Skocz do zawartości

Programatory.com.pl - fake?


janec

Pomocna odpowiedź

Witam!

10 dni temu zamówiłem w sklepie programatory.com.pl mieszczacym sie we Wrocławiu, produkty na ponad 400 zł. Po dokonaniu zamówienia otrzymałem automatycznego maila z danymi do zaplaty, wysylki itd.. Pieniądze przelałem na podane konto i od tamtego czasu nie dostałem żadnej informacji, a przesyłka (miała być kurierska) nie przychodziła. Bardzo mnie to zaniepokoiło więc pisałem maile na które nie otrzymałem odpowiedzi, a do sklepu nie można się dodzwonic - "Abonent poza zasięgiem sieci" itd..

Mam pytanie, czy ktoś jeszcze zamawiał coś w tym sklepie i czy miał podobne przygody? Czy sklep w ogóle jeszcze funkcjonuje - pytanie do osób z Wrocławia

adres:

GOTRONIK PPHU

ul. Bystrzycka 69C lokal 17

54-215 Wrocław

ostatnie newsy sa z 2010..

Dzięki.

Link do komentarza
Share on other sites

Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.
Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.

jlcpcb.jpg

jlcpcb.jpg

Produkcja i montaż PCB - wybierz sprawdzone PCBWay!
   • Darmowe płytki dla studentów i projektów non-profit
   • Tylko 5$ za 10 prototypów PCB w 24 godziny
   • Usługa projektowania PCB na zlecenie
   • Montaż PCB od 30$ + bezpłatna dostawa i szablony
   • Darmowe narzędzie do podglądu plików Gerber
Zobacz również » Film z fabryki PCBWay

Sprawdź czy może pieniądze nie wróciły Ci spowrotem na konto. Miałem kiedyś taką sytuacje w mobocie, chyba źle wpisałem numer konta czy coś, też zero jakiejkolwiek odpowiedzi i tydzień później zobaczyłem że następnego dnia pieniądze wróciły.

Druga sprawa że może mają urlop, chociaż pewnie by o tym poinformowali na stronie.

Link do komentarza
Share on other sites

Ja także znam tą firmę. Robiłem parę razy u nich zakupy, kiedyś nawet dostałem gratis za zbyt długie oczekiwanie. Ale nigdy nie miałem problemów z kontaktem...

Link do komentarza
Share on other sites

Dzięki za odpowiedzi, teraz jestem zdezorientowany ponieważ zamówienia dokonałem jakies 12 dni temu a zero informacji.. sam nie wiem co teraz z tym zrobić 😃

[ Dodano: 18-07-2011, 13:07 ]

wreszcie dostałem odpowiedz, okazało się że mieli urlop.. ?

przesyłkę mają mi już wysyłać.

Link do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji, napisz odpowiedź!

Jeśli masz już konto to zaloguj się teraz, aby opublikować wiadomość jako Ty. Możesz też napisać teraz i zarejestrować się później.
Uwaga: wgrywanie zdjęć i załączników dostępne jest po zalogowaniu!

Anonim
Dołącz do dyskusji! Kliknij i zacznij pisać...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może działać lepiej. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.