Skocz do zawartości

Wątek zbiorczy: powitania użytkowników


Treker

Pomocna odpowiedź

Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.
Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.

jlcpcb.jpg

jlcpcb.jpg

Produkcja i montaż PCB - wybierz sprawdzone PCBWay!
   • Darmowe płytki dla studentów i projektów non-profit
   • Tylko 5$ za 10 prototypów PCB w 24 godziny
   • Usługa projektowania PCB na zlecenie
   • Montaż PCB od 30$ + bezpłatna dostawa i szablony
   • Darmowe narzędzie do podglądu plików Gerber
Zobacz również » Film z fabryki PCBWay

Cześć,

jestem Janek, mam 32lata, z zawodu mechanik motocyklowy, hobbistycznie muzyk - głównie gitary i instrumenty klawiszowe. Dlaczego tu trafiłem? W końcu mam czas aby poszerzyć swoją pasję o elektronikę która łączy 2 najważniejsze pasje w życiu. Może w końcu uda mi się zrozumieć bardziej otaczający mnie świat i spełnić swoje marzenia ograniczane w obu dziedzinach brakiem wiedzy dotyczącej elektroniki - której obecnie w moim życiu jest coraz więcej. Życzę wszystkim i sobie także udanej zabawy 😉 

  • Lubię! 2
Link do komentarza
Share on other sites

@RakietowyKim witam Adamie na forum 🙂 na pewno będzie.

@janek_sz_09 witam Janku w forbocie 🙂 projekty z elektroniki analogowej często są częścią systemów audio, sam się trochę tym zajmuję i jest to naprawdę pasjonująca dziedzina. Później wchodzi cyfrowe DSP, które jeszcze bardziej urozmaica tę dziedzinę. Powodzenia! 

Link do komentarza
Share on other sites

Cześć, witam wszystkich freshmen -  jak ja - i starych wyjadaczy, do których będę miał wkrótce wiele pytań.

Będąc na emeryturze mam wiele czasu wolnego, którego wypełnienie elektroniką w połączeniu z Arduino wydaje się

być doskonałym pomysłem. Na FORBOT trafiłem przez BOTLAND i dla obu 5+. Właśnie otrzymałem pierwszy zestaw

(FOR-12641) i niebawem się odezwę.

JerzyG

Link do komentarza
Share on other sites

Witam wszystkich serdecznie, mam na imię Darek. Zacząłem się uczyć elektroniki od całkowitych podstaw. Jeszcze trochę błądzę ale kursy Forbot bardzo mi się spodobały. Chcę się wyspecjalizować w elektronicy samochodowej i innych pojazdów np. maszyny budowlane itp.

Pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie.

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Share on other sites

Cześć !

Nazywam się Radek mam 34 lata jestem drukarzem ale od pewnego czasu chcę się przekwalifikować w kierunku elektronika/elektryka obecnie pracuję na terenie Holandii ale po 7 latach przyszły myśli o własnej przyszłości i rozwoju (szklany sufit w mojej branży doprowadza mnie do wypalenia).

Ponieważ zaczynam swoją przygodę proszę was o wskazówki tj. jakie narzędzia i instrumenty będą mi potrzebne, książki/źródław wiedzy.

Dziękuję i Pozdrawiam

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Share on other sites

@sp64 cześć Asiu, fajnie że trafiłaś do nas na forum 🙂 powodzenia w nauce.

@Dariusz7 witam serdecznie Darku na naszym forum 🙂 myślę że znajdziesz tu sporo informacji których szukasz.

@nony hej Radku, witam na forum. Praca jako elektryk raczej nie jest bardzo skomplikowana, bo poruszasz się w skończonej liczbie elementów, większe znaczenie ma dokładność. Tak mi się przynajmniej wydaje. Tu nauczysz się więcej z elektroniki, która jest bardzo rozległą dziedziną - tu pytanie co konkretnie chciałbyś robić 🙂 Najlepiej załóż osobny temat i tam postaramy się Ci pomóc. 

Link do komentarza
Share on other sites

Witam,

Nazywam się Leszek, studiuję automatykę i robotykę, wraz z wyborem tematu pracy inżynierskiej uznałem, że będę potrzebował się podszkolić w dziedzinie elektroniki.

Pozdrawiam Wszystkich!

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji, napisz odpowiedź!

Jeśli masz już konto to zaloguj się teraz, aby opublikować wiadomość jako Ty. Możesz też napisać teraz i zarejestrować się później.
Uwaga: wgrywanie zdjęć i załączników dostępne jest po zalogowaniu!

Anonim
Dołącz do dyskusji! Kliknij i zacznij pisać...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może działać lepiej. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.