Skocz do zawartości

Koło robotyków - Łódź


kingofspace

Pomocna odpowiedź

hungrydevil, macie wolne miejsce w ekipie? Kiedy macie spotkanie koła naukowego?

To nie przekonywuj, bo różni ludzie mają różne doświadczenia, ja akurat mam takie, że najlepiej liczyć na siebie, unika się wtedy wielu rozczarowań.
Jeżeli trafisz na osoby godne zaufania, pełne chęci do współpracy, prawdziwych pasjonatów, który kochają to, co robią będziesz tylko zyskiwał. Nie warto szukać ludzi na siłę. Bo tacy będą tylko robić zbędne zamieszanie. Wiem to z własnego doświadczenia...
Link do komentarza
Share on other sites

kingofspace, wiemy że nie szukasz na siłę, koła robotyki mają trochę inną postać niż "teamy", bo w kołach chodzi o spotykanie się ludzi zainteresowanych tym samym tematem i wymianę dyskusji, każdy początkujący szybciej się nauczy, kiedy mu się coś wytłumaczy i pokaże, niż czytając wypowiedzi na forach. Sam bym chętnie dołączył się do jakiegoś koła, ale takowe w okolicach Katowic niestety nie funkcjonują, a przynajmniej nie są zainteresowane zawodami robotyki.

Link do komentarza
Share on other sites

Sam bym chętnie dołączył się do jakiegoś koła, ale takowe w okolicach Katowic niestety nie funkcjonują, a przynajmniej nie są zainteresowane zawodami robotyki.

Może warto coś zoorganizować? Z tego co widzę to jest kilka aktywnych osób na Forbocie ze Śląska. Ja też pisałbym się na takie spotkania, nawet może być w Kato :]

Link do komentarza
Share on other sites

Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.
Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.

jlcpcb.jpg

jlcpcb.jpg

Produkcja i montaż PCB - wybierz sprawdzone PCBWay!
   • Darmowe płytki dla studentów i projektów non-profit
   • Tylko 5$ za 10 prototypów PCB w 24 godziny
   • Usługa projektowania PCB na zlecenie
   • Montaż PCB od 30$ + bezpłatna dostawa i szablony
   • Darmowe narzędzie do podglądu plików Gerber
Zobacz również » Film z fabryki PCBWay

Z tego co widzę, to mimo dobrych założeń, pomysł okazał się fiaskiem. Jeżeli jesteście jeszcze chętni, to może ja bym zaproponował spotkanie się "w rzeczywistości" w celu omówienia co i jak. 😉 Myślę, że najlepszym wyjściem byłoby nie organizowanie stałej "siedziby" a spotkania u różnych osób/członków ... wtedy każdy ma jakiś sprzęt u siebie, co wyklucza konieczność tachania sprzętu i eliminuje ewentualne opłaty za miejscówkę itp. Co wy na to?

Link do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji, napisz odpowiedź!

Jeśli masz już konto to zaloguj się teraz, aby opublikować wiadomość jako Ty. Możesz też napisać teraz i zarejestrować się później.
Uwaga: wgrywanie zdjęć i załączników dostępne jest po zalogowaniu!

Anonim
Dołącz do dyskusji! Kliknij i zacznij pisać...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może działać lepiej. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.