Skocz do zawartości

Wątek zbiorczy: powitania użytkowników


Treker

Pomocna odpowiedź

@Kanapowy_Kot witam Adrianie na forum 🙂 powodzenia!

@Osa84 witam Czarku 🙂 staramy się, żeby atmosfera była pozytywna, możliwie bez zbędnych uszczypliwości.

Dnia 3.02.2022 o 08:44, Osa84 napisał:

Jestem też w trakcie budowy tokarki której sterowanie chciałbym zrobić elektronicznie. 

Ciekawy projekt, zachęcam Cię do napisania o tym w dziale DIY 🙂 

@Erykos witam Eryku, też cieszymy się że tu trafiłeś 🙂 

@VisualLab witam Lucjanie na forum Forbota 🙂 

@Szymon3108 witam serdecznie, po nicku zgaduję że Szymon. Fajnie, że tu trafiłeś 🙂 

Link do komentarza
Share on other sites

Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.
Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.

jlcpcb.jpg

jlcpcb.jpg

Produkcja i montaż PCB - wybierz sprawdzone PCBWay!
   • Darmowe płytki dla studentów i projektów non-profit
   • Tylko 5$ za 10 prototypów PCB w 24 godziny
   • Usługa projektowania PCB na zlecenie
   • Montaż PCB od 30$ + bezpłatna dostawa i szablony
   • Darmowe narzędzie do podglądu plików Gerber
Zobacz również » Film z fabryki PCBWay

Cześć Wszystkim!

Mam na imię Łukasz i mam 32 lata, z wykształcenia jestem mechatronikiem, ale zawodowo zajmuję się projektowaniem układów elektronicznych.
Hobbystycznie projektuję i drukuję modele 3D. Teraz bawię się STM32, a mój cel na teraz to jest dobrze się z nimi zapoznać.

Swoją drogą to fajnie, że jest taka sekcja gdzie można się przywitać i powiedzieć cześć 🙂

 

Pozdrawiam serdecznie!

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Share on other sites

Witam! Mam na imię Mariusz, 44 lata, z zawodu elektryk. Mam jakieś pojęcie o elektronice. Z forbota i kursów korzystam po części dla zainteresowania tym synka a po części, aby samemu "odkurzyć" wiedzę. Przy okazji mam nadzieję troszkę się podszkolić. Pozdrawiam!

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Share on other sites

@totek witam serdecznie 🙂 Dobrze, że tu trafiłeś.

@FILIP17 witam Filipie i pewnie też rodziców 🙂 powodzenia w nauce.

@okaluka witam Łukaszu na naszym forum

19 godzin temu, okaluka napisał:

Swoją drogą to fajnie, że jest taka sekcja gdzie można się przywitać i powiedzieć cześć

To dobrze wiedzieć, że jest pozytywna reakcja na ten pomysł. Sądząc po liczbie wpisów zdecydowanie jest.

To patrząc na to czym zajmujesz się zawodowo, to hobby upatrzyłeś sobie bardzo blisko tego w czym pracujesz. Na pewno to spore ułatwienie 🙂 

@mariocool witam Mariuszu na forum 🙂 Fajne, że uczysz też synka, może uda się żeby zainteresować go tym rodzajem elektroniki, już nawet nie tylko jako samo hobby ale może i zajęcia w szkole.

@kaiman również witam serdecznie 🙂 

  • Pomogłeś! 1
Link do komentarza
Share on other sites

Witam. Uczę techniki w szkole podstawowej. Z zawodu jestem elektronikiem i do tej pory nauczałem elektroniki (w gimnazjum) z własnych zasobów i pomocy. Cieszę się, że uczniowie szkół podstawowych będą mogli poznać zasady elektroniki, wykorzystując pomoce Forbot. Arduino- to coś nowego dla mnie, ale chętnie zapoznam się z ta pomocą i na pewno pokażę swoim uczniom. Myślę, że będzie przy tym fajna zabawa. Pozdrawiam Janek

  • Lubię! 2
Link do komentarza
Share on other sites

@zeeuss witam Janku na naszym forum. Fajnie że podchodzisz z pasją, do tego tematu. Myślę, że wielu uczniów podłapie temat Arduino. W programowaniu jest to dość proste, materiały są naprawdę przystępne i jakby nie patrzeć główny zamysł projektu to była właśnie edukacja. Jakbyś miał pytania to śmiało pytaj na forum, postaramy się pomóc 🙂 

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Share on other sites

Cześć wszystkim.  Nie wiem co napisać więc napiszę ciekawostkę. Jako dziecko PRL-u nie mogłem mieć tylu zabawek ile jest dzisiaj dostępnych. Miałem za to rosyjskiego konstruktora i dwa samochody na baterię z kablem w których interesowało mnie bardziej ich wnętrze niż samo prowadzenie. To wystarczyło aby w życiu zawodowym obrać kurs techniczny.  Elektronika to sezonowa odskocznia na długie zimowe wieczory.  Interesują mnie w tej dziedzinie efekty świetlne związane z muzyką czy sceną muzyczną.  Mimo że lutownicę i części elektroniczne miałem w ręku od wczesnej młodości to i tak określam się jako żółtodziób w te klocki. Pozdrawiam 

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji, napisz odpowiedź!

Jeśli masz już konto to zaloguj się teraz, aby opublikować wiadomość jako Ty. Możesz też napisać teraz i zarejestrować się później.
Uwaga: wgrywanie zdjęć i załączników dostępne jest po zalogowaniu!

Anonim
Dołącz do dyskusji! Kliknij i zacznij pisać...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może działać lepiej. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.