Skocz do zawartości

Nasze hobby w życiu codziennym/rodzinnym


pmochocki

Pomocna odpowiedź

12 godzin temu, pmochocki napisał:

zamontowałem najtańszą przetwornicę

Teraz tylko rozbudowa o niezależną kontrolę prędkości dla obu torów. Chyba, że to tak działa, miałem, ale nie pamiętam. Zawsze mogą latać na moście jak w B grupie 😄 Zawsze jakieś turbo na określony czas albo coś podobnego.

Edytowano przez matsobdev
  • Lubię! 2
Link do komentarza
Share on other sites

Cześć,

ja zawsze byłem kino-maniakiem (od czasu jak skończyłem 12 lat) chodziłem do kina z cztery razy w tygodniu. W latch 80-tych aby obejrzeć ostatni film z serii z Woody Allen'em, wybrałem się do kina "Słońce" , które było na końcu jednej z "zakazanych" dzielnic Bydgoszczy. Wybrałem się tam z kolegą z klasy w technikum,.Gdy dotarliśmy na miejsce, otoczyła nas grupka ludzi spożywających wino "z gwinta"  i zaczęli nam zadawać pytania czego tam szukamy, i nie chcieli nam uwierzyć, że przyszlismy na seans kinowy. Na szczęście jeden z bardziej elokwentnych autochtonów uratował sytuację i zaproponaował nam sfinansowanie nastepnej butelki zacnego trunku, za co będziemy mogli obejrzeć seans filmowy. Do dzisaj mi to zostało i chociaż już nie chodzę do kina, to mam trzy serwisy streamingowe i namietnie oglądam tam dostepne filmy.

Jestem też zagorzałym czytelnikiem i dużo czytam: głownie książki popularno-naukowe oraz Science-Fiction.

Pozdrawiam

  • Lubię! 2
Link do komentarza
Share on other sites

1 godzinę temu, matsobdev napisał:

Teraz tylko rozbudowa o niezależną kontrolę prędkości dla obu torów. Chyba, że to tak działa, miałem, ale nie pamiętam. Zawsze mogą latać na moście jak w B grupie 😄 Zawsze jakieś turbo na określony czas albo coś podobnego.

Jest to opcja na przyszłość. Na razie chłopcy już się nie bawią. A córka zachwycona. I trubo nie potrzebne, bo ona i tak zawsze wygrywa, niezależne kto przejeżdża przez metę pierwszy. 

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Share on other sites

Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.
Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.

jlcpcb.jpg

jlcpcb.jpg

Produkcja i montaż PCB - wybierz sprawdzone PCBWay!
   • Darmowe płytki dla studentów i projektów non-profit
   • Tylko 5$ za 10 prototypów PCB w 24 godziny
   • Usługa projektowania PCB na zlecenie
   • Montaż PCB od 30$ + bezpłatna dostawa i szablony
   • Darmowe narzędzie do podglądu plików Gerber
Zobacz również » Film z fabryki PCBWay

(edytowany)
2 godziny temu, Treker napisał:

jakie inne hobby mają czytelnicy Forbota

Astronomia - obserwacje: Księżyc, planety, gwiazdy zmienne i podwójne oraz obiekty głębokiego nieba. 

Edytowano przez pmochocki
  • Lubię! 2
Link do komentarza
Share on other sites

16 minut temu, H1M4W4R1 napisał:

projektowanie narzędzi i urządzeń z sektora "Adult Entertainment" 

Ciekawe... 

17 minut temu, H1M4W4R1 napisał:

Ale tych projektów wolę tu nie publikować, bo nasz kochany Pan Dyktator szybko sprzedałby mi bana 😄

Musimy mieć sektor 18+. No nie ma jak wiedzy wymieniać 😋

Link do komentarza
Share on other sites

2 godziny temu, H1M4W4R1 napisał:

Hmmm... projektowanie narzędzi i urządzeń z sektora "Adult Entertainment" ( ͡° ͜ʖ ͡°)... 

A później wykonanie, sprawdzanie jakości i pewnie twoje ulubione...testowanie produktu😜😁😅😀hehehe (świruje tylko 😜)

Link do komentarza
Share on other sites

(edytowany)
17 godzin temu, pmochocki napisał:

Córka płakała, że nie działa tor Mario Kart. Jak zawsze padły baterie. Dzieci zasnęły, więc znalazłem stary zasilacz i zamontowałem najtańszą przetwornicę. 

Tor od rana cieszy się bardo dużym powodzeniem. Sam jestem trochę temu winien, bo zagroziłem że zabieram, jak będą siostrze na siłę zabierali. Więc każdy chce się bawić, bo jak przestanie to następny zaraz w kolejce. 

Jeden samochodzik nie wytrzymał tego obciążenia. 

IMG_20221228_162743.thumb.jpg.71c6a1b6b39e7eb7e0e971129e14a8d6.jpg

Szczotki już na włosku wiszą.... 

Edytowano przez pmochocki
Link do komentarza
Share on other sites

1 godzinę temu, farmaceuta napisał:

A później wykonanie, sprawdzanie jakości i pewnie twoje ulubione...testowanie produktu😜😁😅😀hehehe (świruje tylko 😜)

Testowanie jest fajne, zwłaszcza jak się zablokuje i szukasz sposobu na odblokowanie XD 

Albo jak się walniesz w parametrach i zwiększysz moc 10x 😉 

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Share on other sites

10 minut temu, H1M4W4R1 napisał:

Albo jak się walniesz w parametrach i zwiększysz moc 10x 😉 

To jest właśnie ten strach...wiadomo, silniki jakieś, tryby...jak by za coś złapało to urwie odrazu..i po chlopie 😁 (już nie robię off topu..sorki😜)

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji, napisz odpowiedź!

Jeśli masz już konto to zaloguj się teraz, aby opublikować wiadomość jako Ty. Możesz też napisać teraz i zarejestrować się później.
Uwaga: wgrywanie zdjęć i załączników dostępne jest po zalogowaniu!

Anonim
Dołącz do dyskusji! Kliknij i zacznij pisać...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może działać lepiej. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.