Skocz do zawartości

Wątek zbiorczy: powitania użytkowników


Treker

Pomocna odpowiedź

Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.
Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.

jlcpcb.jpg

jlcpcb.jpg

Produkcja i montaż PCB - wybierz sprawdzone PCBWay!
   • Darmowe płytki dla studentów i projektów non-profit
   • Tylko 5$ za 10 prototypów PCB w 24 godziny
   • Usługa projektowania PCB na zlecenie
   • Montaż PCB od 30$ + bezpłatna dostawa i szablony
   • Darmowe narzędzie do podglądu plików Gerber
Zobacz również » Film z fabryki PCBWay

Witam. Mam na imię Wojtek i mam 29 lat. Normalnie pracuje jako operator maszyny na etacie, elektronikę traktuje jako hobby. Już od małego byłem zafascynowany telefonami i komputerami. Od czasu do czasu próbuję coś naprawić, ponieważ mam fajne zaplecze do lutowania. Niestety nie mogę podjąć się trudniejszych napraw ponieważ, brakuje mi wiedzy i doświadczenia, dlatego zdecydowałem się na zakup kursów Forbot. Mam nadzieję że, pomożę mi to w zdobyciu podstawowej wiedzy, szybko i przyjemnie. W przyszłości chciał bym naprawiać sprzęt elektroniczny w celach zarobkowych, własny serwis itp.

Pozdrawiam wszystkich na forum, gdzie wspólnie możemy się dzielić naszą pasją.

PS: Mam nadzieje że będziecie dla mnie wyrozumiali, jestem całkowicie zielony z technicznej wiedzy teoretycznej. 

Edytowano przez mysto93
  • Lubię! 1
Link do komentarza
Share on other sites

@michalf cześć Michał, witam na Forbocie 🙂

@olekelo cześć!

@osiecki_kamil cześć Kamil, witam na forum. Życzę udanych eksperymentów z elektroniką w praktyce!

@mysto93 cześć Wojtek, witam na Forbocie! W razie problemów pytaj śmiało na forum, powodzenia!

Link do komentarza
Share on other sites

Cześć wszystkim,

Mam na imię Marcin lat czterdzieści i cztery, postanowiłem wrócić do tego co mnie tak kiedyś cieszyło czyli pracy z elektroniką. Moją przerwę można już liczyć w dekadach (byłem nastolatkiem 😉) ale mam nadzieję, że dzięki wam oraz kursom Forbot uda mi się znów bawić elektroniką jak za dawnych lat 🙂

Pozdrawiam i dobrego dnia dla wszystkich 🙂

 

  • Lubię! 2
Link do komentarza
Share on other sites

@rokita1984 cześć Michał, witam na Forbocie - powodzenia w nauce elektroniki!

@ravin cześć Marcin, witam na forum i zachęcam do stałej aktywności.

@LegiaUltras witam 🙂

@Mash witam na forum i życzę udanych eksperymentów z elektroniką. W razie problemów pytaj(cie) śmiało na forum 🚀

Link do komentarza
Share on other sites

Również witam, Łukasz z tej strony. Od dawna chciałem zająć się elektroniką,jestem po studiach informatycznych. Ale z braku czasu straciłem zapał aż nagle w czerwcu dostałem urodzinowy prezent a w nim komplet kursów., 🙂 więc zagoszczę tutaj napewno na dłużej 😉 swoją drogą podziękowania za projekt "forbot" i szacunek za czas poswięcony na pomocy nowym elektronikom.

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji, napisz odpowiedź!

Jeśli masz już konto to zaloguj się teraz, aby opublikować wiadomość jako Ty. Możesz też napisać teraz i zarejestrować się później.
Uwaga: wgrywanie zdjęć i załączników dostępne jest po zalogowaniu!

Anonim
Dołącz do dyskusji! Kliknij i zacznij pisać...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może działać lepiej. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.