Skocz do zawartości

Wątek zbiorczy: powitania użytkowników


Treker

Pomocna odpowiedź

@WerkaA cześć Weronika, witam na forum! Powodzenia w eksperymentach z Arduino 🙂

@jendrek cześć Andrzej, witam na forum! Mam nadzieję, że kurs podstaw elektroniki będzie dla Ciebie ciekawy. Arduino to dobry wybór na kontynuację nauki, powodzenia!

@Oskaritox cześć Oskar, witam na forum! Faktycznie, Raspberry Pi w kontekście inteligentnych budynków to bardzo ciekawa platforma - powodzenia 😉

@cekal cześć Jacek, witam na forum i życzę powodzenia podczas nauki elektroniki! W razie problemów pytaj śmiało na forum 😉

Link do komentarza
Share on other sites

Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.
Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.

jlcpcb.jpg

jlcpcb.jpg

Produkcja i montaż PCB - wybierz sprawdzone PCBWay!
   • Darmowe płytki dla studentów i projektów non-profit
   • Tylko 5$ za 10 prototypów PCB w 24 godziny
   • Usługa projektowania PCB na zlecenie
   • Montaż PCB od 30$ + bezpłatna dostawa i szablony
   • Darmowe narzędzie do podglądu plików Gerber
Zobacz również » Film z fabryki PCBWay

Cześć!

Mam na imię Paweł, mam 49 lat, mieszkam od 20 lat w Warszawie. Pod koniec szkoły podstawowej i w liceum interesowałem się hobbystycznie elektroniką, ale na dość amatorskim poziomie. Zresztą były to czasu końca PRL, nie było wtedy takich możliwości, jak obecnie. Elektronikę porzuciłem na rzecz komputerów, teraz do niej wracam (ale często wciąż brakuje mi na nią czasu). Chcę się nieco podszkolić, zacząłem od kursów Forbota i kompletacji przydatnych podzespołów.

Pozdrawiam wszystkich

  • Lubię! 2
Link do komentarza
Share on other sites

@Pablo_Wawa Cześć Pawle, witam Cię serdecznie na forum 🙂 Powodzenia w realizacji zadań z kursów, zadania są na tyle krótkie, że nie powinieneś mieć problemu z wygospodarowaniem na nie czasu - nawet kilka minut w przypadku podstaw elektroniki to całkiem sporo.

Link do komentarza
Share on other sites

Cześć,

Mam na imię Marek. Zaciekawiły mnie Wasze kursy dotyczące Arduino i Raspberry. Świetna robota. Elektronika interesowała mnie zawsze. Dzięki Arduino i malince mogę rozwijać swoje zainteresowania. Pozdrawiam Wszystkich na forum

  • Lubię! 2
Link do komentarza
Share on other sites

@Wojtek7 witam na forum! W takim razie życzę powodzenia w nauce elektroniki 😉 Pochwal się później jak wyszedł wzmacniacz!

@markzuk cześć Marek, witam na forum! Cieszę się, że kursy są pomocne. Życzę udanych eksperymentów z Arduino i RPi!

Link do komentarza
Share on other sites

Witam wszystkich mam na imię Grzesiek. Od dziecka interesowała mnie elektronika, jednak nie rozwijałem się w tym kierunku... Dzięki tym kursom wreszcie rozwinę swoje zainteresowania 😊

Edytowano przez Gregor1984
  • Lubię! 2
Link do komentarza
Share on other sites

Witam,

Mam na imię Albert, mam 33 lata. Elektroniką interesowałem się jak byłem dzieckiem, teraz praktycznie uczę się wszystkiego od zera, zobaczymy czy coś z tego wyjdzie.

 

Pozdrawiam.

Edytowano przez Virroo
  • Lubię! 2
Link do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji, napisz odpowiedź!

Jeśli masz już konto to zaloguj się teraz, aby opublikować wiadomość jako Ty. Możesz też napisać teraz i zarejestrować się później.
Uwaga: wgrywanie zdjęć i załączników dostępne jest po zalogowaniu!

Anonim
Dołącz do dyskusji! Kliknij i zacznij pisać...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może działać lepiej. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.