cieszymy się!

Link do komentarza
Share on other sites

Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.
Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.

jlcpcb.jpg

jlcpcb.jpg

Produkcja i montaż PCB - wybierz sprawdzone PCBWay!
   • Darmowe płytki dla studentów i projektów non-profit
   • Tylko 5$ za 10 prototypów PCB w 24 godziny
   • Usługa projektowania PCB na zlecenie
   • Montaż PCB od 30$ + bezpłatna dostawa i szablony
   • Darmowe narzędzie do podglądu plików Gerber
Zobacz również » Film z fabryki PCBWay

Cześć wszystkim.

Mam na imię Przemek. Mam 31 lat i uczęszczałem do technikum elektronicznego. Niestety wiedza nieużywana wyparowała, a ja na nowo zakochałem się w elektronice. Pracuje jako administrator sieci. Mam nadzieję, że dzięki wam nauczę się sporo nowego. 

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Share on other sites

Hej, hej!

Do niedawna elektronika zupełnie mnie nie interesowała, a to inne hobby zajmowały mi głowę. Zacząłem jednak odczuwać pewną irytację, że nie potrafię naprawić małej usterki, skonstruować, czy nawet złożyć najprostszego układu elektronicznego. Zupełnie nie rozumiałem czym jest i jak działa elektryczność. Zacząłem zastanawiać się, czy mogę się podszkolić w dziedzinie elektroniki/elektryki przez Internet lub dzięki książkom. Koledzy elektronicy polecali mi Forbota i tak się to zaczęło. Nadal jestem zupełnym laikiem, ale z każdym rozdziałem kursu, kolejnym układem wiem coraz więcej, a mój bakcyl się powiększa. Cieszę się, że mogę dzielić się z Wami swoimi wzlotami i upadkami oraz, że mogę powiększać swoją wiedzę o wasze doświadczenie na tym forum.

Pozdrawiam, bigos

Link do komentarza
Share on other sites

Cześć wszystkim! Z tej strony Krzysiek, mam 34 lata. Elektroniką się interesuję odkąd pamiętam. Kursy Forbot zacząłem przerabiać w sumie od niedawna. Dużo rzeczy jest już dla mnie zrozumiałych i oczywistych ale widzę tu też inne segmenty elektroniki, które mnie zainteresowały, dlatego tu jestem 🙂

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Share on other sites

@Sontee witam na forum 🙂 zawsze coś się znajdzie czego się wcześniej nie wiedziało. Sam niedawno byłem zaskoczony, że w kursie elektroniki 2 przy buzzerze trzeba równolegle wstawić rezystor. Jakoś mijają lata i niektóre tematy uleciały 😉 tak to jest z pamięcią.

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Share on other sites

Witam.

Mam na imię Zbyszek i mam 69 lat. Z wykształcenia jestem inż. mechanikiem i w temacie elektronika słabo się orientuję. W latach 70 - 80 zainteresowałem się elektroniką, ale do czasu. Szukając informacji na ten temat trafiłem na stronę Forbot, która bardzo mi odpowiada z uwagi na przystępne i szerokie omówienie podstawowych zagadnień związanych z elektroniką.

Pozdrawiam wszystkich forumowiczów.

  • Lubię! 2
Link do komentarza
Share on other sites

Witam serdecznie, mam na imię Mateusz. Styczność z elektroniką mam od "małego", lecz we wcześniejszych latach niestety ona mnie nie interesowała. Wręcz odrzucałem wiedzę, a wierzyłem tylko w praktykę. Chyba nie muszę mówić z jakimi częstymi skutkami się spotkałem - to był błąd, który w sumie popchnął mnie do weryfikowania nauki ze szkoły - teorii do praktyki. Tak oto trafiłem na ten kurs, który popchnął mnie do zdobycia wiedzy w tym kierunku. W przyszłości chciałbym naprawiać przeróżne płyty. Mając już pewien magazyn płytek pozostało mi tylko zrozumieć "jak to działa" i na swoich materiałach próbować zrozumieć i naprawić. O jakże będę szczęśliwy gdy naprawię którąkolwiek płytkę.

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji, napisz odpowiedź!

Jeśli masz już konto to zaloguj się teraz, aby opublikować wiadomość jako Ty. Możesz też napisać teraz i zarejestrować się później.
Uwaga: wgrywanie zdjęć i załączników dostępne jest po zalogowaniu!

Anonim
Dołącz do dyskusji! Kliknij i zacznij pisać...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może działać lepiej. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.