Skocz do zawartości

Wątek zbiorczy: powitania użytkowników


Treker

Pomocna odpowiedź

Cześć, hej 🙂 

Mam na imię Natalia, 23 lata, studiuje Architekturę wnętrz 🙂 

Od niedawna interesuję się arduino i jego możliwościami, obecnie jestem w tym temacie zielona ale liczę, że dzięki tym forum będę potrafiła więcej i pewnego dnia sama będę potrafiła komuś pomóc 🙂 

  • Lubię! 2
Link do komentarza
Share on other sites

Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.
Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.

jlcpcb.jpg

jlcpcb.jpg

Produkcja i montaż PCB - wybierz sprawdzone PCBWay!
   • Darmowe płytki dla studentów i projektów non-profit
   • Tylko 5$ za 10 prototypów PCB w 24 godziny
   • Usługa projektowania PCB na zlecenie
   • Montaż PCB od 30$ + bezpłatna dostawa i szablony
   • Darmowe narzędzie do podglądu plików Gerber
Zobacz również » Film z fabryki PCBWay

Michał, 33 lata.
Student Informatyki, kierunek programowanie. Elektroniką zainteresowałem się ponieważ mam taki przedmiot na semestrze. Jednak tak mnie to zainteresowało, że chcę przejść przez wszystkie kursy tutaj.Kto wie ?  Może wprowadzę jakieś udogodnienia w domu. 

Pozdrawiam serdecznie,

^_^

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Share on other sites

Cześć!

Nazywam się Paweł, mam 36 lat. Przez 10 lat jako fizyk jądrowy zajmowałem się projektowaniem systemów i testami detektorów promieniowania jądrowego. Obecnie pracuję jako analityk i programista, piszę głownie w języku Python. Od jakiegoś roku hobbystycznie zajmuję się robotyką i dlatego tutaj trafiłem, bo im dalej w las tym więcej drzew 🙂

  • Lubię! 2
Link do komentarza
Share on other sites

@cichyhunter Witam Piotrze na forum! 🙂 Wybrałeś ciekawe tematy, na pewno bardzo rozwojowe. Powodzenia w eksperymentach, a w razie problemów śmiało pytaj na forum!

@Dziki_Miki Witam Pawle! To miło, że zawitałeś na naszym forum, mam nadzieję, że zostaniesz tu na dłużej i podzielisz się swoim doświadczeniem. Zachęcam do udzielania się. 🙂 

Link do komentarza
Share on other sites

Hej, cześć, dzień dobry wszystkim nieznajomym. Mam na imię Michał. Dotarł właśnie dziś do mnie zestaw do podstaw elektroniki do którego będę zabierał się już dziś wieczór. Elektroniką interesowałem się dużo wcześniej ale brakowało mi jakby motywacji, potrzebowałem kopnięcia, którego ostatnio dostałem. Jestem pełny nadziei że uda mi się nauczyć sporo rzeczy. Chęci są, wiedzy mało. Jedno się zmieni, i wiem, że będzie to to drugie! Miłego popołudnia.

  • Lubię! 2
Link do komentarza
Share on other sites

@maynik112 cześć Michale! 🙂 Fajnie że piszesz, życzę Ci powodzenia w realizacji zadań z kursu. Elektronika jako hobby to fajna sprawa, można się czegoś nauczyć i pożytecznie spędzić czas. W razie problemów śmiało pytaj na forum, jest tu grono zapaleńców, którzy chętnie Ci pomogą 🙂 

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji, napisz odpowiedź!

Jeśli masz już konto to zaloguj się teraz, aby opublikować wiadomość jako Ty. Możesz też napisać teraz i zarejestrować się później.
Uwaga: wgrywanie zdjęć i załączników dostępne jest po zalogowaniu!

Anonim
Dołącz do dyskusji! Kliknij i zacznij pisać...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może działać lepiej. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.