Skocz do zawartości

Wątek zbiorczy: powitania użytkowników


Treker

Pomocna odpowiedź

Witam wszystkich grupowiczów. Mam na imię Arnold mam 35 lat, jestem elektrykiem, praca to moja pasja. Zamierzam skanalizować swój zakres do inteligentnych instalacji od projektowania poprzez rzucanie kabli do integrowania wszystkich elementów. Kurs rozpocząłem aby uzupełnić wszelką wiedzę z zakresu elektroniki i mam nadzieję że ewoluuje to do programowania. 
 

Pozdrawiam 

  • Lubię! 2
Link do komentarza
Share on other sites

Hej! Tu Mateusz. Po ponad 10 latach "zawodowej tułaczki" i robienia różnych rzeczy zostałem programistą. Szukając czegoś, co pozwoli pielęgnować zainteresowanie okołoinformatycznymi tematami w niezobowiązujący i niezwiązany z pracą sposób, aby nie wypalić się robiąc tylko to "co trzeba i kiedy trzeba", trafiłem na Forbota. Łatwość wejścia w temat którą zapowiadały zgrabnie zorganizowane kursy i zestawy przypominające pudełka z zabawkami skłoniły mnie do zaryzykowania, że "na to czas znajdę, bo tu szybko mięsko", nie ugrzęznę we wszystkim naokoło zastanawiając się w nieskończoność, od czego zacząć. Dzisiaj ruszam z pierwszym zestawem i czuję się tak szczęśliwy jak kiedyś jako dziecko, kiedy pierwszy raz otworzyłem Mindstorms RIS 2.0...

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Share on other sites

Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.
Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.

jlcpcb.jpg

jlcpcb.jpg

Produkcja i montaż PCB - wybierz sprawdzone PCBWay!
   • Darmowe płytki dla studentów i projektów non-profit
   • Tylko 5$ za 10 prototypów PCB w 24 godziny
   • Usługa projektowania PCB na zlecenie
   • Montaż PCB od 30$ + bezpłatna dostawa i szablony
   • Darmowe narzędzie do podglądu plików Gerber
Zobacz również » Film z fabryki PCBWay

@flameseeker5 cześć Michał, witam na forum. Mam nadzieję, że nasze kursy będą pomocne - powodzenia!

@GrotElektro cześć Arnold, witam na Forbocie. Powodzenia w nauce elektroniki - w razie problemów pytaj śmiało na forum 🙂

@skymentor cześć Mateusz, witam na forum 🙂 Mam nadzieję, że nasze materiały pomogą Ci jeszcze lepiej wejść w świat STEM 🚀

@tausagiz cześć Mateusz! Miło słyszeć, że kursy pomogły Ci dziecięcą radość. Mam nadzieję, że wciągniesz się na dobre - elektronika to ciekawe hobby!

@zk1959 witam na Forbocie i zachęcam do stałej aktywności na forum. Mamy tu już kilku aktywnych emerytów 😉

 

Link do komentarza
Share on other sites

Witam. Jestem Adam i mam 33 lata. Po zmianie pracy mam więcej czasu wiec postanowiłem wgłębić się w elektronikę, programowanie i tak trafiłem na wasze kursy. Zaczynam od Arduino a dalej zobaczymy 🙂

Link do komentarza
Share on other sites

Witam,

Na imię mam Leon, baaardzo zawyżam średnią wieku na forum. Elektronika, automatyka to nie tylko moje hobby. Zaczynałem od lamp ... teraz padło na mikrokontrolery. Pozdrawiam wszystkich. Na razie walczę z płytką pod linuxem.

 

  • Lubię! 2
Link do komentarza
Share on other sites

witam,

na imię mam Krzysztof, elektroniką zajmuję się od 50 lat, jako hobby i zawodowo. Posiadam licencję krótkofalarską. Ponieważ niedługo idę na emeryturę chcę zająć się programowaniem Arduino. 

pozdrawiam 

  • Lubię! 2
Link do komentarza
Share on other sites

Cześć,
Nazywam się Grzegorz, mam 29 lat i studiuję zaocznie informatykę. Na forum trafiłem szukając kursu STM32 aby poszerzyć wiedzę poznaną na uczelni 🙂
Pozdrawiam wszystkich serdecznie

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Share on other sites

Cześć, Janusz z tej strony. 

W tym roku kończę 40 lat, pracuje od 20 lat w przemyślę. Stwierdziłem, że czas najwyższy nadrobić zaległości w podstawach elektroniki aby nie być bezradnym    w tych ciekawych czasach 🙂.  Dziękuje Zespołowi  Forbot.pl za dobrą robotę.  Czas na nową przygodę ... 

 

Pozdrawiam

JR

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Share on other sites

@Adik414 cześć Adrian, witam na forum i życzę udanych eksperymentów z elektroniką w praktyce 🙂

@Leon_i witam na Forbocie i zachęcam do stałej aktywności na forum 🚀

@blazej907 cześć Mateusz, witam na Forbocie. Elektronika to ciekawe hobby, na pewno się wciągniesz!

@Mektator cześć Grzegorz, witam na forum - mam nadzieję, że nasz kurs STM32L4 będzie pomocny: https://kurs.forbot.pl/stm32l4

@JRexo cześć Janusz, witam na Forbocie! Dobrej zabawy z elektroniką w praktyce!

@Krzysztof5206 cześć Krzysztof, witam na forum i życzę udanych eksperymentów z Arduino w praktyce!

Link do komentarza
Share on other sites

Hello, nazywam się Krzysiek i zawodowo spełniam się jako programista (głównie aplikacje internetowe i mobilne). Od dłuższego czasu szukałem czegoś co pozwoli mi się wyluzować po godzinach patrzenia się na kod. Zaczynam dopiero raczkować w tematach elektronicznych ale jak do tej pory bawię się bardzo dobrze. 😄

Pozdrawiam 🖖

  • Lubię! 2
Link do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji, napisz odpowiedź!

Jeśli masz już konto to zaloguj się teraz, aby opublikować wiadomość jako Ty. Możesz też napisać teraz i zarejestrować się później.
Uwaga: wgrywanie zdjęć i załączników dostępne jest po zalogowaniu!

Anonim
Dołącz do dyskusji! Kliknij i zacznij pisać...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może działać lepiej. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.