Skocz do zawartości

Wątek zbiorczy: powitania użytkowników


Treker

Pomocna odpowiedź

Cześć.
Po trzydziestce postanowiłem rozwinąć trochę skrzydła w swojej drugiej pasji jaką jest konstruowanie i tworzenie urządzeń i elementów.

Zaczynam niby z wiedzą i doświadczeniem w podobnych branżach, jednak chcę przerobić wszystko od początku, że tak to ujmę z książką ;D
Pozdrawiam.

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Share on other sites

Witam. Jestem Jakub,28 lat. Skończyłem lata temu technikum elektroniczne, jednak świadomie elektroniką zacząłem się interesować od niedawna.

Pozdrawiam wszystkich forumowiczów. Życzę wielu sukcesów w nauce, tworzeniu własnych projektów jak i w naprawach elektroniki. 

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Share on other sites

@jakubam1234 witam Jakubie na forum 🙂 Mnóstwo lat chyba nie minęło 😉 fajnie że wracasz do zainteresowań ze szkoły. Powodzenia!

@Tutek witaj Wojtku na naszym forum, ciekawy pomysł 🙂 jak uda Ci się, zachęca Cię do napisania o tym w dziale DIY.

@Gratus super, powodzenia! Elektronika to praktyczne hobby. W razie problemów śmiało pytaj na forum.

@mafjuu witam serdecznie 🙂 Praktyka i teoria idą ze sobą w parze, bez teorii byśmy wymyślali koło na nowo. Choć nie każda teoria jest potrzeba od razu, z czasem przydają się wnikliwsze tematy. Sam ostatnio uczę się "podstaw elektroniki" ale zaproponowanej w 1800 stronnicowej książce 😅

@Zbigart witam Zbyszku na naszym forum, cieszymy się że tu trafiłeś 🙂 staramy się, żeby wiedza była przystępna. Na forum jest też mnóstwo treści pisanej przez społeczność z której możesz korzystać.

Link do komentarza
Share on other sites

Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.
Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.

jlcpcb.jpg

jlcpcb.jpg

Produkcja i montaż PCB - wybierz sprawdzone PCBWay!
   • Darmowe płytki dla studentów i projektów non-profit
   • Tylko 5$ za 10 prototypów PCB w 24 godziny
   • Usługa projektowania PCB na zlecenie
   • Montaż PCB od 30$ + bezpłatna dostawa i szablony
   • Darmowe narzędzie do podglądu plików Gerber
Zobacz również » Film z fabryki PCBWay

- jestem elektronikiem , informatykiem z zamiłowania a z zawodu architektem.

- obecnie interesuje mnie linia uprocesorów esp8266 (NonOs, RTOS) oraz esp32 (RTOS).

- pracuję w domu na Eclipsie oraz Arduino pod win 10 X64, nie interesuje mnie linux, skrypty Lua i domoticz.

- obecnie na esp32-CAM robię zegar na RGB.

- mam nadzieję, że czasami ktoś mi pomoże w trudnych przypadkach kodu programu.

- zawsze chętnie tez pomogę w miarę swoich umiejętności i wiedzy.

 

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Share on other sites

Witam wszystkich na forum Forbot jestem tutaj ponieważ szukam wiedzy w celu podniesienia swoich kwalifikacji zawodowych a co za tym idzie zmiany stanowiska obecnie jestem mechanikiem z elektryką już się w pewnym stopniu zapoznałem teraz kolej na elektronikę pozdrawiam wszystkich uczestników

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Share on other sites

Witam, na imię mam Tymoteusz i jestem studentem mechatroniki. Zaczynam swoją przygodą z elektroniką i już wkrótce planuje zrobić kolejny już kurs z Arduino. Dziękuje za przestrzeń do rozwoju w postaci kursów Forbota.

ps: fajnie, gdyby był dostępny gotowy zestaw do nauki Arduino, dla osób które ukończyły pierwszy kurs Elektroniki. Chodzi mi o to, aby nie dublowały się przedmioty do zakupienia z kursu Elektronika I 🙂.

 

  • Lubię! 2
Link do komentarza
Share on other sites

@99teki witam serdecznie na forum 🙂 

21 godzin temu, 99teki napisał:

obecnie na esp32-CAM robię zegar na RGB.

Super, koniecznie pochwal się projektem w dziale DIY.

@Tomaga81 witam na forum 🙂 to dobrze trafiłeś, zachęcam do lektury wpisów na forum i brania udziału w dyskusjach.

@Tymoteus witam Tymoteuszu na naszym forum 🙂 

11 godzin temu, Tymoteus napisał:

Chodzi mi o to, aby nie dublowały się przedmioty do zakupienia z kursu Elektronika I

Akurat nie musisz się martwić, że czegoś masz więcej. Jeżeli w elektronice zostaniesz na dłużej to zapasy się przydadzą 😉 

Link do komentarza
Share on other sites

Cześć wszystkim, mam na imię Rafał mam 26 lat, szukam pasji, hobby, które pozwoli mi rozwinąć nowe umiejętności i być może pozwoli nieco dorobić. Stwierdziłem więc, że spróbuję tylu rzeczy na ile pozwoli mi budżet, zacząłem od majsterkowania, co finalnie doprowadziło mnie do tego miejsca. Pozdrawaim serdecznie wszystkich członków forum i życzę powodzenia w realizacji swojej pasji.

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Share on other sites

@Misiu12 witam serdecznie 🙂 

@Olomoc witam na naszym forum 🙂 powodzenia w nauce!

@info-zs1 witam Krzysztofie, cieszymy się że tu trafiłeś 🙂 z nicku domyślam się, że jesteś nauczycielem.

@Kaktus witam na forum 🙂 dobrze, że napisałeś coś o sobie. Czy da się dorobić na elektronice, ciężko powiedzieć. Na pewno można dostać tzw. piwo za naprawę urwanego kabelka w słuchawkach, ale wiedza przydaje się do różnych prac domowych więc na pewno da się zaoszczędzić co w zmieniającej się scenie tego świata na pewno się przyda 🙂 

 

Link do komentarza
Share on other sites

Cześć,

Mam na imię Czarek. Od jakiegoś czasu zainteresowała mnie elektronika która zajmuje coraz więcej mojego życia. Interesuje się głównie urządzeniami cnc. Jestem też w trakcie budowy tokarki której sterowanie chciałbym zrobić elektronicznie. 

Często czytam to forum i z tego co zauważyłem jest tu dużo konkretnej wiedzy przekazywanej w przystępnej formie a przede wszystkim jest fajna atmosfera której nie ma na innych forach o podobnej tematyce. 

Pozdrawiam serdecznie wszystkich forumowiczów.

Edytowano przez Osa84
  • Lubię! 1
Link do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji, napisz odpowiedź!

Jeśli masz już konto to zaloguj się teraz, aby opublikować wiadomość jako Ty. Możesz też napisać teraz i zarejestrować się później.
Uwaga: wgrywanie zdjęć i załączników dostępne jest po zalogowaniu!

Anonim
Dołącz do dyskusji! Kliknij i zacznij pisać...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może działać lepiej. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.