Skocz do zawartości

Diodowe koszulki

Treker

Ile zapłaciłbyś/aś za koszulkę (dobrej jakości!) z nadrukiem z przodu i z tyłu. Przód - logo diody + nick/imie. Tył większe logo diody + grafika przedstawiająca robota + 4 linijki tekstu o diodzie.  

97 użytkowników zagłosowało

Wyniki głosowania są ukryte!

Ankieta jest już zamknięta!

Pomocna odpowiedź

Jak już zagłosowałem to się wypowiem, chyba trochę za późno - ale trudno.

Osobiście skorzystałbym z serwisu a'la CupSell. Dodajesz wzory na koszulki, człowiek wybiera sobie jej kolor i rozmiar - oni robią nadruk, wysyłają do klienta - a Ty (a raczej Dioda) dostaje % ze sprzedaży. Jakość tych koszulek jest OK, nie są drogie - a interesującą opcją jest wybór koloru.

http://cupsell.pl/strony/zarabiaj.html

Zostawiam link, uważam to generalnie za dobre wyjście z uwagi na bezproblemowość, wszystko za Nas załatwia CupSell.

@piter: masz jakąś koszulkę od nich? Jak z jakością?

Jako, że mam wiele koszulek z różnej maści nadrukami mam trochę porównania. W tym jedną od nich, która jest OK.

Całość wykonana jest metodą termotransferu - jest to chyba najbardziej popularna metoda przenoszenia nadruków na koszulki. Mam kilkanaście koszulek wykonanych tą metodą - najstarsze mają ciut ponad 2 lata i wyglądają ciągle dobrze, ale mam też w kolekcji wyjątek. Koszulkę z 2007 roku, wykonana również metodą termotransferu - wygląda fajnie, kolory OK ale lekko popękany jest nadruk w "węższych" miejscach. Tyczy się to bardziej czcionek niż obrazka.

Generalnie najgorsza metoda to chyba taka robiąca gumową warstwę na koszulce - nie wiem jak się nazywa, ale szybko pęka i blaknie.

Podejrzewam, że to kwestia materiałów użytych do przenoszenia (tych całych folii).

Moim zdaniem 2 lata to i tak dobra żywotność jak na koszulkę 🙂

CupSell oferuje dwie opcje, niestety druga raczej odpada:

http://cupsell.pl/strony/jakosc.html

Edit1: Sporo też zależy od jakości koszulki.

Oferta http://cupsell.pl/ jest ciekawa.

Ja wybrałem:

http://bodman.com.pl/

oraz

http://www.koszulkiznadrukiem.com/

Ceny w każdej z tych firm są dość atrakcyjne, w weekend postaram się zamówić po jednej sztuce dla testu, gdzie wyjdzie lepiej tam złożymy zamówienie, więc pewnie pod koniec tygodnia będę miał koszulki, jakbyśmy się sprężyli to można zrobić zamówienie i wysłać wszystkie koszulki do jednej osoby, od której będzie można je odebrać w Łodzi.

Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.
Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.

jlcpcb.jpg

jlcpcb.jpg

Produkcja i montaż PCB - wybierz sprawdzone PCBWay!
   • Darmowe płytki dla studentów i projektów non-profit
   • Tylko 5$ za 10 prototypów PCB w 24 godziny
   • Usługa projektowania PCB na zlecenie
   • Montaż PCB od 30$ + bezpłatna dostawa i szablony
   • Darmowe narzędzie do podglądu plików Gerber
Zobacz również » Film z fabryki PCBWay

NAjlepsze efekty daje chyba sitodruk bezpośredni - ale ma spore ograniczenia: góra kilka kolorów. Za to jest wytrzymały - mam koszulkę nadrukowaną w tej technologii i po 4.5 roku dalej jest w znakomitym stanie, zużywa się sama bawełna, a nie nadruk.

Mi ogólnie projekt koszulki się podoba 🙂 Cytat też według mnie jest dobry, ale hmm... może trochę więcej informacji o diodzie dać (jeśli można). Wtedy np. idąc w koszulce na miasto, przy okazji reklamujesz diodę 😉

Ja jestem zdecydowanie na "nie" w kwestii obładowywania koszulki tego typu tekstami. Dziwnie bym się czuł, gdyby ktoś za mną stanął i zaczął czytać co mam na plecach 😋 Ponadto kojarzy mi się to z czymś takim:

Tylko to ja płacę za możliwość reklamowania Diody, a nie Dioda płaci mi 😉 Nie mówię że to coś złego (warto portal reklamować), chodzi tylko o umiar.

IMHO wystarczy dwukolorowe logo z boku na klacie (na zawodach i tak nosi się różne zawieszki - tego co jest na środku zazwyczaj nie widać), a na plecach coś w stylu koszulki piłkarskiej - u góry nick, niżej w środku literka "d" z loga, ew. całe logo powiększone 😉 Kolory to np. biała koszulka + niebieski nadruk. Wszystko wykonane metodą opisaną tutaj http://cupsell.pl/strony/jakosc.html jako "termotransfer cięty" = technika pozwalająca uzyskać najlepszą trwałość.

Ponadto mniejsze powierzchnie tych przyklejanych do bawełny "worków" (folii) to mniejsze powierzchnie nieprzepuszczające powietrza, a co za tym idzie - koszulki będą bardziej przewiewne 😉

Zobaczymy, chwilowo prace nad koszulkami stoją w miejscu.

Kto będzie chciał zamówi sobie taki wzór, a inni będą mogli poczekać na drugą turę 😉

Komentarz dodany przez: Nawyk

Omg, post raportowany 😋

To ja może przedstawię własne propozycje - mniej lub bardziej udane. Ot, żeby nie być gołosłownym 😉 (celowo powiększyłem, miniaturki wyglądały znacznie gorzej)

1)

IMG_4cc24932f21d98120.jpg

2)

IMG_4cc2493962ea44975.jpg

3)

IMG_4cc2493fa91ed9545.jpg

4)

IMG_4cc24946bb11c1025.jpg

Brakuje tego robota którego Treker zaproponował 😉 , a i chyba w widoku z przodu logo i napis powinny być po drugiej stronie (zwykle tak jest 😋 ).

Z wzorów Nawyk'a najbardziej podoba mi się trzeci.

A ja dalej obstawiam, że koszulka powinna być niebieska. Chyba będe musiał sobie zmienić nick, na którego renomę tak długo pracowałem ( 😋 ) bo ten mam nieciekawy bo miałem brak inwencji twórczej przy zakładaniu konta 😃

Co do wzorów Nawyk'a, wydaje mi się że najrozsądniej by było żeby nick był z przodu, bo nie będziemy się chyba szukać patrząc sobie po plecach - więc dla mnie wzory 1 i 2 odpadają. Z przodu powinien być również jakiś mały symbol świadczący o tym że koszulka jest reklamowa i czegoś dotyczy, żeby się komuś zechciało odwrócić i zobaczyć co jest z tyłu, tam powinien być adres strony. W przypadku wzorów Nawyk'a najbardziej widziałby mi się 4, ale z literką D taką jaka jest we wzorze 1, na niebieskim tle. Ale wymyślaty jestem, nie? 😃

Jeszcze mogę spróbować naciągnąć siostrę na jakiś wzór, ona jest po 6 - letniej szkole plastycznej i miała zamysł pójścia na studia na design do Gdańska, ale ostatecznie wylądowała na architekturze wnętrz w Krakowie. Jak będzie miała "wenę" to coś może wykombinuje, z tym że zdaję sobie sprawę że termin jest na wczoraj.

Bądź aktywny - zaloguj się lub utwórz konto!

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto w ~20 sekund!

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj się »

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się »
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może działać lepiej. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.