Skocz do zawartości

Nowy nagłówek


Treker

Pomocna odpowiedź

Witam, po długich testach został włączony dla wszystkich nowy nagłówek.

Miałem z nim spore problemy, mam nadzieje że wygląda dobrze pod każdą przeglądarką.

W prawej środkowej części widoczne są najnowsze wiadomości ze świata robotów, poniżej będę umieszczał krótkie newsy i ogłoszenia.

Proszę o zgłaszanie wszystkich jego błędów w tym temacie, podając typ systemu i przeglądarki oraz screen prezentujący błąd.

Liczę również o komentarze. Na początku możecie czuć się trochę zagubieni, ale po dłuższym używaniu staje się on bardzo wygodny.

Link do komentarza
Share on other sites

Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.
Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.

jlcpcb.jpg

jlcpcb.jpg

Produkcja i montaż PCB - wybierz sprawdzone PCBWay!
   • Darmowe płytki dla studentów i projektów non-profit
   • Tylko 5$ za 10 prototypów PCB w 24 godziny
   • Usługa projektowania PCB na zlecenie
   • Montaż PCB od 30$ + bezpłatna dostawa i szablony
   • Darmowe narzędzie do podglądu plików Gerber
Zobacz również » Film z fabryki PCBWay

Nowy nagłówek prezentuje się bardzo ładnie, ale mam problem z czymś innym. Bardzo denerwuje mnie żółty komunikat u samej góry, o tym, że blokuje reklamy. Teraz dodatkowo gryzie on się z nowym nagłówkiem i wygląda to paskudnie. Normalnie nie było by problemu, tylko nie mogę sobie poradzić z wyłączeniem AdBlocka. Szukałem w opcjach swojej przeglądarki i nic takiego nie mogę znaleźć. Niestety nie posiadam też takiej ładnej, czerwonej tabliczki z napisem ABP w prawym górnym rogu ekranu. Proszę więc albo o podpowiedź jak to odblokować albo jak inaczej pozbyć się tego komunikatu. Używam Mozilli Firefox wersja 3.6.3.

Screen:

Przy okazji chciałem też poruszyć jeszcze jeden problem, mianowicie jak widać na załączonym wyżej screenie cały czas mam 2 posty w nieprzeczytanych, jednak w rzeczywistości są one przeczytane (chodzi o te na samym dole z kosza, dokładny link)

Nie przeszkadza to jakoś bardzo, ale jak by dało się z tym prosto zrobić to byłoby lepiej 😉. Sorki, że trochę OT się zrobił.

Link do komentarza
Share on other sites

Natanoj, dzięki za zwrócenie uwagi na temat tej informacji o reklamach poprawię ją (tak aby była wyświetlana "ładniej"). W przyszłości i tak zmieni się forma tego komunikatu.

Wyślij mi na PW screen z przeglądarki z menu narzędzia -> dodatki, to pomogę rozwiązać Twój problem.

Cieszę się, że nowy nagłówek się podoba.

Co do nieprzeczytanych postów "widmo", było już o tym mówione kilku krotnie, czasami występują takie błędy wtedy trzeba klikać w "Oznacz wszystkie posty jako przeczytane", link widać nawet na screenie, który wrzuciłeś.

Link do komentarza
Share on other sites

Nowy nagłówek prezentuje się bardzo ładnie, ale mam problem z czymś innym. Bardzo denerwuje mnie żółty komunikat u samej góry, o tym, że blokuje reklamy. Teraz dodatkowo gryzie on się z nowym nagłówkiem i wygląda to paskudnie. Normalnie nie było by problemu, tylko nie mogę sobie poradzić z wyłączeniem AdBlocka. Szukałem w opcjach swojej przeglądarki i nic takiego nie mogę znaleźć. Niestety nie posiadam też takiej ładnej, czerwonej tabliczki z napisem ABP w prawym górnym rogu ekranu. Proszę więc albo o podpowiedź jak to odblokować albo jak inaczej pozbyć się tego komunikatu. Używam Mozilli Firefox wersja 3.6.3.

Skoro juz offtopujemy...

Narzędzia --> Adblock Plus - ustawienia --> dodaj filtr --> "@@||forbot.pl^$document" (bez "")

pozdrawiam,
gogowitczak

Link do komentarza
Share on other sites

Teraz brakowałoby jeszcze tylko jakiejś galerii robotów, takiej dodatkowej. Nie tak jak jest na głównej, tylko przewijalna, zdjęcie główne + kilka pierwszych słów z tematu. Wiem, że niby od tego jest główna, ale i tak byłby to fajny bajer. Co prawda nie wiem jak z zaimplementowaniem czegoś takiego, no ale...

Link do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji, napisz odpowiedź!

Jeśli masz już konto to zaloguj się teraz, aby opublikować wiadomość jako Ty. Możesz też napisać teraz i zarejestrować się później.
Uwaga: wgrywanie zdjęć i załączników dostępne jest po zalogowaniu!

Anonim
Dołącz do dyskusji! Kliknij i zacznij pisać...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może działać lepiej. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.