Skocz do zawartości

Wątek zbiorczy: powitania użytkowników


Treker

Pomocna odpowiedź

Cześć wszystkim!

Mam na imię Mirek, i mam 31 lat. Pracuję jako tester wyrobów elektronicznych, i mając do czynienia z elektroniką na co dzień, chcę bardziej zgłębić tą dziedzinę.

Więc nabyłem odpowiedni kurs Forbota, i zaczynam przygodę 🙂

Serdecznie pozdrawiam!

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Share on other sites

@Rome witam na Forbocie 🙂

@Piter100 witam na forum i zachęcam do stałej aktywności 🙂

@Mordel witam na forum, mam nadzieję, że nasze kursy elektroniki będą pomocne - powodzenia!

@MarysM cześć Mariusz, witam na Forbocie! Na pewno znajdziesz u nas coś ciekawego również w temacie astrofotografii 🙂

@mcdenko cześć Rafał, witam na Forbocie i zachęcam do stałej aktywności na forum 🚀

@piotrplata218 cześć Piotrek, życzę udanych eksperymentów z elektroniką w praktyce - w razie problemów pytaj śmiało na forum!

@remikp witam na Forbocie!

@Miros cześć Mirek, witam na forum! Mam nadzieję, że kursy będą pomocne. W razie problemów pytaj na forum 🙂 

Link do komentarza
Share on other sites

Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.
Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.

jlcpcb.jpg

jlcpcb.jpg

Produkcja i montaż PCB - wybierz sprawdzone PCBWay!
   • Darmowe płytki dla studentów i projektów non-profit
   • Tylko 5$ za 10 prototypów PCB w 24 godziny
   • Usługa projektowania PCB na zlecenie
   • Montaż PCB od 30$ + bezpłatna dostawa i szablony
   • Darmowe narzędzie do podglądu plików Gerber
Zobacz również » Film z fabryki PCBWay

Dnia 12.03.2024 o 10:51, Treker napisał:

@Endix cześć Rafał, witam na Forbocie i życzę udanych eksperymentów z elektroniką w praktyce - w razie problemów pytaj śmiało na forum 🙂

@Tomenergy cześć Tomasz, mam nadzieję, że kurs będzie pomocny - powodzenia 🚀

Dziękuję. Świetny kurs. Trochę wcześniej szukałem i ten, to coś dla mnie 🙂 Praktyczne zadania są ekstra! Pozdrawiam Tomasz

 

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Share on other sites

Cześć wszystkim 😄 Kupiłem tę skrzyneczkę "Kurs Podstaw Elektroniki Poziom 1". Jestem pod wrażeniem zawartości. Mam nadzieję że uda mi się nie odbić od elektroniki. Pozdro

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Share on other sites

Cześć, mam na imię Maciek. Elektronika mnie interesowała od dłuższego czasu, więc z okazji świąt sprawiłem sobie podstawowy kursik 🙂

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Share on other sites

Cześć!

Zaczynam kurs podstaw elektroniki. Planowałem temat zgłębić od jakiegoś czasu i w końcu podjąłem decyzję i zaczynam 🙂.

Pozdrawiam!

  • Lubię! 2
Link do komentarza
Share on other sites

Cześć wszystkim! Dziękuję Panom, którzy przedstawili mi wycenę stworzenia inteligentnego domu. Dzięki nim znalazłem się tutaj i z przyjemnością kupiłem kurs - na początek - podstawy elektroniki. Liczę na to, że nie będę musiał korzystać z ich usług i do końca roku, dzięki zyskanej wiedzy, sam stworzę wiele własnych rozwiązań. Pozdrawiam! 🙂

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji, napisz odpowiedź!

Jeśli masz już konto to zaloguj się teraz, aby opublikować wiadomość jako Ty. Możesz też napisać teraz i zarejestrować się później.
Uwaga: wgrywanie zdjęć i załączników dostępne jest po zalogowaniu!

Anonim
Dołącz do dyskusji! Kliknij i zacznij pisać...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może działać lepiej. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.