Skocz do zawartości

Diodowe koszulki


Treker

Ile zapłaciłbyś/aś za koszulkę (dobrej jakości!) z nadrukiem z przodu i z tyłu. Przód - logo diody + nick/imie. Tył większe logo diody + grafika przedstawiająca robota + 4 linijki tekstu o diodzie.  

97 użytkowników zagłosowało

Wyniki głosowania są ukryte!

Ankieta jest już zamknięta!


Pomocna odpowiedź

Jak będzie Wam pasowała oferta CupSell to przecież tam można wystawić kilka różnych wzorów i rodzajów. Niech popyt zadecyduje który najlepszy 😋

Zresztą pierw dajmy czas, co by Treker ocenił jakość różnych producentów.

Link do komentarza
Share on other sites

Chwilowo to proszę zapomnieć o innych projektach 😉

Brakuje na to czasu.

Kto wie czy pierwszych koszulek i tak nie będzie trzeba ograniczyć tylko do logotypu + nick, a z tyłu sam duży logotyp...

Link do komentarza
Share on other sites

Kto wie czy pierwszych koszulek i tak nie będzie trzeba ograniczyć tylko do logotypu + nick, a z tyłu sam duży logotyp...

Szczerze mówiąc, to takie coś mi bardziej pasuje od np termotransferowego robota 🙂 coś jak 1 lub 3 Nawyka.

Link do komentarza
Share on other sites

Chyba będe musiał sobie zmienić nick, na którego renomę tak długo pracowałem ( 😋 ) bo ten mam nieciekawy bo miałem brak inwencji twórczej przy zakładaniu konta 😃

O tym samym sobie pomyślałem. Twój nick jest OK, ale gorzej jest z moim 🙂. Potrzebowałem założyć konto a nie myślałem o nicku.

PS. A w ogóle da się zmienić nick nie usuwając konta?

Link do komentarza
Share on other sites

Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.
Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.

jlcpcb.jpg

jlcpcb.jpg

Produkcja i montaż PCB - wybierz sprawdzone PCBWay!
   • Darmowe płytki dla studentów i projektów non-profit
   • Tylko 5$ za 10 prototypów PCB w 24 godziny
   • Usługa projektowania PCB na zlecenie
   • Montaż PCB od 30$ + bezpłatna dostawa i szablony
   • Darmowe narzędzie do podglądu plików Gerber
Zobacz również » Film z fabryki PCBWay

Ale przecież można by obok (ew. pod) nickiem dać imię, chyba że tak jak pisze Treker musimy się ograniczyć. Treker naprawdę imię się już nie zmieści?

Mario, KD93 dlatego ja pół godziny spędziłem na wymyślaniu fajnego nicka 😉

Link do komentarza
Share on other sites

Mario, chyba admini mogą zmieniać nicki, przynajmniej tek jest na elektrodzie. A jak nam Treker nie zmieni to możemy się tylko popłakać 😃

Z tego co widzę w panelu użytkowników Krzychu jest wolne, nie potrzebował bym wtedy imienia na koszulce 😃Treker, mógłbyś? :->

Link do komentarza
Share on other sites

Tak przeleciałem przez cały temat wyrywkowo czytając, więc koszulki do 30 zł da się zrobić sam zamawiałem, materiał wysokiej jakości. Z tym że wolałbym polo w okolicach 30-40zł. I oczywiście sito druk bo przy dużych ilościach wychodzi taniej i jest lepszy.

Link do komentarza
Share on other sites

I oczywiście sito druk bo przy dużych ilościach wychodzi taniej i jest lepszy.

Ale z tego co się orientowałem niemożliwe byłoby umieszczanie nicku/imienia.

Wydaje mi się, że zrobimy tak, teraz będzie można zamówić prostą (tanią?) koszulkę z logiem i nickiem/imieniem z przodu, a na plecach duże logo + slogan. Po Wrocławiu zabierzmy się za to na poważnie - dobry projekt, większe zamówienia itd itp.

Link do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji, napisz odpowiedź!

Jeśli masz już konto to zaloguj się teraz, aby opublikować wiadomość jako Ty. Możesz też napisać teraz i zarejestrować się później.
Uwaga: wgrywanie zdjęć i załączników dostępne jest po zalogowaniu!

Anonim
Dołącz do dyskusji! Kliknij i zacznij pisać...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może działać lepiej. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.