Skocz do zawartości
Treker

Wątek zbiorczy: powitania użytkowników

Pomocna odpowiedź

Cześć, mam na imie Oskar i jestem z Wrocławia. Zainteresował mnie temat inteligentnych domów i w tym kierunku chciałbym poszerzać swoją wiedzę z zakresu programowania i podstaw elektroniki. Szczególnie chciałbym się skupić na Raspberry Pi i możliwościach jakie daje w przypadku instalacji domowych. Pozdrawiam

• Lubię! 1

Cześć, mam na imię Jacek. Niedawno rozpocząłem swoją przygodę z inteligentnym domem. Po instalacji sterowanych bezprzewodowo modułów i gniazd, przyszedł czas na poznanie Arduino i Raspberry i rozbudowę instalacji o element sterujący. Tak trafiłem na kursy Forbot.

Na razie zaczynam od podstaw elektroniki. To właściwie odświeżenie wiadomości, bo w dzieciństwie korzystałem już z zestawów Młody Elektronik 🙂 Mam nadzieję wzbogacać swoją wiedzę razem z użytkownikami forum.

Pozdrawiam

• Lubię! 1

@WerkaA cześć Weronika, witam na forum! Powodzenia w eksperymentach z Arduino 🙂

@jendrek cześć Andrzej, witam na forum! Mam nadzieję, że kurs podstaw elektroniki będzie dla Ciebie ciekawy. Arduino to dobry wybór na kontynuację nauki, powodzenia!

@Oskaritox cześć Oskar, witam na forum! Faktycznie, Raspberry Pi w kontekście inteligentnych budynków to bardzo ciekawa platforma - powodzenia 😉

@cekal cześć Jacek, witam na forum i życzę powodzenia podczas nauki elektroniki! W razie problemów pytaj śmiało na forum 😉

Witam wszystkich! Mam na imię Piotr. Mam 50 lat i niedawno  odkryłem Waszą stronę, kursy i forum. Nie mam żadnego doświadczenia z elektroniką i programowaniem, ale śledząc i wykonując zadania z kursów wciągam się "w temat". Najbardziej jestem zainteresowany kursem Arduino oraz Raspberry, a w przyszłości kursem łączącym obie te platformy.
Zakupiłem masę gratów i eksperymentuję 🙂

Damian - prowadzisz kursy w sposób tak przejrzysty, że przejście od teorii do praktyki jest naprawdę małym kroczkiem przez cienką linię, a nie skokiem nad przepaścią! Bardzo dziękuję i życzę wytrwałości.

Pozdrawiam
Piotr

• Lubię! 2

@kands cześć Piotr, witam na forum - bardzo się cieszę, że kursy są pomocne! Powodzenia w eksperymentach z elektroniką, w razie problemów pytaj śmiało na forum 🙂

Witam, jestem nowy w świecie Arduino, dostałem kurs od żony na urodziny i mam nadzieje,że uda mi się go jakoś wykorzystać. 
pozdrawiam,
Przemek

• Lubię! 2

@przemko cześć Przemek, witamy na forum! Powodzenia w eksperymentach z Arduino 😉

No witam. Michał, lat 37. Wracam do dawnej pasji, po ponad 20 latach przerwy. 

• Lubię! 1

@szumichu cześć Michał, witam na forum! W takim razie życzę powodzenia w nauce elektroniki - powodzenia 😉

Cześć!

Mam na imię Paweł, mam 49 lat, mieszkam od 20 lat w Warszawie. Pod koniec szkoły podstawowej i w liceum interesowałem się hobbystycznie elektroniką, ale na dość amatorskim poziomie. Zresztą były to czasu końca PRL, nie było wtedy takich możliwości, jak obecnie. Elektronikę porzuciłem na rzecz komputerów, teraz do niej wracam (ale często wciąż brakuje mi na nią czasu). Chcę się nieco podszkolić, zacząłem od kursów Forbota i kompletacji przydatnych podzespołów.

Pozdrawiam wszystkich

• Lubię! 1

@Pablo_Wawa Cześć Pawle, witam Cię serdecznie na forum 🙂 Powodzenia w realizacji zadań z kursów, zadania są na tyle krótkie, że nie powinieneś mieć problemu z wygospodarowaniem na nie czasu - nawet kilka minut w przypadku podstaw elektroniki to całkiem sporo.

Witam serdecznie  wszystkich forumowiczów,mam 57 lat, moja pasja to audio.Przymierzam się do budowy wzmacniacza lampowe go projektu Reduktora Szumu. Zanim zaczne chciałbym skorzystać z proponowanych kurów i wiedzy.

• Lubię! 1

Cześć,

Mam na imię Marek. Zaciekawiły mnie Wasze kursy dotyczące Arduino i Raspberry. Świetna robota. Elektronika interesowała mnie zawsze. Dzięki Arduino i malince mogę rozwijać swoje zainteresowania. Pozdrawiam Wszystkich na forum

• Lubię! 1

@Wojtek7 witam na forum! W takim razie życzę powodzenia w nauce elektroniki 😉 Pochwal się później jak wyszedł wzmacniacz!

@markzuk cześć Marek, witam na forum! Cieszę się, że kursy są pomocne. Życzę udanych eksperymentów z Arduino i RPi!

(edytowany)

Witam wszystkich mam na imię Grzesiek. Od dziecka interesowała mnie elektronika, jednak nie rozwijałem się w tym kierunku... Dzięki tym kursom wreszcie rozwinę swoje zainteresowania 😊

Edytowano przez Gregor1984
  • Lubię! 1