Skocz do zawartości

Wątek zbiorczy: powitania użytkowników


Treker

Pomocna odpowiedź

Witam

Mam na imię Mariusz i bardzo miło mi gościć na waszym forum. Mam 26lat mieszkam w okolicach  Torunia, kilka miesięcy temu bardzo zainteresowała mnie elektronika ale z tego fachu jestem totalny amator, najbardziej interesują mnie drony i w tych tematach szczególnie będę pisał posty i miliony pytań 🙂 ininteresuję mnie też arduino i programowanie ale to kolejny temat rzeka 🙂 popozdrawiam wszystkich serdecznie i proszę o wyrozumiałość : )

  • Lubię! 2
Link do komentarza
Share on other sites

Witam wszystkich

Mam na imię Alek. Mam 41 lat. Mieszkam w Gołdapi.  Na co dzień zajmuję się elektromechaniką samochodową. Chciałbym nauczyć się  programowania Arduino, które można było by wykorzystać w warsztacie.

  • Lubię! 2
Link do komentarza
Share on other sites

Witam wszystkich,

zaczynam właśnie swoją przygodę z elektroniką gdyż uważam, że na naukę nigdy nie jest za późno, a teraz, na emeryturze, mam więcej czasu. Oby tylko mój zapał nie wygasł za szybko:)

Pozdrawiam forumowiczów🖐️ .

Edytowano przez witekpecherski
  • Lubię! 2
Link do komentarza
Share on other sites

Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.
Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.

jlcpcb.jpg

jlcpcb.jpg

Produkcja i montaż PCB - wybierz sprawdzone PCBWay!
   • Darmowe płytki dla studentów i projektów non-profit
   • Tylko 5$ za 10 prototypów PCB w 24 godziny
   • Usługa projektowania PCB na zlecenie
   • Montaż PCB od 30$ + bezpłatna dostawa i szablony
   • Darmowe narzędzie do podglądu plików Gerber
Zobacz również » Film z fabryki PCBWay

Cześć wszystkim. Mam na imię Paweł, mam 26 lat. Pracuję na kolei. Od zawsze ciągnie mnie do elektroniki, wszelkiego rodzaju sprzętów i gadżetów. Postanowiłem wgłębić się w temat podstaw elektroniki. Zakupiłem Wasz zestaw i zobaczymy, może coś z tego będzie 😄 Pozdrawiam serdecznie.

  • Lubię! 2
Link do komentarza
Share on other sites

Cześć, jestem Krzysiek. Sprawdzanie na jakiej zasadzie coś działa od zawsze mnie kręciło. Wpadłem do Was, ponieważ potrzebuję robota, który będzie otwierał mi butelkę z piwkiem. Mam nadzieję, że z Waszą pomocą uda mi się w przyszłości coś takiego stworzyć. 🙂

Pozdr.

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Share on other sites

Jestem Michał. Umiem trochę bascom - czasem używam do projektów. Postanowienie na ten rok zrobić własną płytkę (nie evb 4.3) do inkubatora jajek - który działa wyśmienicie ale zajmuje trochę miejsca czyli dużo kabli, kilka płytek itd.

  • Lubię! 2
Link do komentarza
Share on other sites

Siemanko, na imię mam Weronika. Ogólnie lubię robić różne rzeczy. Od remontów na gadżetach kończąc. Ostatnio zainteresowało mnie arduino. Mam słabość do kolorowych światełek i nie tuzinkowych rzeczy. Dlatego ostatnio próbuje swoich sił w elektronice 😄 

Edytowano przez WerkaA
Brak pomysłu na post
  • Lubię! 2
Link do komentarza
Share on other sites

Hej,

Mam na imię Andrzej, 42 lata i właśnie zarejestrowałem zestaw "Podstawy elektroniki". Mam nadzieję, że znajdę czas na taką aktywność a jak znajdę to stanie się to moim hobby:). Potem być może jakieś Arduino. Z wykształcenia i zawodu jestem programistą Oracle.

  • Lubię! 2
Link do komentarza
Share on other sites

Cześć, mam na imie Oskar i jestem z Wrocławia. Zainteresował mnie temat inteligentnych domów i w tym kierunku chciałbym poszerzać swoją wiedzę z zakresu programowania i podstaw elektroniki. Szczególnie chciałbym się skupić na Raspberry Pi i możliwościach jakie daje w przypadku instalacji domowych. Pozdrawiam

  • Lubię! 2
Link do komentarza
Share on other sites

Cześć, mam na imię Jacek. Niedawno rozpocząłem swoją przygodę z inteligentnym domem. Po instalacji sterowanych bezprzewodowo modułów i gniazd, przyszedł czas na poznanie Arduino i Raspberry i rozbudowę instalacji o element sterujący. Tak trafiłem na kursy Forbot.

Na razie zaczynam od podstaw elektroniki. To właściwie odświeżenie wiadomości, bo w dzieciństwie korzystałem już z zestawów Młody Elektronik 🙂 Mam nadzieję wzbogacać swoją wiedzę razem z użytkownikami forum.

Pozdrawiam

  • Lubię! 2
Link do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji, napisz odpowiedź!

Jeśli masz już konto to zaloguj się teraz, aby opublikować wiadomość jako Ty. Możesz też napisać teraz i zarejestrować się później.
Uwaga: wgrywanie zdjęć i załączników dostępne jest po zalogowaniu!

Anonim
Dołącz do dyskusji! Kliknij i zacznij pisać...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może działać lepiej. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.