Skocz do zawartości

Wątek zbiorczy: powitania użytkowników


Treker

Pomocna odpowiedź

Hej, jestem Sandra 🙂 Elektronika fascynowala mnie od chwili, gdy zobaczylam jak kolega z klasy w podstawowce sie tym zajmowal. Sporo lat juz minelo, bo pare lat temu stuknela mi trzydziestka 😛

Studiowalam jezyki, wiec jestem totalnie zielona, ale powoli zaglebiam sie w temat z pierwsza czescia kursu 🙂 super zabawa.

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Share on other sites

Witam wszystkich,

mam na imię Michał, niedługo kończę 44 lata, elektroniką i arduino zajmuję się czysto hobbystycznie dla "zabicia czasu" na poziomie podstawowym. Z zawodu jestem elektrykiem. Pracuję w Metrze Warszawskim.

  • Lubię! 2
Link do komentarza
Share on other sites

Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.
Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.

jlcpcb.jpg

jlcpcb.jpg

Produkcja i montaż PCB - wybierz sprawdzone PCBWay!
   • Darmowe płytki dla studentów i projektów non-profit
   • Tylko 5$ za 10 prototypów PCB w 24 godziny
   • Usługa projektowania PCB na zlecenie
   • Montaż PCB od 30$ + bezpłatna dostawa i szablony
   • Darmowe narzędzie do podglądu plików Gerber
Zobacz również » Film z fabryki PCBWay

Witam! Mam na imię Damian, lat 34, właśnie zaczynam przygodę z elektroniką przy pomocy zestawu startowego. Pozdrawiam wszystkim forumowiczy :) 

  • Lubię! 2
Link do komentarza
Share on other sites

@SandraIsmena cześć Sandra, witam na forum - mam nadzieję, że nasze kursy będą pomocne. Powodzenia w nauce!

@Kubixpro1 cześć, witam na Forbocie 🙂

@brogo cześć, witam na forum 🚀

@Mihnik cześć Michał, witam na Forbocie i zachęcam do stałej aktywności na forum 🙂

@Cin witam na forum. Mam nadzieję, że nasz kurs będzie dobrym punktem startu - powodzenia!

@podek cześć Damian, witam na forum i życzę udanych eksperymentów z elektroniką w praktyce 🙂

@Johny700 witam na forum, miło słyszeć, że kursy Ci się podobają 😉

@Kubicysko witam na Forbocie i życzę udanych eksperymentów z kursem lutowania!

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Share on other sites

Witam wszystkich;

Postanowiłem poszerzyć swoją wiedzę odnośnie sterowników PLC o nieco inną architekturę. Na początek Arduino. Obecnie sytuacja wygląda tak, że to co na sterownikach PLC można zrobić od ręki, jest znacznie bardziej skomplikowane w środowisku IDE Arduino.    

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Share on other sites

Witam wszystkich, ma na imię Robert i chciałbym rozpocząć przygodę z elektroniką, ale przedewszystkim z programowaniem układów elektroniki.

Zawodowo - konstruktor maszyn z kilkunastoletnim doświadczeniem 🙂

Pozdrawiam

Robert

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Share on other sites

Witam,

Majsterkowaniem to człowiek się bawił od dłuższego czasu (od rozbrojenia różnorodnych elementów domowych i potem nie będąc w stanie je złożyć ich z powrotem). Jednak dopiero od niedawna szperam w elektronicznych zawiłościach oraz nadrabiam zaległości w teorii.

Już jestem za swoim pierwszym "spuchniętym" kondensatorem i mam nadzieje że wszystkim forumowiczom będzie miło i przyjemnie (tak jak mnie) spędzać czas ucząc się nowych rzeczy.

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Share on other sites

Cześć. Mam na imię Ryszard. Mam 63 lata i jestem informatykiem (bazy danych OpenEdge - ERP itp. oraz automatyka - tworzę systemy sterujące produkcją z wykorzystaniem inteligentnych kluczy dynamometrycznych (Stanley, Crane, Doga, itp)). W liceum bawiłem się w tworzenie własnych układów cyfrowych na bramkach logicznych oraz robieniem płytek drukowanych pod np. wzmacniacze (malowanie lakierem, wytrawianie, wiercenie otworów i montaż elementów - tak to wyglądało w czasach komuny). Ale od 40 lat nie miałem kontaktu z elektroniką, no może trochę z Arduino, ale to było kilka doświadczeń.

Chcę sobie co nieco przypomnieć i pobawić się poważniej w inteligentny dom na Arduino i PC-cie.

 

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji, napisz odpowiedź!

Jeśli masz już konto to zaloguj się teraz, aby opublikować wiadomość jako Ty. Możesz też napisać teraz i zarejestrować się później.
Uwaga: wgrywanie zdjęć i załączników dostępne jest po zalogowaniu!

Anonim
Dołącz do dyskusji! Kliknij i zacznij pisać...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może działać lepiej. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.