Skocz do zawartości

Kierownica do PC wersja 3


Krzysiek97

Pomocna odpowiedź

Może tutaj ktoś pomoże, otóż podłączyłem pedały od Logitech formula force ex przez złącze rj do Arduino i po podłączeniu działał tylko pedał hamulca. Następnie podłączyłem ,,na ostro" łącząc do siebie kable i jeśli załączyłem najpierw kable hamulca to działał hamulec a jak załączyłem najpierw kable pedału gazu to działał tylko pedał gazu. Nie wiem co może być nie tak, jeśli chodzi o pedały to nie rozbierałem ich i nic nie zmieniałem w podłączeniu.

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Share on other sites

Witam, mam skromniutkie pytanko może raczej prośbe, istnieje możliwość podglądu modelów 3D? najlepiej pliki cadowe ale stl też się bym zadowolił jeśli wogóle jest taka możliwość

 

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Share on other sites

Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.
Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.

jlcpcb.jpg

jlcpcb.jpg

Produkcja i montaż PCB - wybierz sprawdzone PCBWay!
   • Darmowe płytki dla studentów i projektów non-profit
   • Tylko 5$ za 10 prototypów PCB w 24 godziny
   • Usługa projektowania PCB na zlecenie
   • Montaż PCB od 30$ + bezpłatna dostawa i szablony
   • Darmowe narzędzie do podglądu plików Gerber
Zobacz również » Film z fabryki PCBWay

Cześć, ja też od jakiegoś czasu robiłem własną kierownicę ale przez brak czasu porzuciłem ten projekt i jedyne co na ten moment robię to staram się znaleźć jakieś na internecie i nieco ulepszyć. Jednego dnia znalazłem twój projekt i z tego co widzę używamy prawie tych samych podzespołów więc byłoby dla mnie możliwe żeby nawet nie kupując wiele rzeczy taką wykonać, dlatego miałbym kilka pytań:

-(wybacz jeżeli to gdzieś opublikowałeś, ale mi się nie udało znaleźć) czy mógłbym cię prosić o pliki do druku 3d

-listę dokładniejszą części potrzebnych typu: łożyska, pasek i sruby oraz nakrętki

-jakiś projekt albo mniej więcej wymiary tego elementu frezowanego i może wykonawce jeżeli nie robiłeś tego samemu, bo też mieszkam w rzeszowie i mógłbym skorzystać z usług tego samego aby mieć taki sam produkt

Link do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji, napisz odpowiedź!

Jeśli masz już konto to zaloguj się teraz, aby opublikować wiadomość jako Ty. Możesz też napisać teraz i zarejestrować się później.
Uwaga: wgrywanie zdjęć i załączników dostępne jest po zalogowaniu!

Anonim
Dołącz do dyskusji! Kliknij i zacznij pisać...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może działać lepiej. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.