Skocz do zawartości

Diodowe koszulki


Treker

Ile zapłaciłbyś/aś za koszulkę (dobrej jakości!) z nadrukiem z przodu i z tyłu. Przód - logo diody + nick/imie. Tył większe logo diody + grafika przedstawiająca robota + 4 linijki tekstu o diodzie.  

97 użytkowników zagłosowało

Wyniki głosowania są ukryte!

Ankieta jest już zamknięta!


Pomocna odpowiedź

Jak już zagłosowałem to się wypowiem, chyba trochę za późno - ale trudno.

Osobiście skorzystałbym z serwisu a'la CupSell. Dodajesz wzory na koszulki, człowiek wybiera sobie jej kolor i rozmiar - oni robią nadruk, wysyłają do klienta - a Ty (a raczej Dioda) dostaje % ze sprzedaży. Jakość tych koszulek jest OK, nie są drogie - a interesującą opcją jest wybór koloru.

http://cupsell.pl/strony/zarabiaj.html

Zostawiam link, uważam to generalnie za dobre wyjście z uwagi na bezproblemowość, wszystko za Nas załatwia CupSell.

Link do komentarza
Share on other sites

@piter: masz jakąś koszulkę od nich? Jak z jakością?

Jako, że mam wiele koszulek z różnej maści nadrukami mam trochę porównania. W tym jedną od nich, która jest OK.

Całość wykonana jest metodą termotransferu - jest to chyba najbardziej popularna metoda przenoszenia nadruków na koszulki. Mam kilkanaście koszulek wykonanych tą metodą - najstarsze mają ciut ponad 2 lata i wyglądają ciągle dobrze, ale mam też w kolekcji wyjątek. Koszulkę z 2007 roku, wykonana również metodą termotransferu - wygląda fajnie, kolory OK ale lekko popękany jest nadruk w "węższych" miejscach. Tyczy się to bardziej czcionek niż obrazka.

Generalnie najgorsza metoda to chyba taka robiąca gumową warstwę na koszulce - nie wiem jak się nazywa, ale szybko pęka i blaknie.

Podejrzewam, że to kwestia materiałów użytych do przenoszenia (tych całych folii).

Moim zdaniem 2 lata to i tak dobra żywotność jak na koszulkę 🙂

CupSell oferuje dwie opcje, niestety druga raczej odpada:

http://cupsell.pl/strony/jakosc.html

Edit1: Sporo też zależy od jakości koszulki.

Link do komentarza
Share on other sites

Oferta http://cupsell.pl/ jest ciekawa.

Ja wybrałem:

http://bodman.com.pl/

oraz

http://www.koszulkiznadrukiem.com/

Ceny w każdej z tych firm są dość atrakcyjne, w weekend postaram się zamówić po jednej sztuce dla testu, gdzie wyjdzie lepiej tam złożymy zamówienie, więc pewnie pod koniec tygodnia będę miał koszulki, jakbyśmy się sprężyli to można zrobić zamówienie i wysłać wszystkie koszulki do jednej osoby, od której będzie można je odebrać w Łodzi.

Link do komentarza
Share on other sites

Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.
Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.

jlcpcb.jpg

jlcpcb.jpg

Produkcja i montaż PCB - wybierz sprawdzone PCBWay!
   • Darmowe płytki dla studentów i projektów non-profit
   • Tylko 5$ za 10 prototypów PCB w 24 godziny
   • Usługa projektowania PCB na zlecenie
   • Montaż PCB od 30$ + bezpłatna dostawa i szablony
   • Darmowe narzędzie do podglądu plików Gerber
Zobacz również » Film z fabryki PCBWay

NAjlepsze efekty daje chyba sitodruk bezpośredni - ale ma spore ograniczenia: góra kilka kolorów. Za to jest wytrzymały - mam koszulkę nadrukowaną w tej technologii i po 4.5 roku dalej jest w znakomitym stanie, zużywa się sama bawełna, a nie nadruk.

Link do komentarza
Share on other sites

Mi ogólnie projekt koszulki się podoba 🙂 Cytat też według mnie jest dobry, ale hmm... może trochę więcej informacji o diodzie dać (jeśli można). Wtedy np. idąc w koszulce na miasto, przy okazji reklamujesz diodę 😉

Link do komentarza
Share on other sites

Ja jestem zdecydowanie na "nie" w kwestii obładowywania koszulki tego typu tekstami. Dziwnie bym się czuł, gdyby ktoś za mną stanął i zaczął czytać co mam na plecach 😋 Ponadto kojarzy mi się to z czymś takim:

Tylko to ja płacę za możliwość reklamowania Diody, a nie Dioda płaci mi 😉 Nie mówię że to coś złego (warto portal reklamować), chodzi tylko o umiar.

IMHO wystarczy dwukolorowe logo z boku na klacie (na zawodach i tak nosi się różne zawieszki - tego co jest na środku zazwyczaj nie widać), a na plecach coś w stylu koszulki piłkarskiej - u góry nick, niżej w środku literka "d" z loga, ew. całe logo powiększone 😉 Kolory to np. biała koszulka + niebieski nadruk. Wszystko wykonane metodą opisaną tutaj http://cupsell.pl/strony/jakosc.html jako "termotransfer cięty" = technika pozwalająca uzyskać najlepszą trwałość.

Ponadto mniejsze powierzchnie tych przyklejanych do bawełny "worków" (folii) to mniejsze powierzchnie nieprzepuszczające powietrza, a co za tym idzie - koszulki będą bardziej przewiewne 😉

Link do komentarza
Share on other sites

Zobaczymy, chwilowo prace nad koszulkami stoją w miejscu.

Kto będzie chciał zamówi sobie taki wzór, a inni będą mogli poczekać na drugą turę 😉

__________

Komentarz dodany przez: Nawyk

Omg, post raportowany 😋

Link do komentarza
Share on other sites

A ja dalej obstawiam, że koszulka powinna być niebieska. Chyba będe musiał sobie zmienić nick, na którego renomę tak długo pracowałem ( 😋 ) bo ten mam nieciekawy bo miałem brak inwencji twórczej przy zakładaniu konta 😃

Co do wzorów Nawyk'a, wydaje mi się że najrozsądniej by było żeby nick był z przodu, bo nie będziemy się chyba szukać patrząc sobie po plecach - więc dla mnie wzory 1 i 2 odpadają. Z przodu powinien być również jakiś mały symbol świadczący o tym że koszulka jest reklamowa i czegoś dotyczy, żeby się komuś zechciało odwrócić i zobaczyć co jest z tyłu, tam powinien być adres strony. W przypadku wzorów Nawyk'a najbardziej widziałby mi się 4, ale z literką D taką jaka jest we wzorze 1, na niebieskim tle. Ale wymyślaty jestem, nie? 😃

Jeszcze mogę spróbować naciągnąć siostrę na jakiś wzór, ona jest po 6 - letniej szkole plastycznej i miała zamysł pójścia na studia na design do Gdańska, ale ostatecznie wylądowała na architekturze wnętrz w Krakowie. Jak będzie miała "wenę" to coś może wykombinuje, z tym że zdaję sobie sprawę że termin jest na wczoraj.

Link do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji, napisz odpowiedź!

Jeśli masz już konto to zaloguj się teraz, aby opublikować wiadomość jako Ty. Możesz też napisać teraz i zarejestrować się później.
Uwaga: wgrywanie zdjęć i załączników dostępne jest po zalogowaniu!

Anonim
Dołącz do dyskusji! Kliknij i zacznij pisać...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może działać lepiej. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.